Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Lindås IL
Dato: mandag 26 august 2019

Klasser: Visa alla | H17- Lang | H50- Lang | H13-16 Lang | D17- Lang | D50- Lang | D13-16 Lang | H17- Minilang | H50- Minilang | H13-16 Minilnag | D17- Minilang | D50- Minilang | D13-16 Minilang | H17- Mellom | H50- Mellom | H13-16 Mellom | H11-12 Mellom | H-10 Mellom | D17- Mellom | D50- Mellom | D13-16 Mellom | D11-12 Mellom | D-10 Mellom | H17- Kort | H50- Kort | H13-16 Kort | H11-12 Kort | H-10 Kort | D17- Kort | D50- Kort | D13-16 Kort | D11-12 Kort | D-10 Kort

H17- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra35.54
2Andre CorneliussenEikanger IL45.51+9.57
3Endre JørgenvikLindås49.34+13.40
4Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett55.03+19.09
5Ole CorneliussenKvernbit IL1.02.57+27.03
6Per Ove OppedalHordvik1.07.18+31.24

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32.18
2Tore Svein NeseAskøy OL49.16+16.58
3Jon Arne HopsdalEikanger IL1.39.49+1.07.31

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.12.40

H50- Minilang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL36.55
2Kjartan MedaasIL Alvidra45.11+8.16
3Robert MjøsManger52.33+15.38
4Mikal KrossøyAustrheim52.45+15.50
5Harald KrugerIL Alvidra1.21.50+44.55
6Ole KjekaIL Alvidra1.44.50+1.07.55

D50- Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF1.20.59
2Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1.44.30+23.31

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.06.00

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ottar HaugenHordvik23.30

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.05.59

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL34.13

H-10 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik23.04

D50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett35.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor