Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 19 august 2019

D 10-12 C-løype

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandEgersund OK33.4818.46
2Vilde PuntervoldEgersund OK57.48+24.0032.06

D 13-14 Kort

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK27.338.20
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK34.58+7.2510.35
3Synne Skeie PettersonEgersund OK38.48+11.1511.45

H 10-12 C-løype

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Mydland HellandEgersund OK53.0229.27

H 13-14 Kort

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK43.5011.32

Damer - mellomlang løype

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK43.339.53
2Hilde HetlandEgersund OK47.51+4.1810.52
3Monica HorpestadEgersund OK51.30+7.5711.42
4Randi L.H. BirkelandEgersund OK56.39+13.0612.52
5Julie PuntervoldEgersund OK1.05.05+21.3214.47

Damer - lang løype

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK1.04.389.14
2Jane Mydland HellandEgersund OK1.13.57+9.1910.33

Herrer - mellomlang løype

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK43.069.47
2Jan HetlandEgersund OK44.56+1.5010.12
3Samuel A StokkelandEgersund OK46.17+3.1110.31
4Odd GarpestadEgersund OK50.32+7.2611.29
5Steinar HorpestadEgersund OK52.41+9.3511.58
6Alexander HorpestadEgersund OK58.27+15.2113.17
7Arve HerstadEgersund OK1.00.16+17.1013.41

Herrer - lang løype

7 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK1.00.258.37
2Kenneth MydlandEgersund OK1.01.57+1.328.51
3Kjetil TorgersenEgersund OK1.14.04+13.3910.34
4Gunnar PettersonEgersund OK1.14.16+13.5110.36
5Sturla StokkelandEgersund OK1.15.17+14.5210.45
6Harald KlippenbergEgersund OK1.20.04+19.3911.26
7Marc SchnellHansa Simmerath1.27.53+27.2812.33

Nybegynnerløype

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben Mydland HellandEgersund OK26.3917.46
2Lea StokkelandEgersund OK30.23+3.4420.15
3Tea StokkelandEgersund OK31.09+4.3020.46
4Noa StokkelandEgersund OK31.19+4.4020.52
5Mathilda SchnellHansa Simmerath34.41+8.0223.07
6Jakob SchnellHansa Simmerath36.27+9.4824.18

Herrer kort

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BrandsbergEgersund OK57.2417.23

Damer kort

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK39.5312.05
2Inger Skretting OpstadEgersund OK42.56+3.0313.00

H 15-16 Mellom

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.18.2017.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor