Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett og stafett 13-16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett og stafett 13-16
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

D 17

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.39.20
Oda Scheele38.495+5.3638.495+5.36
Mariann Ulvestad31.535+4.041.10.4250+5.50+0.14
Anna Ulvensøen28.3811.39.201-4-5.50
2Løten o-lag 11.41.15+1.55
Marte Fallbakken Berge40.097+6.5640.097+6.56
Emilie Westli Andersen29.562+2.071.10.054-3+5.13-1.43
Evine Westli Andersen31.102+2.321.41.152-2+1.55-3.18
3Emblem IL 11.43.01+3.41
Marta Ulvensøen33.13133.131
Emma Johansson36.088+8.191.09.213+2+4.29+4.29
Audhild Bakken Rognstad33.404+5.021.43.0130+3.41-0.48
4Lillehammer OK 11.46.17+6.57
Birgit Dorthea Kleppa Madslien34.184+1.0534.184+1.05
Martine Skjelsvik36.419+8.521.10.596+2+6.07+5.02
Valborg Madslien35.185+6.401.46.174-2+6.57+0.50
5Gjø-Vard OL 11.52.15+12.55
Ane Sofie Krogh48.0710+14.5448.0710+14.54
Kristine Kravdal30.494+3.001.18.569-1+14.04-0.50
Åsne Haavengen33.193+4.411.52.155-4+12.55-1.09
6Lierbygda OL 11.54.02+14.42
Gunhild Hennum49.5811+16.4549.5811+16.45
Synne Strand27.4911.17.478-3+12.55-3.50
Tilla Farnes Hennum36.156+7.371.54.026-2+14.42+1.47
7NTNUI 11.55.07+15.47
Anniken Eriksrud Karlsen33.152+0.0233.152+0.02
Margrethe Wisløff35.267+7.371.08.4120+3.49+3.47
Ingvild Brekke46.267+17.481.55.077+5+15.47+11.58
8Konnerud IL 12.00.43+21.23
Anette Juveli39.596+6.4639.596+6.46
Mille Vasshaug Jægtvik33.156+5.261.13.147+1+8.22+1.36
Hedda Spangberg47.299+18.512.00.438+1+21.23+13.01
9Nydalens SK 22.11.11+31.51
Tone Bergerud Lye41.488+8.3541.488+8.35
Gunhild Rogne Halland42.5310+15.041.24.4110+2+19.49+11.14
Marit Rønning Skoglund46.308+17.522.11.119-1+31.51+12.02
10Lardal OL 12.14.55+35.35
Marit Melby Jacobsen34.103+0.5734.103+0.57
Kristin Melby Jacobsen30.423+2.531.04.521-2-0.57
Hege Melby1.10.0311+41.252.14.5510+9+35.35+35.35
11Notodden OL 12.15.38+36.18
Emma Engehult43.039+9.5043.039+9.50
Anine Kjørholt Lie44.1111+16.221.27.1411+2+22.22+12.32
Gjendine Gjelstad Rebård48.2410+19.462.15.38110+36.18+13.56
Sturla, IF 1diskvalifisert
Malene Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
Ingeborg Kvarmediskvalifisertdiskvalifisert
Ine Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 2inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor