Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 21 september 2019

D17-20

11 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering2.06.3111.23

D21-

11 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line SølbergIL Leik1.56.0010.27

D35-

11 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering2.33.0813.47

D45-

11 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti KringhaugRingerike OL1.49.319.51

D65-

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering2.56.4328.58

H13-14

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering53.4113.25

H17-18

11 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.35.228.35

H19-20

16 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL2.16.078.27

H21-

16 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kyongsa RiIL BUL-Tromsøbrutt

H35-

16 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering2.21.398.47

H45-

16 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Vidar PedersenIL Siso2.32.469.29
2Jørn K RemloIL Siso2.32.48+0.029.29
3Roy SolbakkValnesfjord IL2.46.33+13.4710.20
4Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering2.51.37+18.5110.39
5Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering3.32.12+59.2613.10

H55-

11 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.15.5312.14
2Ingar SolbergOlderskog IL2.52.21+36.2815.31

H65-

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.06.3410.54
2Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.21.08+14.3413.18
3Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.21.58+15.2413.26
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H75-

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering2.42.4626.40

Trim 6 km

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering2.09.2321.12

Trim 11 km

11 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Fredrik MartinussenTeam Nordlaks2.03.4411.08
2Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering2.30.17+26.3313.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor