Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet, sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: søndag 8 september 2013

D 35-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn BergetÅs-UMB Orientering24.479.43

D 40-

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line NybakkenÅs-UMB Orientering18.517.23
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.27+0.367.37
3Torunn Økern JensenRingerike OL23.12+4.219.05
4Kirsti Næss OlsenOL Trollelg25.46+6.5510.06
5Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL30.26+11.3511.56
6Eva Lill KvisleAsker Skiklubb32.24+13.3312.42

D 45-

2 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb18.447.27
2Inger Tone NygårdEgersund OK19.28+0.447.45
3Vanja StaffOL Toten-Troll21.04+2.208.23
4Lise ChristensenTIF Viking22.11+3.278.50
5Tone BakkenLillomarka OL22.16+3.328.52
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL22.57+4.139.08
7Anita StensethSynnfjell OK23.14+4.309.15
8Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb23.19+4.359.17
9Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK23.35+4.519.23
10Lill-Ann TorpSandefjord OK24.40+5.569.49
11Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL25.00+6.169.57
12Anne-Grete AustadRaumar Orientering29.01+10.1711.33

D 50-

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK18.537.31
2Ingrid SandvollIL Gneist21.01+2.088.22
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll21.08+2.158.25
4Bente LineSkaukameratene OL21.34+2.418.35
5Ann Karin TjørhomGanddal IL22.15+3.228.51
6Ragnhild HaldKristiansand OK22.36+3.439.00
7Berit BergeIL Tyrving22.46+3.539.04
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb23.04+4.119.11
9Ida EngenRaumar Orientering24.48+5.559.52
10Enikø BertalanAsker Skiklubb25.42+6.4910.14
11Eli Tufte HanssenEiker OL30.00+11.0711.57

D 55-

2 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK15.567.33
2Grete HoviSkien OK16.27+0.317.47
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL16.38+0.427.52
4Gro SolnørdalRudsbygd IL17.30+1.348.17
5Margrete JørandliGjø-Vard OL17.47+1.518.25
6Sirpa LiljaModum OL17.56+2.008.29
7Lis DæhliLøten o-lag18.53+2.578.56
8Bjørg SvanbergRøyken OL19.46+3.509.22
9Guri LarssenLillehammer OK20.03+4.079.30
10Marianne SpanliLierbygda OL20.25+4.299.40
11Elle M. MelbyeHeming Orientering21.09+5.1310.01
12Tove BakkenLillehammer OK22.11+6.1510.30
13Tove DamgaardOL Trollo24.20+8.2411.31
14Birgit JensenSkien OK26.39+10.4312.37
15Lise HørtvedtKongsberg OL31.06+15.1014.44

D 60-

2 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK15.217.16
2Berit HegdalBergens TF19.14+3.539.06
3Randi HansenArnadal IL20.20+4.599.38
4Eva TaraldrudIndre Østfold OK21.20+5.5910.06
5Astrid OrmbergFana IL21.45+6.2410.18
6Ingrid StrandeSkien OK23.47+8.2611.16
7Anne Marit NaufHedrum OL24.16+8.5511.30
8Aud KjemperudEiker OL24.49+9.2811.45
9Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL25.40+10.1912.09
10Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst25.55+10.3412.16
11Live Joronn YtrehusRingerike OL26.02+10.4112.20
12Kari BergLarvik OK34.12+18.5116.12

D 65-

2 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF18.369.07
2Nora UrsinFossum IF20.38+2.0210.06
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb21.03+2.2710.19
4Bjørg KocbachBergens TF21.07+2.3110.21
5Edel SlettemarkStord Orientering21.21+2.4510.27
6Katharina Mo BergeFreidig21.37+3.0110.35
7Inger LindløvOK Moss21.46+3.1010.40
8Kjersti ThoStabæk IF22.27+3.5111.00
9Liv FeiringHamar OK22.36+4.0011.04
10Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK23.03+4.2711.17
11Signe HeivollSøgne og Songdalen OK23.32+4.5611.32
12May Helene HansenSandefjord OK23.52+5.1611.41
13Tea ForbergRond OL23.56+5.2011.43
14Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK25.18+6.4212.24
15Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL25.19+6.4312.24
16Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL25.47+7.1112.38
17Else Lerche RaadalFana IL25.48+7.1212.38
18Gerd LangsethLarvik OK25.50+7.1412.39
19Turid TangenFana IL26.52+8.1613.10
20Gry Bruland VråleIF Sturla27.23+8.4713.25
21Astrid LundeDrangedal OL27.24+8.4813.25
22Hjordis ØvreåsBotne SK28.08+9.3213.47
23Kjellaug HodnekvamBergens TF28.50+10.1414.08
24Randi Aas FjæstadHamar OK29.32+10.5614.28
25Audny TotlandFana IL30.50+12.1415.06
26Brit Solberg StraumeDrangedal OL32.46+14.1016.03
27Brynhild FanuelsenFossum IF32.53+14.1716.07
28Eva Lund PedersenIL Siso33.07+14.3116.14
29Siri Wilberg AabelBækkelagets SK35.27+16.5117.22
30Anne Marie CeebergHedrum OL36.32+17.5617.54
31Karin KittilsenStokke IL37.23+18.4718.19
32Astrid GjelstadSandefjord OK42.19+23.4320.44

D 70-

1 860 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig18.149.48
2Margith ReppesgårdHedrum OL20.32+2.1811.02
3Anne-Britt NilsenKjelsås IL21.18+3.0411.27
4Synnøve FuglestadÅlgård Orientering22.32+4.1812.06
5Odbjørg NordengRudsbygd IL24.39+6.2513.15
6Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb29.23+11.0915.47
7Inger Johanne RuudHamar OK30.02+11.4816.08
8Aase Tove GoldenMåren OK30.05+11.5116.10
9Inger Lise BjordalOppsal Orientering30.58+12.4416.38
10Hjørdis EgnerHeming Orientering32.30+14.1617.28
11Elin DahlenGjø-Vard OL33.07+14.5317.48
12Birgitte BekkelundRøyken OL34.12+15.5818.23
13Torunn Hege FrøvollIF Sturla42.18+24.0422.44
14Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL50.44+32.3027.16
Åste EggenMåren OKdiskvalifisert

D 75-

1 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni BøhlerengenMåren OK22.5612.19
2Inger E. VamnesHamar OK26.10+3.1414.04
3Tirill Liby SeipOK Skeidi27.27+4.3114.45
4Marit Økern JensenBærums Skiklub28.33+5.3715.20
5Ingrid RollFana IL42.37+19.4122.54

H 35-

3 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik PaulsrudIL Koll19.346.02
2Håvard TelstøEtnedal IL20.26+0.526.18
3Kristian StensrudOL Trollelg20.38+1.046.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Aslak FuglestadMellembygd OL28.47+9.138.53

H 40-

3 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål SkogedalAsker Skiklubb18.555.50
2Jørgen FrøydLarvik OK19.46+0.516.06
3Vidar SireÅl IL20.19+1.246.16
4Robert FredriksenNotodden OL21.45+2.506.42

H 45-

2 940 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-UMB Orientering18.306.17
2Eskil DahlenØystre Slidre IL18.53+0.236.25
3Per Henning BjervaÅs-UMB Orientering19.08+0.386.30
4Odd FuglestadÅlgård Orientering19.34+1.046.39
5Markus TheissenGundelfinger TS19.55+1.256.46
6Tore JuvikIL Gular20.34+2.046.59
7Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK21.38+3.087.21
8Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)24.14+5.448.14
9Roar ByeModum OL25.26+6.568.39
10Freddy JensenLillehammer OK27.03+8.339.12
11Jon SkriubakkenPorsgrunn OL28.05+9.359.33
12Oskar KaaløySandefjord OK46.18+27.4815.44
Christian VogelsangNydalens SKdiskvalifisert

H 50-

2 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MårtenssonModum OL17.295.56
2Bjørn HøllelandFana IL18.16+0.476.12
3Nils Petter FremmingHeming Orientering18.17+0.486.13
4Leif ErikssonModum OL18.31+1.026.17
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll19.08+1.396.30
6Jon BjørgumKristiansand OK19.12+1.436.31
7Onno VerberneOL Toten-Troll19.24+1.556.35
8Gunnar TengeÅs-UMB Orientering19.49+2.206.44
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK20.48+3.197.04
10Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn21.11+3.427.12
11Paul HinschØystre Slidre IL21.54+4.257.26
12Inge GlittumOK Skeidi22.03+4.347.30
13Knut EngenRaumar Orientering22.41+5.127.42
14Jan Petter HansenIL Gular22.44+5.157.43
15Jan HauglandÅrstad IL22.50+5.217.45
16Torgeir StrandFana IL24.09+6.408.12
17Leif Kåre BessebergEiker OL25.25+7.568.38
18Herman BakkeLøten o-lag29.31+12.0210.02
19Olav BakkenLillomarka OL30.47+13.1810.28
20Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering31.11+13.4210.36
Bo EngdahlIL Kollbrutt

H 55-

2 550 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild BjarkøNord-Østerdal OK16.326.29
2Rune BergeIL Tyrving16.52+0.206.36
3Harald HoviSkien OK17.02+0.306.40
4Jan SteinegerIL Gneist17.41+1.096.56
5Gunnar GytriFørde IL17.50+1.186.59
6Leif ThingsrudØstmarka OK17.58+1.267.02
7Torgeir StrandhagenRøyken OL18.42+2.107.20
8Anton PlaianAsker Skiklubb19.02+2.307.27
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL19.09+2.377.30
10Per OsenVestre Akers SK19.51+3.197.47
11Svein LingaIL Gular20.03+3.317.51
12Torgeir VoldenLøten o-lag20.13+3.417.55
13Erik GrøndalenHamar OK21.15+4.438.20
14Axel DamgaardOL Trollo21.22+4.508.22
15Peter PrydzNeverfjord IL21.29+4.578.25
16Tor StrandRaumar Orientering22.10+5.388.41
17Arne SkårholenLøten o-lag23.36+7.049.15
18Harald VoldenHamar OK23.44+7.129.18
19Jan Terje MikkelsenTIF Viking24.06+7.349.27
20Jan Otto SætabergetGrue IL24.39+8.079.40
21John HofossHadeland OL25.30+8.5810.00
22Jan SveenRaumar Orientering27.53+11.2110.56
23Terje SjøvågSkien OK28.10+11.3811.02
24Petter FureOppsal Orientering28.42+12.1011.15
25Kjell Joar RognstadLillehammer OK29.25+12.5311.32
7Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

H 60-

2 510 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag15.126.03
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK16.48+1.366.41
3Svein S JacobsenIL Tyrving17.49+2.377.05
4Einar LundHamar OK18.06+2.547.12
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.21+3.097.18
6Ola BroxOL Toten-Troll18.23+3.117.19
7Tor SørevikTIF Viking18.34+3.227.23
8Øivind FadumSande Sportsklubb19.08+3.567.37
9Hans HusebySarpsborg OL19.25+4.137.44
10Are EriksenOslostudentenes IK19.34+4.227.47
11Torbjørn NørbechRingerike OL20.18+5.068.05
12Atle BergsethKvernbit IL21.05+5.538.23
13Kjell SvanbergRøyken OL21.11+5.598.26
14Per StensethFredrikstad SK21.33+6.218.35
15Arve SmestadLøten o-lag21.39+6.278.37
16Sjur GjestvangOL Toten-Troll22.01+6.498.46
17Paul SkjakerHadeland OL22.07+6.558.48
18Rolf LundeEiker OL22.14+7.028.51
19Odd Arne BlystadLøten o-lag22.22+7.108.54
20Tore RingerikeOppsal Orientering22.46+7.349.04
21Karl Petter OpsahlLøten o-lag22.57+7.459.08
22Atle RemmePorsgrunn OL23.00+7.489.09
23Elling AakreAndebu IL23.15+8.039.15
24Harry BreilandÅlgård Orientering24.07+8.559.36
25Martin NaufHedrum OL25.04+9.529.59
26Roar SætabergetLunderseter IL30.09+14.5712.00
27Jan Olav OrmbergFana IL30.24+15.1212.06
28Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL36.26+21.1414.30
29Eilef LandsverkSkien OK37.24+22.1214.54
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert

H 65-

2 430 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL17.117.04
2Trygve LølandBirkenes IL17.29+0.187.11
3Torodd OsFørde IL17.52+0.417.21
4Knut SkjesetVang OL18.04+0.537.26
5John Thomas PetersenNittedal OL18.34+1.237.38
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.44+1.337.42
7Helge RevhaugRingerike OL18.50+1.397.45
8Dag Rønning JensenOL Trollo19.12+2.017.54
9Hasse BergstrømIL Tyrving19.31+2.208.01
10Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb19.34+2.238.03
11Roar BjordalOppsal Orientering19.36+2.258.03
12Hans R. BakkenEiker OL19.42+2.318.06
13Anders Johan KrosbyFredrikstad SK20.18+3.078.21
14Knut WikstrømRingsaker OK20.25+3.148.24
15Atle AlvheimFana IL20.36+3.258.28
16Paul Martin BergRudsbygd IL21.25+4.148.48
17Trond FeiringHamar OK21.33+4.228.52
18Geir HøstelandBotne SK21.55+4.449.01
19Asbjørn PedersenIL Siso22.45+5.349.21
20Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking22.46+5.359.22
21Floke BredlandSøgne og Songdalen OK22.48+5.379.22
22Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK23.15+6.049.34
23Knut FjæstadHamar OK23.27+6.169.39
23Finn Ole HonnemyrIL Vindbjart23.27+6.169.39
25John Ivar KjellevoldModum OL23.32+6.219.41
26Ragnar HillestadLardal OL23.56+6.459.50
27Per KrukeEiker OL24.08+6.579.55
28Runar KittilsenStokke IL24.16+7.059.59
29Kjell StenstadvoldIL Tyrving24.30+7.1910.04
30Harald SteinslandVikebygd IL24.33+7.2210.06
31Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering24.52+7.4110.13
32Arne KristensenArnadal IL25.03+7.5210.18
33Tor ØstvangNord-Østerdal OK25.07+7.5610.20
34Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn25.24+8.1310.27
35Sigurd VikebøTIF Viking25.39+8.2810.33
36Tore VaajeAsker Skiklubb26.05+8.5410.44
37Jimmy NordliTrøsken IL26.11+9.0010.46
38Thor PalmgrenHalden SK26.25+9.1410.52
39Nils Olav VennevikFreidig26.31+9.2010.54
40Terje MalmHamar OK26.59+9.4811.06
41Einar StraumeDrangedal OL27.14+10.0311.12
42John Birger SkansenRudsbygd IL28.27+11.1611.42
43Knut LindløvOK Moss28.42+11.3111.48
44Bjørn H. CeebergHedrum OL34.50+17.3914.20
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Jørn TorgersenTIF Vikingbrutt

H 70-

2 340 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK18.468.01
2Leidulv VinjeOK Nidarøst19.18+0.328.14
3Ingar HåkonsenNotodden OL20.22+1.368.42
4Gunnar ØsterbøFreidig20.38+1.528.49
5Bjørn W. LudvigsenIF Sturla21.00+2.148.58
6Henrik HvoslefIK Stern21.12+2.269.03
6Per HauglandÅrstad IL21.12+2.269.03
8Helge BjaalandHeming Orientering21.23+2.379.08
9Sigvald RobberstadHalsnøy OL21.43+2.579.16
10Torleif StephansenOK Nidarøst21.58+3.129.23
11Magne RaadalFana IL22.12+3.269.29
12Elling FrøvollIF Sturla22.55+4.099.47
13Per BjørkhaugTIF Viking23.01+4.159.50
14Magnar ØvreåsBotne SK23.14+4.289.55
15Erling PedersenIL Siso23.44+4.5810.08
16Asbjørn BræckKongsberg OL23.55+5.0910.13
17Anders LaugloOL Trollelg24.04+5.1810.17
18Stig BergeFreidig24.08+5.2210.18
19Lasse VråleIF Sturla24.48+6.0210.35
20Trygve FosseGimle IF24.54+6.0810.38
21Bjørn Willy HansenSandefjord OK24.55+6.0910.38
22Stig Arild HaugskottOL Trollelg25.25+6.3910.51
23Anton LommeHedrum OL26.07+7.2111.09
24Jon Vegard LundeLillehammer OK26.18+7.3211.14
25Odd AureDrangedal OL26.37+7.5111.22
26Egil RonæssPorsgrunn OL26.56+8.1011.30
27Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK28.02+9.1611.58
28Per Olaf TangenFana IL28.20+9.3412.06
28Henry SundsetvikOL Trollelg28.20+9.3412.06
30Bertram BrochmannTIF Viking28.40+9.5412.15
31Thorkild ThorkildsenModum OL30.00+11.1412.49
32Magnus LandstadFreidig31.10+12.2413.19
33Bjørn GunnerødAsker Skiklubb32.24+13.3813.50
33Jakob NygaardTIF Viking32.24+13.3813.50
35Bjørn SyvertsenIL Vindbjart32.28+13.4213.52
36Arild TelstøIL Vindbjart33.31+14.4514.19
37Lars HestnessTIF Viking34.56+16.1014.55
38Klaus EngenEidskog OL37.42+18.5616.06
39Arne ØfsthusAsker Skiklubb55.14+36.2823.36

H 75-

2 110 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL18.218.41
2Olav TotlandFana IL21.52+3.3110.21
3Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL22.58+4.3710.53
4Oddvar GjelstadSandefjord OK23.00+4.3910.54
5Magnar ReppesgårdHedrum OL23.15+4.5411.01
6Finn Åge ØsternKongsberg OL23.35+5.1411.10
7Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OL24.05+5.4411.24
8Iver RognstadHadeland OL24.37+6.1611.40
9Arnulf FuglestadÅlgård Orientering24.42+6.2111.42
10Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn25.02+6.4111.51
11Bjørn EgnerHeming Orientering25.23+7.0212.01
12Svein HaukaasÅrstad IL25.31+7.1012.05
13Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL29.28+11.0713.57
14Axel IngvaldsenTIF Viking30.36+12.1514.30
15Bjørn StrømmeTIF Viking31.26+13.0514.53
16Gunnar HaugGjø-Vard OL33.42+15.2115.58
17Arne SæterhaugByåsen IL33.48+15.2716.01
18Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL36.39+18.1817.22
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert

H 80-

1 860 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaf SmåstuenGjø-Vard OL22.2212.01
2Paul ForsethOL Trollelg23.36+1.1412.41
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK25.13+2.5113.33
4Mads BergNord-Østerdal OK25.21+2.5913.37
5Leiv HopeKongsberg OL26.14+3.5214.06
6Hermann KobbeltvedtTIF Viking27.26+5.0414.44
7Helge TvedtenLarvik OK29.21+6.5915.46
8Ole SannesLillomarka OL29.27+7.0515.50
9Per GjermoAsker Skiklubb31.48+9.2617.05
10Tor E. HenriksenLillomarka OL37.33+15.1120.11
11Magne BekkelundRøyken OL51.11+28.4927.31
Olaf HelgesenKongsberg OLdiskvalifisert
Gunnar SmistadOL Trollelgbrutt

H 85-

1 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjulf ForsethOL Trollelg42.4122.56

DIR N

1 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Øen PaulsrudIL Koll8.407.36
2Emilie MyhreSkien OK9.32+0.528.21
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.20+1.409.03
4Lill BirkelundPorsgrunn OL17.31+8.5115.21
5Anna Austad SveenRaumar Orientering18.01+9.2115.48
6Daniel EngenRaumar Orientering18.07+9.2715.53
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19.03+10.2316.42
8Selma Aure AugedalAsker Skiklubb19.22+10.4216.59
9Aurora BrobakkenSynnfjell OK27.04+18.2423.44
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

DIR AL

3 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering26.058.03

DIR B

1 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn ScheiÅs-UMB Orientering17.229.20
2Wenche BrobakkenSynnfjell OK19.19+1.5710.23
3Karen OmlandIL Koll32.16+14.5417.20
4Yi-Chun ChenNOTEAM55.43+38.2129.57
5Ellen RuudEiker OL1.03.10+45.4833.57

DIR AK

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars RingerikeNOTEAM25.4710.06
2Per VikaneFana IL27.30+1.4310.47
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering33.04+7.1712.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor