Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 7, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 7, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 8 august 2019

Lang

4 480 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred RehnOK Jösse34.437.44
2Eivind LandeEidskog OL34.46+0.037.45
3Pär GustavssonGM Ok37.16+2.338.19
4Martin NorlanderOk Mangen43.13+8.309.38
5Philip FøyenEidskog OL44.22+9.399.54
6Kristin JohanssonVästvärmlands OK46.56+12.1310.28
7Jon Ivar BergersenEidskog OL48.01+13.1810.43
8Rolf AnderssonÅrjängs OK48.14+13.3110.45
9Thord JanssonOK Jösse48.43+14.0010.52
10Kristian OlssonOK Jösse51.08+16.2511.24
11Örjan EkenbäckOk Mangen51.53+17.1011.34
12Jonas BacklundOK Jösse53.11+18.2811.52
13Per Anders GävertOk Mangen57.27+22.4412.49
14Bo NordbäckTSK1.02.01+27.1813.50
15Fredrik KarlssonOK Jösse1.15.04+40.2116.45
Jan-Ove BråthenOK Østikke godkjent

Mellom

3 540 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SolbergseterAustmarka IL28.298.02
2Magnus JonssonOk Mangen28.39+0.108.05
3Stefan VårliOK Hierne29.12+0.438.14
4Glenn BergersenEidskog OL29.22+0.538.17
5Kurt NilssonOK Hierne29.53+1.248.26
6Lars SilfeltOK Jösse30.08+1.398.30
7Kristian JohanssonOK Jösse30.11+1.428.31
8Mirja BacklundOK Jösse30.19+1.508.33
9Magnus VideFrölunda OL30.55+2.268.44
10Arne SørliEidskog OL32.23+3.549.08
11Kristian VårliOK Hierne32.24+3.559.09
12Leif BillingsøEidskog OL32.49+4.209.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Bengt NilssonOk Mangen34.39+6.109.47
14Olle BorgOK Jösse36.44+8.1510.22
15Jens-Henrik SimonsenOK Øst40.13+11.4411.21
16Jan NilssonOK Hierne40.20+11.5111.23
17Stig FøyenEidskog OL40.56+12.2711.33
18Gunilla PetersonOK Jösse58.40+30.1116.34
19Christoffer JakobssonOK Jösse59.07+30.3816.41

Kort

2 670 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL17.456.38
2Sven-Arne NilssonOK Jösse23.20+5.358.44
3Linda FilipssonOk Mangen23.41+5.568.52
4Thorbjörn NilssonOK Jösse23.44+5.598.53
5Elias Brefalt CajdellÅmotfors OK24.57+7.129.20
6Jonny HalvorsrudEidskog OL25.00+7.159.21
7Börje HolgerssonOK Jösse25.56+8.119.42
8Jan-Olov NewborgOK Jösse27.23+9.3810.15
9Mette SolbergseterAustmarka IL27.42+9.5710.22
10Ragnar LandeEidskog OL29.05+11.2010.53
11Kristina SilfeltOK Jösse30.57+13.1211.35
12Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL31.03+13.1811.37
13Torsten NorenOK Hierne31.10+13.2511.40
14Morten EngebretsenOK Jösse32.14+14.2912.04
15Klaus EngenEidskog OL32.32+14.4712.11
16Vilje Linnea FalchEidskog OL32.59+15.1412.21
17Laila OlssonÅmotfors OK34.14+16.2912.49
18Oda Marissa BergersenEidskog OL34.16+16.3112.50
19Tor SimonsenOK Øst35.16+17.3113.12
20Ida Marianne BergersenEidskog OL37.12+19.2713.55
21Marissa Penelope BergersenEidskog OL37.46+20.0114.08
22Runa FinsrudPorsgrunn OL40.11+22.2615.02
23Tora NetzellÅmotfors OK41.46+24.0115.38
24Per ArnessonÅmotfors OK41.47+24.0215.38
25Liv SimonsenOK Øst42.15+24.3015.49
26Stig KarlssonOK Jösse50.15+32.3018.49

Lett

1 580 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil JohanssonOK Jösse15.389.53
2Maud BohmanKlubbløs16.12+0.3410.15
3Emrik KlanderudEidskog OL21.45+6.0713.45
3Anne Katrine KlanderudEidskog OL21.45+6.0713.45
5Sondre KlanderudEidskog OL22.16+6.3814.05
6Noah BergersenEidskog OL23.10+7.3214.39
7Tuva BergersenEidskog OL23.15+7.3714.42
8Leonie BergersenEidskog OL23.27+7.4914.50
9Alexandra BergersenEidskog OL23.41+8.0314.59
10Rune OlssonÅmotfors OK25.42+10.0416.15
11Haakon Palmstrøm-StolpeEidskog OL30.28+14.5019.16
12Niklas StolpeEidskog OL30.48+15.1019.29
13Trygg Edgar FalchEidskog OL31.43+16.0520.04
14Tale Olea FalchEidskog OL31.56+16.1820.12
15Teo VårliOK Hierne35.16+19.3822.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor