Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Hordvik IL
Dato: mandag 16 september 2019

Klasser: Visa alla | H17- Lang | H50- Lang | H13-16 Lang | D17- Lang | D50- Lang | D13-16 Lang | H17- Minilang | H50- Minilang | H13-16 Minilnag | D17- Minilang | D50- Minilang | D13-16 Minilang | H17- Mellom | H50- Mellom | H13-16 Mellom | H11-12 Mellom | H-10 Mellom | D17- Mellom | D50- Mellom | D13-16 Mellom | D11-12 Mellom | D-10 Mellom | H17- Kort | H50- Kort | H13-16 Kort | H11-12 Kort | H-10 Kort | D17- Kort | D50- Kort | D13-16 Kort | D11-12 Kort | D-10 Kort

H17- Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle LeirenHordvik35.53
2Sverre JohansenIL Alvidra41.03+5.10
3Ole CorneliussenKvernbit IL46.08+10.15
4Andre CorneliussenEikanger IL55.17+19.24

H50- Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvald GjesdalLindås48.13
2Tore Svein NeseAskøy OL54.50+6.37
3Atle BergsethVaregg Fleridrett54.59+6.46
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL44.35

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.04.28

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HordvikHordvik44.57

H50- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra49.37
2Mikal KrossøyAustrheim1.09.14+19.37
John JørgenvikLindåsdiskvalifisert

D17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra51.53
2Marianne BergHordvik52.30+0.37
3Kirsti LysakerFana IL53.45+1.52

D50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF1.04.54

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind Mork MånumNBK34.14

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett27.32

H-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik32.53

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL27.37

H-10 Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik10.28
2Viljar Berg LeirenHordvik15.08+4.40
3Christian HordvikHordvik15.25+4.57
4Elias ThunesHordvik15.29+5.01
5Mats SjursætherHordvik20.08+9.40
6Nicolas HandelandHordvik20.40+10.12
7Trym CorneliussenEikanger IL1.01.06+50.38

D17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL56.49

D-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Milla SjursætherHordvik20.09
2Frida Berg HaugenHordvik25.54+5.45
3Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1.01.14+41.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor