Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 15 februar 2020

H 17NM

7 750 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL29.02
2Erik RostAlfta-Ösa OK29.08+0.06
3Lars Hol MoholdtWing OK29.29+0.27
4Linus RappIFK Mora OK29.53+0.51
5Bjørnar KvåleHadeland OL31.54+2.52
6Isak JonssonNydalens SK32.30+3.28
7Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL32.47+3.45
8Jørgen BaklidKonnerud IL33.05+4.03
9Vegard GulbrandsenNTNUI33.06+4.04
10Albin GezeliusIFK Mora OK33.44+4.42
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb33.46+4.44
12Øystein Kvaal ØsterbøWing OK34.20+5.18
13Jonas Madslien BakkenNTNUI34.22+5.20
14Aslak HeimdalKonnerud IL35.13+6.11
15Njaal Ellegaard MelbyVang OL35.26+6.24
16Øyvind WiggenNTNUI35.59+6.57
17Sander H. RogndokkenNTNUI37.37+8.35
18Even LindaasVang OL38.12+9.10
19Trygve MyhrAsker Skiklubb38.23+9.21
20Bojan BlumensteinNydalens SK38.34+9.32
21Michal ArgalasNydalens SK38.35+9.33
22Lars WidmerSki-o-swiss38.37+9.35
23Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.51+9.49
24Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL39.13+10.11
25Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK39.18+10.16
26Thorstein WangNTNUI39.43+10.41
27Albin NyqvistOK Landehof40.34+11.32
28Petter ErlandssonSundsvalls OK40.55+11.53
29Sverre Turter SandvoldNydalens SK41.43+12.41
30Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK42.22+13.20
31Jakob Kalvig SkoganNTNUI42.51+13.49
32Kasper Bakken UlsethNydalens SK42.58+13.56
33Atle Nikolai WølloKongsberg OL43.21+14.19
34Johan Kristian UndelandSturla, IF44.39+15.37
35Eivind Berner MyhreFossum IF44.51+15.49
36John Kasper SvergjaNydalens SK49.45+20.43
37Eskil FrøislandVang OL49.51+20.49
38Ola LestebergKongsberg OL50.16+21.14
39Adrian OpheimNTNUI52.24+23.22
40Gaute BerganNydalens SK52.27+23.25
41Lavran ThorstensenNTNUI53.02+24.00
42Birk Felland SætnanFossum IF53.08+24.06
43Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF55.16+26.14
44Audun Rognerud BøeNTNUI56.59+27.57
45Sigurd KvammeOL Toten-Troll59.16+30.14
46Anders GauslaaRond OL59.39+30.37
47Rolf Andreas BergNydalens SK1.00.54+31.52
48Sondre KongsgårdNydalens SK1.11.09+42.07
49Kyrre SataøenRond OL1.31.16+1.02.14
Per Melander OftenNydalens SKdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert
Christian HohlWing OKdiskvalifisert
Hans Jørgen KvåleHadeland OLikke startet
Erik BrandtDomnarvets GoIFikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Øyvind WatterdalHadeland OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor