Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett og stafett 13-16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett og stafett 13-16
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Asker Skiklubb 1D 13-16 (7)53.47+4.48
6Asker Skiklubb 1H 17 (17)1.50.22+14.03

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Elverum OK 1H 17 (17)2.52.31+1.16.12

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Emblem IL 1D 17 (12)1.43.01+3.41

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gjø-Vard OL 1H 13-16 (8)50.07
4Gjø-Vard OL 1D 13-16 (7)56.50+7.51
5Gjø-Vard OL 1D 17 (12)1.52.15+12.55

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hadeland OL 1H 17 (17)1.41.48+5.29

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kongsberg OL 1H 13-16 (8)diskvalifisert

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Konnerud IL 1H 17 (17)1.36.19
4Konnerud IL 1H 13-16 (8)1.09.24+19.17
7Konnerud IL 1D 13-16 (7)1.16.57+27.58
8Konnerud IL 2H 17 (17)2.09.53+33.34
8Konnerud IL 1D 17 (12)2.00.43+21.23

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Lardal OL 1D 17 (12)2.14.55+35.35

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Lierbygda OL 1D 17 (12)1.54.02+14.42

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lillehammer OK 1D 17 (12)1.46.17+6.57

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lillomarka OL 2H 13-16 (8)59.53+9.46
5Lillomarka OL 1H 13-16 (8)1.17.42+27.35

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Løten o-lag 1D 17 (12)1.41.15+1.55
2Løten o-lag 1Mix 13-16 (2)1.54.44+51.42
6Løten o-lag 1D 13-16 (7)1.06.53+17.54

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Notodden OL 1D 17 (12)2.15.38+36.18

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4NTNUI 1H 17 (17)1.41.49+5.30
7NTNUI 1D 17 (12)1.55.07+15.47
10NTNUI 2H 17 (17)2.14.30+38.11
12NTNUI 3H 17 (17)2.24.37+48.18
15NTNUI 4H 17 (17)2.51.39+1.15.20

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nydalens SK 1D 17 (12)1.39.20
1Nydalens SK 1D 13-16 (7)48.59
2Nydalens SK 2D 13-16 (7)51.34+2.35
7Nydalens SK 1H 17 (17)1.51.22+15.03
9Nydalens SK 2H 17 (17)2.11.14+34.55
9Nydalens SK 2D 17 (12)2.11.11+31.51
13Nydalens SK 3H 17 (17)2.28.11+51.52
14Nydalens SK 4H 17 (17)2.43.40+1.07.21

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6OL Toten-Troll 2H 13-16 (8)1.32.17+42.10
17OL Toten-Troll 1H 17 (17)2.44.49+1.08.30

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
OL Vallset/Stange 1H 13-16 (8)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oppsal Orientering 1Mix 13-16 (2)1.03.02

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sturla, IF 1H 13-16 (8)1.05.05+14.58
5Sturla, IF 1D 13-16 (7)1.00.01+11.02
11Sturla, IF 1H 17 (17)2.23.38+47.19
Sturla, IF 1D 17 (12)diskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Vang OL 1H 17 (17)1.46.17+9.58

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Wing OK 1H 17 (17)1.38.57+2.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor