Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pollicup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pollicup finale
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 17 oktober 2019

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL20.53
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL25.32+4.39
3Gro PedersenOK Skeidi27.24+6.31
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi31.41+10.48
5Turid VongravenSkien OK36.31+15.38
Rita RaastadSkien OKbrutt

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi25.53
2Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL28.37+2.44
3Kristil KristensenOK Skeidi33.08+7.15
4Tonny LindquistOK Skeidi38.02+12.09

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål WinbergOK Skeidi17.54
2Morten HamreIL Hauken19.20+1.26
3Bjørn PollandOK Skeidi19.26+1.32
4Jan GatevoldPorsgrunn OL19.53+1.59
5Espen RaastadSkien OK21.24+3.30
6Sigurd HoltskogSkien OK23.41+5.47
7Bjørn LiePorsgrunn OL23.46+5.52

H 60-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi18.43
2Ole JohanssonPorsgrunn OL23.59+5.16
3Atle RemmePorsgrunn OL25.25+6.42
4Kay JørgensenPorsgrunn OL25.41+6.58
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL26.17+7.34
6Tom SagaSkien OK26.49+8.06
7Elling AakreAndebu IL28.21+9.38
8Carl Ove BergOK Skeidi28.59+10.16
9Per Øystein AndersenLarvik OK30.17+11.34
10Eilef LandsverkSkien OK30.39+11.56
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK31.58+13.15
12Rolf LyePorsgrunn OL35.32+16.49
13Thor EdvardsenLarvik OK40.37+21.54
Dag KristensenOK Skeididiskvalifisert

D -12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK26.58

D 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL19.08
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL19.42+0.34

H -12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole Magnus StoremyrIL Haukenbrutt

H 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19.09
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken23.37+4.28

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi16.23
2Åsmund HasaasOK Skeidi17.16+0.53
3Paul Martin RemmePorsgrunn OL23.30+7.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor