Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 9 november 2019

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.40.41

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.44.07
2Hanne HerumOK Skeidi1.44.08+0.01
3Anne-Marie BrekkeOK Skeidi2.03.11+19.04
4Gro PedersenOK Skeidi2.06.59+22.52

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1.47.00

H 40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK1.05.11
2Arve GlittumOK Skeidi1.16.19+11.08
3Morten HamreIL Hauken1.17.44+12.33
4Tore H. HvidebergOK Skeidi1.18.08+12.57
5Bjørn PollandOK Skeidi1.23.26+18.15
6Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.24.55+19.44
7Espen RaastadSkien OK1.26.07+20.56
8Steinar LandeBø OL1.27.04+21.53
9Finn PettersenGjerstad IL1.31.55+26.44
10Inge GlittumOK Skeidi1.34.29+29.18
11Tom SagaSkien OK1.34.37+29.26
12Jørn SundbyLarvik OK1.37.59+32.48
13Øyvin SimonsenIL Imås1.43.10+37.59
14Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.45.08+39.57
15Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.53.26+48.15
16Arild RørholtOK Skeidi2.03.19+58.08
17Harald OmlandSkien OK2.29.07+1.23.56
18Tron SolbergOK Skeidi2.55.48+1.50.37

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.41.43
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.47.23+5.40
3Ronald BjervaDrangedal OL2.47.18+1.05.35

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias SundbyLarvik OK2.46.26

H13-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK1.33.08

H17-K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Øivind PedersenOK Skeidi2.43.34

H17-L

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders VestølVegårdshei IL1.41.36
2Vegard SagaTyrving IL1.41.42+0.06
3Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.52.49+11.13
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.59.24+17.48
5Åsmund HasaasOK Skeidi2.03.11+21.35
6Simen A. BjøringsøyNydalens SK2.09.49+28.13
7Eirik RavnanTyrving IL2.16.57+35.21
8Georg EllilaStokke IL2.37.31+55.55
9Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.39.51+58.15
10Ole Petter VestølVegårdshei IL2.41.16+59.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor