Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 september 2019

N-åpen

1 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Halvor GjestrudNotodden OLfullført
Amanda HørtvedtNOTEAMfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Andreas MelheimSturla, IFfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Olai BisethKongsberg OLikke startet

D 9-10

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kamille DanielsenKongsberg OL19.4012.56

D 11-12

1 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise RenardKongsberg OL11.457.04
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.51+1.067.44
3Linnea DanielsenKongsberg OL15.07+3.229.06
4Marte EgerKongsberg OL15.53+4.089.34
5Adele TeigenKongsberg OL16.22+4.379.51
6Cathrine SognNotodden OL24.45+13.0014.54
7Anna GjestrudNotodden OL25.45+14.0015.30
8Frida HopeModum OL27.01+15.1616.16

D 13-14

2 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL20.499.35
2Iselin HøivoldKongsberg OL21.47+0.5810.02
3Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL28.27+7.3813.06
4Johanne StorhaugKonnerud IL29.34+8.4513.37
5Hanna SpangbergKonnerud IL30.24+9.3514.00
6Ane Kristine EidKongsberg OL32.35+11.4615.00
7Ingrid LestebergKongsberg OL33.49+13.0015.35
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Ylva KlausenSturla, IFikke startet

D 15-16

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL18.345.48
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK20.00+1.266.15
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK20.04+1.306.16
4Mina Akiko JohnsenSturla, IF20.49+2.156.30
5Selma HøivoldKongsberg OL20.55+2.216.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Mari ØverbyKongsberg OL21.11+2.376.37
7Marie KvarmeSturla, IF21.55+3.216.50
8Ingvild GustafssonKongsberg OL22.17+3.436.57
9Kathinka Zahl HagenFossum IF22.45+4.117.06
10Hedda SpangbergKonnerud IL22.53+4.197.09
11Ingrid MobråthenBotne SK22.57+4.237.10
12Emma EngehultNotodden OL24.09+5.357.32
Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-

3 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL21.375.53
2Åsne HaavengenKongsberg OL21.43+0.065.55
3Ingvild LangeggenKongsberg OL22.18+0.416.04
4Aurora FossøyNTNUI23.31+1.546.24
5Anita HillerenEiker OL23.33+1.566.25
6Anniken RanvikKonnerud IL23.45+2.086.28
7Randi MorkNotodden OL26.15+4.387.09
8Tine Hjelseth LarsenNOTEAM29.03+7.267.54
9Anne Marthe PeveriEiker OL29.04+7.277.55
10Marie Hjelseth LarsenNOTEAM43.35+21.5811.52
Christine HoenEiker OLdiskvalifisert
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLikke startet
Oda ScheeleNydalens SKikke startet
Solveig Moen LetmolieEiker OLikke startet

D 40-

3 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Guro NøklebyRingerike OL26.227.11
2Kirsten GjermstadKonnerud IL29.43+3.218.05

D 50-

2 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isa HeggedalKonnerud IL21.409.59
2Charlotte SkourupSturla, IF24.24+2.4411.14
3Heidi MyklemyrEiker OL27.28+5.4812.39
4Merete UndelandSturla, IF40.12+18.3218.31

H 9-10

1 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jakob Bredland EidKongsberg OL14.209.25
Mathias Bredland EidKongsberg OL12.138.02
Syver Hagen UrdalenNotodden OL21.5614.25
Kristian KaiserSturla, IF17.2011.24
Eirik LestebergKongsberg OL14.469.42
Kristian MorkNotodden OL13.228.47
Mathis RenardKongsberg OL11.177.25

H 11-12

1 660 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.336.21
2Jarand GustafssonKongsberg OL10.49+0.166.30
3Jon StrandKongsberg OL12.28+1.557.30
4Rasmus EngehultNotodden OL12.29+1.567.31
5Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL13.14+2.417.58
6Jan Olav BerganKongsberg OL13.29+2.568.07
7Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.27+3.548.42
8Håkon ØverbyKongsberg OL24.07+13.3414.31
9Alfred Hagen UrdalenNotodden OL27.01+16.2816.16
10Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL39.01+28.2823.30
Arne BisethKongsberg OLikke startet

H 13-14

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19.115.59
2Rasmus BerglundRingerike OL20.38+1.276.26
3Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF21.05+1.546.35
4Henrik KaiserSturla, IF21.17+2.066.39
5Borgar SkjelbredKongsberg OL22.10+2.596.55
6August Hellerud SireKonnerud IL22.49+3.387.07
7Mats JohnsenSturla, IF23.02+3.517.11
8Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25.05+5.547.50
9Isak FagerlandSturla, IF26.17+7.068.12
10Jens WoldSturla, IF30.47+11.369.37
11Oskar HopeModum OL35.44+16.3311.10

H 15-16

3 670 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas KlausenSturla, IF19.075.12
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.19+0.125.15
3Halvor LøkenKongsberg OL20.07+1.005.28
4Johan EgerKongsberg OL20.21+1.145.32
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL20.27+1.205.34
5Mikkel BerglundRingerike OL20.27+1.205.34
7Olav MelheimSturla, IF20.29+1.225.34
8Arne BerganKongsberg OL22.26+3.196.06
9Martin KaiserSturla, IF22.56+3.496.14

H 17-

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Felde OlaussenNTNUI18.164.34
2Isak JonssonNydalens SK18.38+0.224.39
3Sondre Zahl HagenFossum IF21.38+3.225.24
4Vetle DrageKongsberg OL21.53+3.375.28
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF22.26+4.105.36
6Kenneth SandvoldEiker OL23.53+5.375.58
7Gisle FagerlandSturla, IF27.23+9.076.50
8Adrian FagerlandSturla, IF28.12+9.567.03
9Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL28.39+10.237.09
Martin AskeAndebu ILdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLikke startet

H 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL24.476.11
2Rune MorkNotodden OL27.41+2.546.55
3Jonathan VogtKonnerud IL31.03+6.167.45
4Bernt HellerudKonnerud IL32.31+7.448.07
Jørn-Are LongfjeldModum OLdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet

H 50-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar HopeModum OL21.026.34
1Rune EngehultNotodden OL21.026.34
3Runar TeigenKongsberg OL21.14+0.126.38
4Lars FremstadLarvik OK22.05+1.036.54
5Bjørn BaklidKonnerud IL23.58+2.567.29
6Karl Anton UndelandSturla, IF34.23+13.2110.44

Utvikling B

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xiaoshan GuanNOTEAM1.05.3730.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor