Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

D 17-18 E

13 050 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK2.07.119.44
2Jenny BaklidKonnerud IL2.13.51+6.4010.15
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering2.17.22+10.1110.31
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL2.18.30+11.1910.36
5Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett2.22.38+15.2710.55
6Kristine KravdalGjø-Vard OL2.24.21+17.1011.03
7Marieluise Schmitt GranHalden SK2.24.40+17.2911.05
8Malene Teresia JebsenHeming Orientering2.28.55+21.4411.24
9Ingrid BlindheimLillomarka OL2.35.25+28.1411.54
10Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK2.36.23+29.1211.59
11Ea LunøeNydalens SK2.38.52+31.4112.10
12Ingrid LamarkGanddal IL2.39.09+31.5812.11
13Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb2.42.32+35.2112.27
14Yngvild Langedal BreivikNydalens SK2.49.37+42.2612.59
15Ingeborg RognstadHadeland OL2.51.34+44.2313.08
16Ida Sofie HjortlandLarvik OK2.53.50+46.3913.19
17Malene InstanesSturla, IF3.20.04+1.12.5315.19
18Ingrid Lund HovdenTyrving IL3.49.28+1.42.1717.35
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Marie LilandNydalens SKdiskvalifisert
Nora Småge HilsenKonnerud ILbrutt
Stella HolmboeTyrving ILbrutt
Ine InstanesSturla, IFbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKbrutt
Ada WulfsbergNydalens SKbrutt
Mia HirschIF Traumaikke startet
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet
Kristine Eide RappRaumar Orienteringikke startet

D 19-20 E

13 875 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK2.10.279.24
2Ane DyrkornNTNUI2.11.40+1.139.29
3Synne StrandAsker Skiklubb2.13.20+2.539.36
4Klara AxelssonEksjö SOK2.18.34+8.079.59
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK2.19.08+8.4110.01
6Thea DyrkornNTNUI2.26.37+16.1010.34
7Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK2.29.36+19.0910.46
8Aurora GjølsjøOK Moss2.34.15+23.4811.07
9Andrine Harriet FremstadLarvik OK2.48.40+38.1312.09
10Sofia JohanssonOK Skärmen3.04.37+54.1013.18
Marlin HaavengenKongsberg OLikke startet

D 21-E

15 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK2.06.268.14
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK2.13.03+6.378.40
3Catherine TaylorOK Södertörn2.17.37+11.118.57
4Maren Jansson HaverstadNydalens SK2.18.34+12.089.01
5Mariann UlvestadBækkelagets SK2.24.59+18.339.26
6Kine GulliksenBækkelagets SK2.27.28+21.029.36
7Malin SandstadNTNUI2.55.49+49.2311.27
Hedwig HaasNTNUIdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsøbrutt
Tone Bergerud LyeNydalens SKbrutt

H 17-18E

16 025 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK2.05.557.51
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK2.06.09+0.147.52
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.12.31+6.368.16
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb2.17.34+11.398.35
5Anders VestølVegårshei IL2.18.37+12.428.39
6Tobias AlstadFrol IL2.20.39+14.448.46
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL2.27.03+21.089.10
8Theis MunktvedAllerød OK2.33.08+27.139.33
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering2.35.02+29.079.40
10Jakob TorgersenHalden SK2.35.12+29.179.41
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering2.35.29+29.349.42
12David RundeKristiansand OK2.36.50+30.559.47
13Christopher LadimOK Moss2.38.04+32.099.51
14Eivind Berner MyhreFossum IF2.39.17+33.229.56
15Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering2.41.59+36.0410.06
15Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF2.41.59+36.0410.06
17Lars SandstadFreidig2.43.59+38.0410.13
18Erlend Odd BergeKristiansand OK2.44.32+38.3710.16
19Mikkel KatlaFossum IF2.55.40+49.4510.57
20Gaute FosstveitRaumar Orientering2.57.26+51.3111.04
21Tobias RøddeGanddal IL3.01.56+56.0111.21
22Søren Møller SkaugOK Pan Århus3.02.24+56.2911.22
23Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK4.57.31+2.51.3618.33
Is Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Sondre OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Linus BjørkeHalden SKbrutt
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt
Mikkel HoltFreidigbrutt
Asbjørn KaltoftOK Pan Århusbrutt
Runar Saur ModahlFredrikstad SKbrutt
Rasmus Ravn PedersenOK GORMbrutt
Iver RingheimLarvik OKbrutt
Åsmund SlokvikNotodden OLbrutt
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringbrutt

H 19-20E

17 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK2.04.487.14
2August MollénOK Denseln2.04.56+0.087.14
3Jørgen BaklidNTNUI2.05.04+0.167.15
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF2.05.12+0.247.15
5Felix AxelssonMarkbygdens OK2.25.31+20.438.26
6Sindre R HoltHedrum OL2.26.29+21.418.29
7Oskar Spets StorhovFreidig2.27.01+22.138.31
8Anders HaugskottOL Trollelg2.29.01+24.138.38
9Johan Christie ØrkeNTNUI2.32.28+27.408.50
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL2.50.47+45.599.54
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2.56.42+51.5410.14
12Emil Olander LorenzAllerød OK3.11.15+1.06.2711.05
13Hans PedersenOK GORM3.24.52+1.20.0411.52
14Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3.42.01+1.37.1312.52
Mikkel JensenFarum-Tisvilde OKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbbrutt
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringbrutt
Erling HjermstadFossum IFbrutt
Øyvind HjermstadFossum IFbrutt
Scott JuvikIL Gularbrutt
Rasmus MathisenPorsgrunn OLbrutt
Niels Christian HellerudHalden SKikke startet
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet

H 21-E

23 525 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK2.47.217.06
2Emil SvenskStora Tuna OK2.47.22+0.017.06
3Yngve SkogstadFrol IL2.48.05+0.447.08
4Jens RönnolsJärla Orientering2.53.30+6.097.22
5Emil GranqvistNTNUI2.58.38+11.177.35
6Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK3.04.41+17.207.51
7Fredrik EliassonHalden SK3.05.50+18.297.53
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK3.06.28+19.077.55
9Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK3.15.37+28.168.18
10Anders Felde OlaussenNTNUI3.26.05+38.448.45
11Anders TiltnesTyrving IL3.32.25+45.049.01
12Tobias SvarerOK Pan Århus3.43.44+56.239.30
13Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.52.12+1.04.519.52
14Stefan Frands PetersenOK Pan Århus3.59.40+1.12.1910.11
15Giacomo FrattariOK Pan Århus4.15.21+1.28.0010.51
16Henning C StrandhagenRøyken OL4.23.06+1.35.4511.11
Rasmus Holm AndersenOK Pan Århusbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Sondre KongsgårdNydalens SKbrutt
Herman Ryen MartinsenNTNUIbrutt
Kristoffer NeslandTyrving ILbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Oskar RøenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor