Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Solkystløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Solkystløpet
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: torsdag 8 august 2019

Herrer A

5 830 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL44.077.34
2Cornelius BjørkSandefjord OK46.25+2.187.57
3Tobias KristensenNTNUI47.42+3.358.10
4Jørn SundbyLarvik OK48.06+3.598.15
5Robert RognliLarvik OK49.41+5.348.31
6Bjørn Helge RømenHedrum OL58.41+14.3410.03
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK59.52+15.4510.16
8Trond StrandbergLarvik OK1.01.00+16.5310.27
9Skjalg NysæterSkien OK1.01.36+17.2910.33
10Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.02.11+18.0410.39
11Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.04.27+20.2011.03
12Frode NysæterSkien OK1.04.33+20.2611.04
13Roger LysnesHedrum OL1.05.36+21.2911.15
14Tom KristensenLarvik OK1.06.36+22.2911.25
15Tom AasrumHedrum OL1.08.15+24.0811.42
16Ludvig JohnsenHedrum OL1.08.52+24.4511.48
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.09.56+25.4911.59
18Per Henrik ZagarLarvik OK1.16.19+32.1213.05
19Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.21.18+37.1113.56
20Erik JuliussenSandefjord OK1.21.39+37.3214.00
21Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.24.49+40.4214.32
22Jørn LangerudPorsgrunn OL1.27.23+43.1614.59
23Espen JohnsenHedrum OL1.28.28+44.2115.10
24Asbjørn BrathagenLarvik OK1.45.50+1.01.4318.09
25Per Einar StrømHedrum OL1.50.56+1.06.4919.01
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Atle BorgersenHedrum OLbrutt
Jesper FlogstadIL Haukenbrutt
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossikke startet

Herrer B

4 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb43.3510.39
2Øivind FadumSande Sportsklubb47.25+3.5011.35
3Inge GlittumOK Skeidi48.18+4.4311.48
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn49.16+5.4112.02
5Elling AakreAndebu IL55.08+11.3313.28
6Sigbjørn MyhreAndebu IL57.22+13.4714.01
7Dag KristensenOK Skeidi58.11+14.3614.13
8Ragnar Niemi BergStokke IL59.54+16.1914.38
9Jan BøhleOL Trollo1.00.31+16.5614.47
10Per Chr. HagenBø OL1.02.48+19.1315.21
11Sindre FurlandSandefjord OK1.04.07+20.3215.40
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.04.32+20.5715.46
13Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.09.11+25.3616.54

Herrer kort

3 320 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL35.2810.40
2Atle RemmePorsgrunn OL38.20+2.5211.32
3Magnus SigurdssonStokke IL38.22+2.5411.33
4Harald OmlandSkien OK38.45+3.1711.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ragnar HillestadLardal OL40.35+5.0712.13
6Morten AndresenOK Skeidi40.47+5.1912.17
7Kristian Kaupang LyeLarvik OK42.14+6.4612.43
8Torstein LyeLarvik OK42.20+6.5212.45
9Per Øystein AndersenLarvik OK43.42+8.1413.09
9Kenneth DybvikStokke IL43.42+8.1413.09
11Jiri UrvalekPorsgrunn OL44.36+9.0813.26
12Arne KristensenStokke IL47.13+11.4514.13
13Jens G. DybvikStokke IL47.22+11.5414.16
14Lars Martin GjeinStokke IL47.59+12.3114.27
15Magnar ØvreåsBotne SK48.39+13.1114.39
16Eskil VikenAndebu IL52.05+16.3715.41
17Bjørn Helge CeebergHedrum OL58.22+22.5417.34
18Magnar ReppesgårdHedrum OL59.49+24.2118.01
19Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.02.41+27.1318.52
20Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.03.19+27.5119.04
21Thor EdvardsenLarvik OK1.09.47+34.1921.01
22Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.17.44+42.1623.24
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olav SolbergBø OLdiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKbrutt
Atle JensenStokke ILikke startet

Damer A

4 910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK54.1911.03
2Kine GulliksenBækkelagets SK56.50+2.3111.34
3Tina KallesonOppsal Orientering1.03.36+9.1712.57
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.03.47+9.2812.59
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.05.54+11.3513.25
6Bente KonstOL Tønsberg og omegn1.12.14+17.5514.42
7Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.16.34+22.1515.35
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.18.09+23.5015.54
9Elin KallesonOppsal Orientering1.19.51+25.3216.15
10Linda BrathagenLarvik OK1.46.34+52.1521.42
Agathe BrathagenLarvik OKdiskvalifisert
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Janne LarsenPorsgrunn OLbrutt

Damer B

4 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie HjortlandNTNUI44.5010.57
2Sunniva Nergaard BergStokke IL46.01+1.1111.15
3Mari KallesonOppsal Orientering55.30+10.4013.34
4Ingvild JohnsenHedrum OL55.42+10.5213.37
5Tone Sølie LysnesHedrum OL56.50+12.0013.53
6Randi Kristin NærumLarvik OK1.02.11+17.2115.12
7Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.03.46+18.5615.35
8Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn1.04.57+20.0715.52
9Elin BordøyHedrum OL1.09.50+25.0017.04
10Hege GunnerødAsker Skiklubb1.10.21+25.3117.12
11Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.13.25+28.3517.57
12Mie ZagarLarvik OK1.23.00+38.1020.17

Damer kort

3 320 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo36.2410.57
2Pernille ZagarLarvik OK38.23+1.5911.33
3Anne Lise SagaKjose IL43.42+7.1813.09
4Anna Strøm JuliussenSandefjord OK43.48+7.2413.11
5Celine Vik OlsenLarvik OK46.06+9.4213.53
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn49.01+12.3714.45
7Hilde KløvstadSandefjord OK51.33+15.0915.31
8Eirunn HiisStokke IL52.42+16.1815.52
9Kristin DahlSandefjord OK53.07+16.4315.59
10Anikken Gjein DybvikStokke IL55.14+18.5016.38
11Margareta BrynhildsenStokke IL55.36+19.1216.44
12Randi HansenStokke IL57.34+21.1017.20
13Gry NordvikPorsgrunn OL1.00.26+24.0218.12
14Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.06.00+29.3619.52
15Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL1.06.23+29.5919.59
16Lise LevyLarvik OK1.07.47+31.2320.25
17Gerd LangsethLarvik OK1.09.46+33.2221.00
18Eli KlovningPorsgrunn OL1.13.47+37.2322.13
19Inger Lise SolbergBø OL1.21.33+45.0924.33
20Elisabeth UndstadLarvik OK1.22.30+46.0624.50
21Hjørdis ØvreåsBotne SK1.24.42+48.1825.30

Nybegynnere

2 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Josephine Lin BjørkSandefjord OK27.4412.32
Sigrid BruemPorsgrunn OL24.5011.14
Mattis Gulliksen BrunbergBækkelagets SK44.1119.59
Magnus FrøydLarvik OK37.1016.49
Per August Halle HaugenSandefjord OK14.206.29
Ingrid Støm JuliussenSandefjord OK20.499.25
Elise Nauf BorgersenHedrum OL33.5315.19
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL33.1015.00
Ana Zagar NesLarvik OK18.558.33
Nette Zagar NesLarvik OK34.5415.47
Vigdis SigurdsdottirStokke IL18.488.30
Sturla SigurdssonStokke IL18.538.32
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL28.0512.42
Mathias SundbyLarvik OK20.099.07
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL24.4811.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor