Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett og stafett 13-16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett og stafett 13-16
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

H 17

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 11.36.19
1. Jørgen Baklid33.31133.311
2. Styrk Hundseid Kamsvåg32.152+0.461.05.46100.00
3. Audun Heimdal30.3311.36.19100.00
2Wing OK 11.38.57+2.38
1. Øystein Kvaal Østerbø34.475+1.1634.475+1.16
2. Christian Hohl33.363+2.071.08.232-3+2.37+1.21
3. Lars Hol Moholdt30.342+0.011.38.5720+2.38+0.01
3Hadeland OL 11.41.48+5.29
1. Hans Jørgen Kvåle38.167+4.4538.167+4.45
2. Øyvind Watterdal31.2911.09.454-3+3.59-0.46
3. Bjørnar Kvåle32.034+1.301.41.483-1+5.29+1.30
4NTNUI 11.41.49+5.30
1. Vegard Gulbrandsen35.576+2.2635.576+2.26
2. Jonas Madslien Bakken34.034+2.341.10.005-1+4.14+1.48
3. Øyvind Wiggen31.493+1.161.41.494-1+5.30+1.16
5Vang OL 11.46.17+9.58
1. Eskil Frøisland34.213+0.5034.213+0.50
2. Njaal Ellegaard Melby34.385+3.091.08.5930+3.13+2.23
3. Even Lindaas37.186+6.451.46.175+2+9.58+6.45
6Asker Skiklubb 11.50.22+14.03
1. Henrik Fredriksen Aas34.152+0.4434.152+0.44
2. Sondre Ytterbø36.556+5.261.11.106+4+5.24+4.40
3. Trygve Myhr39.127+8.391.50.2260+14.03+8.39
7Nydalens SK 11.51.22+15.03
1. Bojan Blumenstein38.198+4.4838.198+4.48
2. Vegard Blomseth Johnsen40.198+8.501.18.3880+12.52+8.04
3. Isak Jonsson32.445+2.111.51.227-1+15.03+2.11
8Konnerud IL 22.09.53+33.34
1. Aslak Heimdal34.374+1.0634.374+1.06
2. Jonas Sommerstad Juveli41.0610+9.371.15.437+3+9.57+8.51
3. Lars Baklid54.1013+23.372.09.538+1+33.34+23.37
9Nydalens SK 22.11.14+34.55
1. Sverre Turter Sandvold48.1912+14.4848.1912+14.48
2. Kasper Bakken Ulseth43.1311+11.441.31.3211-1+25.46+10.58
3. Kornelius Kriszat-Løvfald39.428+9.092.11.149-2+34.55+9.09
10NTNUI 22.14.30+38.11
1. Sander H. Rogndokken45.1811+11.4745.1811+11.47
2. Thorstein Wang37.347+6.051.22.529-2+17.06+5.19
3. Jakob Kalvig Skogan51.3810+21.052.14.3010+1+38.11+21.05
11Sturla, IF 12.23.38+47.19
1. Mathias Skourup Rognebakke50.4114+17.1050.4114+17.10
2. Johan Kristian Undeland40.479+9.181.31.2810-4+25.42+8.32
3. Håkon Wold52.1011+21.372.23.3811+1+47.19+21.37
12NTNUI 32.24.37+48.18
1. Lars Widmer44.0210+10.3144.0210+10.31
2. Lavran Thorstensen47.4015+16.111.31.4212+2+25.56+15.25
3. Audun Rognerud Bøe52.5512+22.222.24.37120+48.18+22.22
13Nydalens SK 32.28.11+51.52
1. John Kasper Svergja50.4815+17.1750.4815+17.17
2. Gaute Bergan47.3214+16.031.38.20150+32.34+15.17
3. Per Melander Often49.519+19.182.28.1113-2+51.52+19.18
14Nydalens SK 42.43.40+1.07.21
1. Michal Argalas40.089+6.3740.089+6.37
2. Rolf Berg58.0116+26.321.38.0914+5+32.23+25.46
3. Sondre Kongsgård1.05.3114+34.582.43.40140+1.07.21+34.58
15NTNUI 42.51.39+1.15.20
1. Adrian Opheim55.0216+21.3155.0216+21.31
2. Kristoffer Nesland44.2512+12.561.39.27160+33.41+12.10
3. Max Bergström1.12.1215+41.392.51.3915-1+1.15.20+41.39
16Elverum OK 12.52.31+1.16.12
1. Mats Lindaas48.4013+15.0948.4013+15.09
2. Sander Tonjer Fingarsen47.1213+15.431.35.52130+30.06+14.57
3. Gaute Lindaas1.16.3916+46.062.52.3116+3+1.16.12+46.06
17OL Toten-Troll 12.44.49+1.08.30
1. Erik Lokreim Slapgard1.05.1517+31.441.05.1517+31.44
2. Håvard Gjestvang55.5117+24.222.01.06170+55.20+23.36
3. Erlend Slokvik43.4317+13.102.44.49170+1.08.30+13.10

D 17

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.39.20
1. Oda Scheele38.495+5.3638.495+5.36
2. Mariann Ulvestad31.535+4.041.10.4250+5.50+0.14
3. Anna Ulvensøen28.3811.39.201-4-5.50
2Løten o-lag 11.41.15+1.55
1. Marte Fallbakken Berge40.097+6.5640.097+6.56
2. Emilie Westli Andersen29.562+2.071.10.054-3+5.13-1.43
3. Evine Westli Andersen31.102+2.321.41.152-2+1.55-3.18
3Emblem IL 11.43.01+3.41
1. Marta Ulvensøen33.13133.131
2. Emma Johansson36.088+8.191.09.213+2+4.29+4.29
3. Audhild Bakken Rognstad33.404+5.021.43.0130+3.41-0.48
4Lillehammer OK 11.46.17+6.57
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien34.184+1.0534.184+1.05
2. Martine Skjelsvik36.419+8.521.10.596+2+6.07+5.02
3. Valborg Madslien35.185+6.401.46.174-2+6.57+0.50
5Gjø-Vard OL 11.52.15+12.55
1. Ane Sofie Krogh48.0710+14.5448.0710+14.54
2. Kristine Kravdal30.494+3.001.18.569-1+14.04-0.50
3. Åsne Haavengen33.193+4.411.52.155-4+12.55-1.09
6Lierbygda OL 11.54.02+14.42
1. Gunhild Hennum49.5811+16.4549.5811+16.45
2. Synne Strand27.4911.17.478-3+12.55-3.50
3. Tilla Farnes Hennum36.156+7.371.54.026-2+14.42+1.47
7NTNUI 11.55.07+15.47
1. Anniken Eriksrud Karlsen33.152+0.0233.152+0.02
2. Margrethe Wisløff35.267+7.371.08.4120+3.49+3.47
3. Ingvild Brekke46.267+17.481.55.077+5+15.47+11.58
8Konnerud IL 12.00.43+21.23
1. Anette Juveli39.596+6.4639.596+6.46
2. Mille Vasshaug Jægtvik33.156+5.261.13.147+1+8.22+1.36
3. Hedda Spangberg47.299+18.512.00.438+1+21.23+13.01
9Nydalens SK 22.11.11+31.51
1. Tone Bergerud Lye41.488+8.3541.488+8.35
2. Gunhild Rogne Halland42.5310+15.041.24.4110+2+19.49+11.14
3. Marit Rønning Skoglund46.308+17.522.11.119-1+31.51+12.02
10Lardal OL 12.14.55+35.35
1. Marit Melby Jacobsen34.103+0.5734.103+0.57
2. Kristin Melby Jacobsen30.423+2.531.04.521-2-0.57
3. Hege Melby1.10.0311+41.252.14.5510+9+35.35+35.35
11Notodden OL 12.15.38+36.18
1. Emma Engehult43.039+9.5043.039+9.50
2. Anine Kjørholt Lie44.1111+16.221.27.1411+2+22.22+12.32
3. Gjendine Gjelstad Rebård48.2410+19.462.15.38110+36.18+13.56
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Malene Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingeborg Kvarmediskvalifisertdiskvalifisert
3. Ine Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 148.59
1. Inga Skaarer Wiklund22.31122.311
2. Eira Skaarer Wiklund26.28148.59100.00
2Nydalens SK 251.34+2.35
1. Marie Scheele23.002+0.2923.002+0.29
2. Helene Scheele28.342+2.0651.3420+2.35+2.06
3Asker Skiklubb 153.47+4.48
1. Astrid Ytterbø24.514+2.2024.514+2.20
2. Sara Martini28.563+2.2853.473-1+4.48+2.28
4Gjø-Vard OL 156.50+7.51
1. Marie Kravdal23.013+0.3023.013+0.30
2. Eiril Erlien Solerød33.496+7.2156.504+1+7.51+7.21
5Sturla, IF 11.00.01+11.02
1. Marie Kvarme28.345+6.0328.345+6.03
2. Mina Akiko Johnsen31.274+4.591.00.0150+11.02+4.59
6Løten o-lag 11.06.53+17.54
1. Henriette Berg35.077+12.3635.077+12.36
2. June Rogstad Bekkevold31.465+5.181.06.536-1+17.54+5.18
7Konnerud IL 11.16.57+27.58
1. Elsa Sofie Lysheden-Vogt34.266+11.5534.266+11.55
2. Johanne Storhaug42.317+16.031.16.577+1+27.58+16.03

H 13-16

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gjø-Vard OL 150.07
1. Annar Erlien Solerød24.25124.251
2. Lars Lien25.42150.07100.00
2Lillomarka OL 259.53+9.46
1. Even Lien26.212+1.5626.212+1.56
2. Eskil Brænden33.324+7.5059.5320+9.46+7.50
3Sturla, IF 11.05.05+14.58
1. Jens Wold35.524+11.2735.524+11.27
2. Magnus Skourup Rognebakke29.132+3.311.05.053-1+14.58+3.31
4Konnerud IL 11.09.24+19.17
1. Fredrik Fet Andersen34.093+9.4434.093+9.44
2. August Hellerud Sire35.155+9.331.09.244+1+19.17+9.33
5Lillomarka OL 11.17.42+27.35
1. Vebjørn Emil Blindheim45.576+21.3245.576+21.32
2. Jonathan Woodhouse31.453+6.031.17.425-1+27.35+6.03
6OL Toten-Troll 21.32.17+42.10
1. Amund Flaskerud36.365+12.1136.365+12.11
2. Johannes Bjørke Sollien55.416+29.591.32.176+1+42.10+29.59
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Andreas Myrvold Skovlystdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Bergandiskvalifisertdiskvalifisert
OL Vallset/Stange 1diskvalifisert
1. Ole Solli Kvikstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Svaland Dalediskvalifisertdiskvalifisert

Mix 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oppsal Orientering 11.03.02
1. Ingeborg Roll Mosland23.01123.011
2. Jakob A. Gjedebo40.0111.03.02100.00
2Løten o-lag 11.54.44+51.42
1. Johanne Berg1.01.192+38.181.01.192+38.18
2. Tage Rogstad Bekkevold53.252+13.241.54.4420+51.42+13.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor