Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett og stafett 13-16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett og stafett 13-16
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

H 17

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 11.36.19
Jørgen Baklid33.31133.311
Styrk Hundseid Kamsvåg32.152+0.461.05.46100.00
Audun Heimdal30.3311.36.19100.00
2Wing OK 11.38.57+2.38
Øystein Kvaal Østerbø34.475+1.1634.475+1.16
Christian Hohl33.363+2.071.08.232-3+2.37+1.21
Lars Hol Moholdt30.342+0.011.38.5720+2.38+0.01
3Hadeland OL 11.41.48+5.29
Hans Jørgen Kvåle38.167+4.4538.167+4.45
Øyvind Watterdal31.2911.09.454-3+3.59-0.46
Bjørnar Kvåle32.034+1.301.41.483-1+5.29+1.30
4NTNUI 11.41.49+5.30
Vegard Gulbrandsen35.576+2.2635.576+2.26
Jonas Madslien Bakken34.034+2.341.10.005-1+4.14+1.48
Øyvind Wiggen31.493+1.161.41.494-1+5.30+1.16
5Vang OL 11.46.17+9.58
Eskil Frøisland34.213+0.5034.213+0.50
Njaal Ellegaard Melby34.385+3.091.08.5930+3.13+2.23
Even Lindaas37.186+6.451.46.175+2+9.58+6.45
6Asker Skiklubb 11.50.22+14.03
Henrik Fredriksen Aas34.152+0.4434.152+0.44
Sondre Ytterbø36.556+5.261.11.106+4+5.24+4.40
Trygve Myhr39.127+8.391.50.2260+14.03+8.39
7Nydalens SK 11.51.22+15.03
Bojan Blumenstein38.198+4.4838.198+4.48
Vegard Blomseth Johnsen40.198+8.501.18.3880+12.52+8.04
Isak Jonsson32.445+2.111.51.227-1+15.03+2.11
8Konnerud IL 22.09.53+33.34
Aslak Heimdal34.374+1.0634.374+1.06
Jonas Sommerstad Juveli41.0610+9.371.15.437+3+9.57+8.51
Lars Baklid54.1013+23.372.09.538+1+33.34+23.37
9Nydalens SK 22.11.14+34.55
Sverre Turter Sandvold48.1912+14.4848.1912+14.48
Kasper Bakken Ulseth43.1311+11.441.31.3211-1+25.46+10.58
Kornelius Kriszat-Løvfald39.428+9.092.11.149-2+34.55+9.09
10NTNUI 22.14.30+38.11
Sander H. Rogndokken45.1811+11.4745.1811+11.47
Thorstein Wang37.347+6.051.22.529-2+17.06+5.19
Jakob Kalvig Skogan51.3810+21.052.14.3010+1+38.11+21.05
11Sturla, IF 12.23.38+47.19
Mathias Skourup Rognebakke50.4114+17.1050.4114+17.10
Johan Kristian Undeland40.479+9.181.31.2810-4+25.42+8.32
Håkon Wold52.1011+21.372.23.3811+1+47.19+21.37
12NTNUI 32.24.37+48.18
Lars Widmer44.0210+10.3144.0210+10.31
Lavran Thorstensen47.4015+16.111.31.4212+2+25.56+15.25
Audun Rognerud Bøe52.5512+22.222.24.37120+48.18+22.22
13Nydalens SK 32.28.11+51.52
John Kasper Svergja50.4815+17.1750.4815+17.17
Gaute Bergan47.3214+16.031.38.20150+32.34+15.17
Per Melander Often49.519+19.182.28.1113-2+51.52+19.18
14Nydalens SK 42.43.40+1.07.21
Michal Argalas40.089+6.3740.089+6.37
Rolf Berg58.0116+26.321.38.0914+5+32.23+25.46
Sondre Kongsgård1.05.3114+34.582.43.40140+1.07.21+34.58
15NTNUI 42.51.39+1.15.20
Adrian Opheim55.0216+21.3155.0216+21.31
Kristoffer Nesland44.2512+12.561.39.27160+33.41+12.10
Max Bergström1.12.1215+41.392.51.3915-1+1.15.20+41.39
16Elverum OK 12.52.31+1.16.12
Mats Lindaas48.4013+15.0948.4013+15.09
Sander Tonjer Fingarsen47.1213+15.431.35.52130+30.06+14.57
Gaute Lindaas1.16.3916+46.062.52.3116+3+1.16.12+46.06
17OL Toten-Troll 12.44.49+1.08.30
Erik Lokreim Slapgard1.05.1517+31.441.05.1517+31.44
Håvard Gjestvang55.5117+24.222.01.06170+55.20+23.36
Erlend Slokvik43.4317+13.102.44.49170+1.08.30+13.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor