Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 7, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 7, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 8 august 2019

Austmarka IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor SolbergseterMellom (19)28.298.02
9Mette SolbergseterKort (26)27.42+9.5710.22

Eidskog OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Asbjørn LandeKort (26)17.456.38
2Eivind LandeLang (16)34.46+0.037.45
3Emrik KlanderudLett (15)21.45+6.0713.45
3Anne Katrine KlanderudLett (15)21.45+6.0713.45
4Glenn BergersenMellom (19)29.22+0.538.17
5Philip FøyenLang (16)44.22+9.399.54
5Sondre KlanderudLett (15)22.16+6.3814.05
6Noah BergersenLett (15)23.10+7.3214.39
6Jonny HalvorsrudKort (26)25.00+7.159.21
7Jon Ivar BergersenLang (16)48.01+13.1810.43
7Tuva BergersenLett (15)23.15+7.3714.42
8Leonie BergersenLett (15)23.27+7.4914.50
9Alexandra BergersenLett (15)23.41+8.0314.59
10Ragnar LandeKort (26)29.05+11.2010.53
10Arne SørliMellom (19)32.23+3.549.08
11Haakon Palmstrøm-StolpeLett (15)30.28+14.5019.16
12Lauritz Palmstrøm-StolpeKort (26)31.03+13.1811.37
12Leif BillingsøMellom (19)32.49+4.209.16Last ned GPS-spor i gpx-format
12Niklas StolpeLett (15)30.48+15.1019.29
13Trygg Edgar FalchLett (15)31.43+16.0520.04
14Tale Olea FalchLett (15)31.56+16.1820.12
15Klaus EngenKort (26)32.32+14.4712.11
16Vilje Linnea FalchKort (26)32.59+15.1412.21
17Stig FøyenMellom (19)40.56+12.2711.33
18Oda Marissa BergersenKort (26)34.16+16.3112.50
20Ida Marianne BergersenKort (26)37.12+19.2713.55
21Marissa Penelope BergersenKort (26)37.46+20.0114.08

Frölunda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnus VideMellom (19)30.55+2.268.44

GM Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pär GustavssonLang (16)37.16+2.338.19

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maud BohmanLett (15)16.12+0.3410.15

OK Hierne

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stefan VårliMellom (19)29.12+0.438.14
5Kurt NilssonMellom (19)29.53+1.248.26
11Kristian VårliMellom (19)32.24+3.559.09
13Torsten NorenKort (26)31.10+13.2511.40
15Teo VårliLett (15)35.16+19.3822.19
16Jan NilssonMellom (19)40.20+11.5111.23

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alfred RehnLang (16)34.437.44

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Thord JanssonLang (16)48.43+14.0010.52

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kristian OlssonLang (16)51.08+16.2511.24

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jonas BacklundLang (16)53.11+18.2811.52

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Fredrik KarlssonLang (16)1.15.04+40.2116.45

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars SilfeltMellom (19)30.08+1.398.30

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kristian JohanssonMellom (19)30.11+1.428.31

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mirja BacklundMellom (19)30.19+1.508.33

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Olle BorgMellom (19)36.44+8.1510.22

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Gunilla PetersonMellom (19)58.40+30.1116.34

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Christoffer JakobssonMellom (19)59.07+30.3816.41

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sven-Arne NilssonKort (26)23.20+5.358.44

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Thorbjörn NilssonKort (26)23.44+5.598.53

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Börje HolgerssonKort (26)25.56+8.119.42

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jan-Olov NewborgKort (26)27.23+9.3810.15

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kristina SilfeltKort (26)30.57+13.1211.35

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Morten EngebretsenKort (26)32.14+14.2912.04

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Stig KarlssonKort (26)50.15+32.3018.49

OK Jösse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil JohanssonLett (15)15.389.53

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martin NorlanderLang (16)43.13+8.309.38

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Örjan EkenbäckLang (16)51.53+17.1011.34

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Per Anders GävertLang (16)57.27+22.4412.49

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus JonssonMellom (19)28.39+0.108.05

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Bengt NilssonMellom (19)34.39+6.109.47

Ok Mangen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Linda FilipssonKort (26)23.41+5.568.52

OK Øst

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jens-Henrik SimonsenMellom (19)40.13+11.4411.21
19Tor SimonsenKort (26)35.16+17.3113.12
25Liv SimonsenKort (26)42.15+24.3015.49
Jan-Ove BråthenLang (16)ikke godkjent

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Runa FinsrudKort (26)40.11+22.2615.02

TSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Bo NordbäckLang (16)1.02.01+27.1813.50

Västvärmlands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristin JohanssonLang (16)46.56+12.1310.28

Åmotfors OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Elias Brefalt CajdellKort (26)24.57+7.129.20
10Rune OlssonLett (15)25.42+10.0416.15
17Laila OlssonKort (26)34.14+16.2912.49
23Tora NetzellKort (26)41.46+24.0115.38
24Per ArnessonKort (26)41.47+24.0215.38

Årjängs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Rolf AnderssonLang (16)48.14+13.3110.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor