Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: søndag 1 september 2019

Direkte A

3 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanTyrving IL32.479.06
2Georg  EllihStokke IL43.48+11.0112.10
3Heidi SchatvetNotodden OL48.39+15.5213.30
4Kristin BruserudOL Trollo50.04+17.1713.54
5Dag Rønning JensenOL Trollo52.31+19.4414.35
6Håkon BergStokke IL53.56+21.0914.58
7Mai Britt BjørkSandefjord OK56.10+23.2315.36
8Wenche EikåsSandefjord OK1.06.27+33.4018.27
9Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo1.08.59+36.1219.09
10Alf Johan HjelmtvedtEiker1.15.54+43.0721.05

Direkte B

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine Vik OlsenLarvik OK45.0414.32
2Roy GjerdingOK Moss51.30+6.2616.36
3Anders WindvikSandefjord OK1.00.01+14.5719.21
4Ragnar HillestadLardal OL1.03.06+18.0220.21
5Tone Sølie LysnesHedrum OL1.05.54+20.5021.15
6Grethe Lill RyengSturla, IF1.06.13+21.0921.21
7Rita RaastadSkien OK1.10.22+25.1822.41
8Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.11.47+26.4323.09
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.15.03+29.5924.12
10Per Dag NordkveldeHedrum OL1.15.37+30.3324.23
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
Eirunn HiisStokke ILikke startet

Direkte C

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Charlotte LindqvistStokke IL39.4115.52
2May NordkveldeHedrum OL1.02.16+22.3524.54
3Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo1.03.21+23.4025.20
4Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.04.21+24.4025.44
5Laure DalongevilleAndebu IL1.04.26+24.4525.46
6Anne Melsom BjerkeAndebu IL1.04.32+24.5125.48
7Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.07.21+27.4026.56
8Bjørn KnutsenPorsgrunn OL1.17.49+38.0831.07
9Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.29.22+49.4135.44
Anne Marie CeebergHedrum OLdiskvalifisert

Direkte N

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander DybvikStokke IL15.067.56
2Lars Sørsdal IdlandAndebu IL20.07+5.0110.35
3Mathias SundbyLarvik OK22.24+7.1811.47
4Douglas LindqvistStokke IL23.17+8.1112.15
5Anton WindvikSandefjord OK26.56+11.5014.10
6Johan Sommerstad-EidAndebu IL31.58+16.5216.49
7Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL35.54+20.4818.53
Carl Johan LindqvistStokke ILdiskvalifisert
Rebecca LindqvistStokke ILdiskvalifisert
Magnus FrøydLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor