Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 9 november 2019

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Steinar LandeH 40- (18)1.27.04+21.53

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ronald BjervaH 70- (3)2.47.18+1.05.35

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Finn PettersenH 40- (18)1.31.55+26.44

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørn Helge CeebergH 70- (3)1.41.43

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Morten HamreH 40- (18)1.17.44+12.33

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Øyvin SimonsenH 40- (18)1.43.10+37.59

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mathias SundbyH-12 (1)2.46.26
1Ida Sofie HjortlandD 17- (1)1.40.41
2Tor Eivind EdvardsenH 70- (3)1.47.23+5.40
6Ole Edvard HjortlandH 40- (18)1.24.55+19.44
12Jørn SundbyH 40- (18)1.37.59+32.48

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Simen A. BjøringsøyH17-L (10)2.09.49+28.13

OK Skeidi

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tonny LindquistD 60- (1)1.47.00
1Jon Øivind PedersenH17-K (1)2.43.34
2Arve GlittumH 40- (18)1.16.19+11.08
2Hanne HerumD 40- (4)1.44.08+0.01
3Anne-Marie BrekkeD 40- (4)2.03.11+19.04
4Tore H. HvidebergH 40- (18)1.18.08+12.57
4Erling GrammeltvedtH17-L (10)1.59.24+17.48
4Gro PedersenD 40- (4)2.06.59+22.52
5Bjørn PollandH 40- (18)1.23.26+18.15
5Åsmund HasaasH17-L (10)2.03.11+21.35
10Inge GlittumH 40- (18)1.34.29+29.18
16Arild RørholtH 40- (18)2.03.19+58.08
18Tron SolbergH 40- (18)2.55.48+1.50.37

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ola Marius PedersenH17-L (10)1.52.49+11.13

Porsgrunn OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kerstin Elisabeth AasD 40- (4)1.44.07
9Hans-Petter EikedalenH17-L (10)2.39.51+58.15
14Dagfinn TorpeH 40- (18)1.45.08+39.57
15Jiri UrvalekH 40- (18)1.53.26+48.15

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gisle NysæterH 40- (18)1.05.11
1Gaute NysæterH13-16 (1)1.33.08
7Espen RaastadH 40- (18)1.26.07+20.56
11Tom SagaH 40- (18)1.34.37+29.26
17Harald OmlandH 40- (18)2.29.07+1.23.56

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Georg EllilaH17-L (10)2.37.31+55.55

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vegard SagaH17-L (10)1.41.42+0.06
7Eirik RavnanH17-L (10)2.16.57+35.21

Vegårdshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders VestølH17-L (10)1.41.36

Vegårdshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ole Petter VestølH17-L (10)2.41.16+59.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor