Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: søndag 1 september 2019

Andebu IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars Sørsdal IdlandDirekte N (9)20.07+5.0110.35
5Laure DalongevilleDirekte C (10)1.04.26+24.4525.46
6Anne Melsom BjerkeDirekte C (10)1.04.32+24.5125.48
6Johan Sommerstad-EidDirekte N (9)31.58+16.5216.49
7Mathilde Sørsdal IdlandDirekte N (9)35.54+20.4818.53

Eiker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Alf Johan HjelmtvedtDirekte A (10)1.15.54+43.0721.05

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2May NordkveldeDirekte C (10)1.02.16+22.3524.54
5Tone Sølie LysnesDirekte B (12)1.05.54+20.5021.15
10Per Dag NordkveldeDirekte B (12)1.15.37+30.3324.23
Anne Marie CeebergDirekte C (10)diskvalifisert

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ole Magnus StoremyrDirekte C (10)1.07.21+27.4026.56
8Henrik Repstad StoremyrDirekte B (12)1.11.47+26.4323.09

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Steinar RuudDirekte B (12)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ragnar HillestadDirekte B (12)1.03.06+18.0220.21

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Celine Vik OlsenDirekte B (12)45.0414.32
3Mathias SundbyDirekte N (9)22.24+7.1811.47
Magnus FrøydDirekte N (9)ikke startet

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Heidi SchatvetDirekte A (10)48.39+15.5213.30

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Roy GjerdingDirekte B (12)51.30+6.2616.36

OL Trollo

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne-Helene Sommerstad BruserudDirekte C (10)1.03.21+23.4025.20
4Kristin BruserudDirekte A (10)50.04+17.1713.54
5Dag Rønning JensenDirekte A (10)52.31+19.4414.35
9Ole-Kristian Sommerstad BruserudDirekte A (10)1.08.59+36.1219.09

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Stein ØdegårdDirekte B (12)1.15.03+29.5924.12
9Odd Egil FrognerDirekte C (10)1.29.22+49.4135.44

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gun Inger JørgensenDirekte C (10)1.04.21+24.4025.44
8Bjørn KnutsenDirekte C (10)1.17.49+38.0831.07
Inger Marie JohanssonDirekte B (12)diskvalifisert

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders WindvikDirekte B (12)1.00.01+14.5719.21
5Anton WindvikDirekte N (9)26.56+11.5014.10
7Mai Britt BjørkDirekte A (10)56.10+23.2315.36
8Wenche EikåsDirekte A (10)1.06.27+33.4018.27

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rita RaastadDirekte B (12)1.10.22+25.1822.41

Stokke IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Charlotte LindqvistDirekte C (10)39.4115.52
1Alexander DybvikDirekte N (9)15.067.56
2Georg  EllihDirekte A (10)43.48+11.0112.10
4Douglas LindqvistDirekte N (9)23.17+8.1112.15
6Håkon BergDirekte A (10)53.56+21.0914.58
Carl Johan LindqvistDirekte N (9)diskvalifisert
Rebecca LindqvistDirekte N (9)diskvalifisert
Eirunn HiisDirekte B (12)ikke startet

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Grethe Lill RyengDirekte B (12)1.06.13+21.0921.21

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanDirekte A (10)32.479.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor