Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC mellom (finale)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC mellom (finale)
Arrangørorganisasjoner: IL BUL-Tromsø / Nydalens SK
Dato: søndag 1 mars 2020

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Åpen kort | Åpen lang

D 13-14

7 220 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsøikke startet

D 17-A kort

7 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyTyrving IL54.477.34

D 17-20

9 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.17.478.14
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.18.11+0.248.17
3Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.21.20+3.338.37
4Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.22.37+4.508.45
5Kristin Melby JacobsenLardal OL1.23.29+5.428.51
6Astrid PettersenIL BUL-Tromsø1.27.58+10.119.19
7Ane Malene KolstadFreidig1.31.33+13.469.42
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.39.22+21.3510.32
9Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.41.37+23.5010.46
10Emma EngehultNotodden OL1.45.07+27.2011.08

D 21-

9 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNydalens SK1.08.447.17
2Evine Westli AndersenLøten o-lag1.14.27+5.437.53
3Marta UlvensøenEmblem IL1.17.57+9.138.15
4Synne StrandLierbygda OL1.20.02+11.188.29
5Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.20.57+12.138.35
6Marit Melby JacobsenLardal OL1.53.07+44.2311.59

D 40-

7 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild OsdalHarstad OL1.28.1511.44
2Gerit PfuhlIL BUL-Tromsø1.42.15+14.0013.35
Arntraut GötschIL BUL-Tromsøikke startet

D 50-

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne KvåleHadeland OL1.27.1712.03
2Hege MelbyLardal OL1.28.28+1.1112.13
3Hege HeibergHadeland OL1.44.08+16.5114.22
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet

H 15-16

7 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund OsdalHarstad OL1.10.519.25
2Jo Randar HolmøyHadeland OL2.08.01+57.1017.01

H 17-A kort

7 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SpjelkavikTyrving IL1.17.0910.15
2Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.21.46+4.3710.52

H 17-20

11 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL1.19.006.42
2Henning StrandIL BUL-Tromsø1.35.20+16.208.05
3Jo Even KolstadFreidig1.41.21+22.218.35
4Trygve MyhrAsker Skiklubb2.17.35+58.3511.40

H 21-

11 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK1.08.245.48
2Bjørnar KvåleHadeland OL1.15.27+7.036.23
3Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.31.06+22.427.43
4Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.39.26+31.028.26
5Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.39.34+31.108.26
6Eskil SchøningNOTEAM1.54.02+45.389.40
Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsøikke startet
Øyvind WiggenNTNUIikke startet

H 50-

7 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.08.159.04
2Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø1.12.16+4.019.36
3Rune EngehultNotodden OL1.18.49+10.3410.28
4Roar PedersenOppsal Orientering1.26.17+18.0211.28
Axel Juell TheisenMellembygd OLdiskvalifisert

Åpen kort

5 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian MyrenNOTEAM47.589.17
2Solveig BørresenNOTEAM53.40+5.4210.24
3Iris McLassenIL BUL-Tromsø1.41.30+53.3219.40

Åpen lang

7 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø1.07.318.58
2Una BrattlieNOTEAM1.22.10+14.3910.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor