Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Haralds Minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Haralds Minneløp
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 4 august 2019

8 km M

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias JonssonNydalens SK51.40
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL54.55+3.15
3Bo EngdahlIL Koll56.49+5.09
4Charles HalaasFossum IF58.32+6.52
5Dag Steinar RagvinBø OL59.37+7.57
6Jarl Magnus BergeIL Koll1.00.05+8.25
7Lars GrønhovdModum OL1.01.21+9.41
8Are KristiansenTyrving IL1.02.50+11.10
9Morten BrunesModum OL1.03.18+11.38
10Erik Feyling HaareKonnerud IL1.03.40+12.00
11Sindre LangaasNydalens SK1.04.04+12.24
12Espen RøsteKongsberg OL1.04.46+13.06
13Trond LundTyrving IL1.04.51+13.11
14Steinar LågAsker Skiklubb1.10.09+18.29
15Pål SkogedalAsker Skiklubb1.10.14+18.34
16Bjørn KaugerudEggedal IL1.10.25+18.45
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.19.22+27.42
18Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.20.56+29.16
19Eivind Berner MyhreFossum IF1.20.58+29.18
20Rolv Anders SystadLyn Ski1.21.44+30.04
21Stein BlomsethLillomarka OL1.22.30+30.50
22Lars Inge BrurbergSturla IF1.25.33+33.53
23Roar ByeModum OL1.26.28+34.48
24Per Ole DahlsrudNydalens SK1.37.21+45.41
25Anton PlaianAsker Skiklubb1.49.32+57.52
26Terje NæssFossum IF1.52.52+1.01.12

8 km K

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL1.04.59
2Kirsti KringhaugRingerike OL1.25.02+20.03

6 km M

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter CarlsenSturla, IF55.03
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF57.37+2.34
3Trond MyhreFossum IF58.15+3.12
4Sören JonssonNydalens SK58.37+3.34
5Isak JonssonNydalens SK1.01.33+6.30
6Frode RobertsenStokke IL1.02.07+7.04
7Jon Ivar JuvikLillomarka OL1.07.45+12.42
8Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.07.53+12.50
9Sveinung RekaaNotodden OL1.13.06+18.03
10Øivind FadumSande Sportsklubb1.14.02+18.59
11Helge RevhaugRingerike OL1.15.36+20.33
12Hugo A. ChristensenNotodden OL1.18.49+23.46
13Eirik BrynildsenEiker OL1.18.55+23.52
14Kjell StenstavoldIL Tyrving1.19.00+23.57
15Hasse BergstrømTyrving IL1.21.49+26.46
16Hans Lyder HaareKonnerud IL1.27.27+32.24
17Jan BøhleOL Trollo1.31.33+36.30
18Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF2.03.49+1.08.46
19Marius WiersdalenNedre Sigdal IF2.06.22+1.11.19
20Sander KolbjørnsrudEggedal IL2.06.27+1.11.24
21Kristian WiersdalenNedre Sigdal IF2.06.33+1.11.30
Vemund KongsnesØstmarka OKikke startet

6 km K

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria JonssonNydalens SK52.34
2Torunn Økern JensenRingerike OL1.00.20+7.46
3Birgit Økern JensenKonnerud IL1.13.16+20.42
3Julia PlaianNo Club1.13.16+20.42
5Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.13.28+20.54
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.16.54+24.20
7Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.27.30+34.56
8Silje CarlsenSturla, IF1.39.29+46.55

4 km M

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL34.02
2Petter F. JohannessenSturla, IF40.24+6.22
3Ragnar HillestadLardal OL43.34+9.32
4Roy GjerdingOK Moss47.51+13.49
5Rolf LundeEiker OL49.42+15.40
6Tom André AlstadsætherEiker OL53.44+19.42
7Gunnar S. KristiansenViul Orienteringsklubb56.23+22.21
8Arild MoenKonnerud IL58.35+24.33
9Magnar ØvreåsBotne SK1.00.27+26.25
10Johan RuudModum OL1.01.19+27.17
11Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.13.12+39.10
12Steinar RuudKonnerud IL1.20.52+46.50
13Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.21.18+47.16
John Ivar KjellevoldModum OLdiskvalifisert
Ivar Louis BergSturla, IFdiskvalifisert
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet

4 km K

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Løver ThonModum OL35.10
2Kseniya MironavaModum OL37.15+2.05
3Sølvi FossøyEiker OL38.57+3.47
4May Ingela HopeModum OL40.03+4.53
5Ingrid Lund HovdenTyrving IL49.43+14.33
6Veslemøy SolbergKonnerud IL50.02+14.52
7Anne Marthe PeveriEiker OL53.37+18.27
8Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL59.15+24.05
9Eli Tufte HanssenEiker OL59.30+24.20
10Anne Lise AndreassenSandefjord OK59.36+24.26
11Marianne SpanliLierbygda OL1.00.22+25.12
12Kari LyngbakkenKonnerud IL1.01.19+26.09
13Aud KjemperudEiker OL1.02.31+27.21
14Solveig KongsrudModum OL1.09.06+33.56
15Berit GrosvoldEiker OL1.14.42+39.32
16Lill-Ann TorpSandefjord OK1.19.52+44.42
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLdiskvalifisert

2,5 km M

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22.16
2Oskar HopeModum OL32.07+9.51
3Hallvard MyrvollBø OL41.43+19.27
4Jan Martin BjerringModum OL1.09.57+47.41
5Odd GunbjørnsenKonnerud IL1.36.29+1.14.13

2.5 km K

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Lund HovdenTyrving IL35.13
2Kjersti AabyKolbotn og Skimt OL39.48+4.35
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL42.12+6.59
4Bjørg MostaulBø OL43.22+8.09
5Ingrid A. PedersenNydalens SK59.18+24.05
6Berit G. WiersdalenNedre Sigdal IF1.01.44+26.31
7Hjørdis ØvreåsBotne SK1.18.34+43.21
8Hjørdis GrønhovdModum OL1.33.16+58.03
Enikø BertalanNo Clubdiskvalifisert

2 km N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HopeModum OL19.49
2Anna KonradModum OL22.21+2.32
3Thora BrynildsenEiker OL33.51+14.02
4Tirill BrynildsenEiker OL33.54+14.05
5Nadine KonradModum OL34.00+14.11
Hanna VitovaModum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor