Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: fredag 6 september 2019

D -10

790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sonja SolliUkjent23.41+15.2529.58
Heily Solli HøgliMo OK23.44+15.2830.02
Lotte Ruud-EliassenMo OK11.42+3.2614.48
Sandra MortensenMo OK8.1610.27
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering9.18+1.0211.46

D 11-12

1 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tamara JoelsenMo OK6.425.29
2Ane StormdalsheiMo OK8.46+2.047.11

D 15-16

1 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK19.3110.39

D 17-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.136.24
2Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering16.55+3.428.12
3Line RuudMo OK17.28+4.158.28

D 45-

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK12.567.04
2Doris Stien KaspersenMo OK13.14+0.187.13

D 55-

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Petersen-ØverleirMo OK18.069.53
2Wenche HjelmsethMo OK18.50+0.4410.17
3Eli RingdalenMo OK19.29+1.2310.38

D 65-

1 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsa HauknesMo OK16.449.08

H -10

790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linas Ruud-EliassenMo OK8.0310.11

H 11-12

1 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering8.096.40
2Isak MortensenMo OK9.53+1.448.06
3Sindre Nøst MathisenMo OK10.27+2.188.33

H 13-14

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering13.447.30
2Sondre StormdalsheiMo OK19.35+5.5110.42

H 15-16

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LarsenMo OK14.106.52
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering17.17+3.078.23

H 17-

2 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Beyer BrattliMo OK13.595.27
2Lars SolliMo OK14.44+0.455.45
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering16.28+2.296.25
4Ole-Kristian KaspersenMo OK20.15+6.167.54

H 45-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skule StormdalsheiMo OK13.376.36
2Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering15.58+2.217.45
3Martin KaspersenMo OK21.25+7.4810.23

H 55-

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar BrattliMo OK12.557.03
2Ingar SolbergOlderskog ILdiskvalifisert

H 65-

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering11.506.27
2Arnulf VillmoKorgen IL14.04+2.147.41
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering16.41+4.519.06

H 75-

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Johan KringhaugValnesfjord IL20.3011.12
2Arvid KongsliBleikvassli IL24.49+4.1913.33

Damer åpen

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Susan LoveMo OKfullført
Ingrid OxaasMo OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor