Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 26 januar 2020

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Imre Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Odin Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Olaf Blom-HagenFossum IFfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Julie WoldSturla, IFfullført

Åpen B

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joachim Sandor KnudsenSturla, IF14.34
2Elena GrandLillomarka OL16.24+1.50
3Elise HafskjoldNydalens SK17.35+3.01
4Marion Halvorsen NustadLillehammer OK18.48+4.14
5Johan NarumOL Toten-Troll19.33+4.59
6Harald BerganKongsberg OL20.13+5.39
7Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll21.14+6.40
8Kristin Holen BekkelundRingsaker OK22.13+7.39
9Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll23.59+9.25
10Gunn Elin RudiHadeland OL24.01+9.27
11Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll25.14+10.40
12Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK25.40+11.06
13Ann-Karin LestebergKongsberg OL27.13+12.39
14Rune SagvoldOL Toten-Troll27.20+12.46
15Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK28.39+14.05
16Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll31.12+16.38

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene ScheeleNydalens SK11.29
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL14.07+2.38
3Ingrid Himle-HoplandIL Tyrving24.18+12.49
4Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll24.45+13.16

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.57
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb15.23+2.26
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.39+4.42
4Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.49+4.52
5Ingrid LestebergKongsberg OL24.52+11.55

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KravdalGjø-Vard OL15.02
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF15.41+0.39
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK16.04+1.02
4Marie ScheeleNydalens SK16.57+1.55
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL17.44+2.42
6Sara MartiniAsker Skiklubb18.09+3.07
7Ingvild GustafssonKongsberg OL19.16+4.14
8Marie KvarmeSturla, IF20.05+5.03
9Ragnhild Blom-HagenFossum IF20.31+5.29
10June Rogstad BekkevoldLøten o-lag21.42+6.40
11Henriette BergLøten o-lag26.14+11.12
12Marie SaugestadNydalens SK27.45+12.43
Maren HenriksenVang OLikke startet

D 17-20

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL15.13
2Alina NiggliOJura16.14+1.01
3Kristin Melby JacobsenLardal OL16.23+1.10
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.35+1.22
5Natalja NiggliOJura16.52+1.39
6Oda ScheeleNydalens SK16.57+1.44
7Åsne HaavengenKongsberg OL17.02+1.49
8Delia GiezendannerSki-O Swiss17.10+1.57
9Kristine KravdalGjø-Vard OL17.11+1.58
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.18+2.05
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.34+2.21
12Idunn StrandIL BUL-Tromsø17.53+2.40
13Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.53+3.40
14Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL19.02+3.49
15Netta Bar-NathanLillomarka OL19.21+4.08
16Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19.38+4.25
17Emma EngehultNotodden OL21.02+5.49
18Malene InstanesSturla, IF24.09+8.56
19Ine InstanesSturla, IF30.48+15.35
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Alva Marika NiklassonNydalens SKikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Hedda SpangbergKonnerud ILikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna UlvensøenNydalens SK14.33
2Evine Westli AndersenLøten o-lag15.04+0.31
3Maren Jansson HaverstadLierbygda OL15.43+1.10
4Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI16.13+1.40
5Marit Melby JacobsenLardal OL16.28+1.55
6Tilla Farnes HennumLierbygda OL16.30+1.57
7Margrethe WisløffNTNUI18.14+3.41
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.59+4.26
9Valborg MadslienLillehammer OK19.22+4.49
10Marte Fallbakken BergeLøten o-lag20.20+5.47
Stine Olsen KirkevikHamar OKikke startet
Synne StrandLierbygda OLikke startet

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil NordenströmFossum IF23.48
2Eli Ringstad LienGjø-Vard OL27.48+4.00
3Maren SogstadGjø-Vard OL49.20+25.32

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild HennumLierbygda OL16.55
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.34+1.39
3Isa HeggedalKonnerud IL18.49+1.54
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK19.16+2.21
5kari Jussie LønningSturla, IF19.22+2.27
6Anne MadslienNydalens SK20.29+3.34
7Hege SolerødGjø-Vard OL20.30+3.35
8Tove HeimdalKonnerud IL21.31+4.36
9Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering24.48+7.53
10Randi Fallbakken BergeLøten o-lag35.42+18.47
11Hege HeibergHadeland OL35.49+18.54
Ingrid KvistadKongsberg OLdiskvalifisert

D 60-

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lis DæhliLøten o-lagikke startet

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred Holtan SanderudLillomarka OL16.20
2Nikolai TesloHadeland OL16.44+0.24
3Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll20.17+3.57
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LienGjø-Vard OL11.59
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12.51+0.52
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering13.59+2.00
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.36+2.37
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll16.15+4.16
6Jens WoldSturla, IF16.56+4.57
7Jacob Finstad LandTyrving IL17.52+5.53
8Eskil HafskjoldNydalens SK18.13+6.14
9Jørgen LerFet OL18.56+6.57
10Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll19.51+7.52
11Nov Bar-NathanLillomarka OL19.59+8.00
12Eirik Olsen KirkevikHamar OK20.10+8.11
13Mathias BirkelundAsker Skiklubb20.37+8.38
14Sivert Høilund DragsethFet OL23.14+11.15
15Gaute SkjønhaugFet OL24.07+12.08
Syver NarumOL Toten-Trolldiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFdiskvalifisert
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars LienGjø-Vard OL12.09
2Christian Fredrik BorgIL Koll12.24+0.15
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.03+0.54
4Flavio EhrlerSki-O Swiss13.08+0.59
5Philip Lehmann RomørenFossum IF13.10+1.01
6Axel AaldeNydalens SK13.12+1.03
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13.24+1.15
8Jakob RastadAsker Skiklubb14.11+2.02
9Kristoffer Strømdal WikFreidig14.15+2.06
10Sindre Vie StrislandFossum IF14.24+2.15
11Nils Anders NiklassonNydalens SK14.39+2.30
12Arne BerganKongsberg OL14.47+2.38
13Mikael BirkelundAsker Skiklubb15.24+3.15
14Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL15.42+3.33
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL15.57+3.48
16Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF16.56+4.47
17Eirik Vie StrislandFossum IF17.00+4.51
18Martin KaiserSturla, IF17.38+5.29
19Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL17.58+5.49
20Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.15+6.06
21Børge Nilsen BergFossum IF19.51+7.42
22Håkon BogasonLillomarka OL20.05+7.56
23Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL24.32+12.23
24Jonas HickenIL Koll25.00+12.51
25Jacob A. GjedeboOppsal Orientering26.14+14.05
26Torbjørn LundebyLillomarka OL26.26+14.17
27Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll45.01+32.52
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Jonathan WoodhouseLillomarka OLikke startet

H 17-A kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut AaldeNydalens SK14.41

H 17-20

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL15.14
2Eskil FrøislandVang OL15.25+0.11
3Corsin BoosSki-O Swiss15.56+0.42
4Even LindaasVang OL16.28+1.14
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb16.48+1.34
6Isak JonssonNydalens SK17.14+2.00
7Trygve MyhrAsker Skiklubb17.35+2.21
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.48+2.34
9Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering18.30+3.16
10Andri JordiSki-O Swiss18.37+3.23
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.37+3.23
12Kristian ØstermannHeming Orientering18.46+3.32
13Jonas MyhrAsker Skiklubb18.54+3.40
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19.16+4.02
15Mats LindaasElverum OK19.40+4.26
16Atle Nikolai WølloKongsberg OL20.23+5.09
17Birk Felland SætnanFossum IF21.14+6.00
18Johan Kristian UndelandSturla, IF21.15+6.01
19Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF21.48+6.34
20Gaute BerganNydalens SK22.14+7.00
21Felix FinsrudAsker Skiklubb22.28+7.14
22Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering24.01+8.47
23Henning StrandIL BUL-Tromsø24.39+9.25
24Sander Tonjer FingarsenElverum OK25.17+10.03
25Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb26.22+11.08
26Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb26.30+11.16
27Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL27.41+12.27
28Rolf Andreas BergNydalens SK34.29+19.15
29Gaute LindaasElverum OK48.00+32.46
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet

H 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL14.04
2Jørgen BaklidKonnerud IL14.21+0.17
3Lars Hol MoholdtWing OK14.33+0.29
4Bjørnar KvåleHadeland OL14.55+0.51
5Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL15.13+1.09
6Vegard GulbrandsenNTNUI15.39+1.35
7Gion SchnyderSki-O Swiss16.01+1.57
8Øyvind WiggenNTNUI16.13+2.09
9Øyvind WatterdalHadeland OL16.59+2.55
10Lars WidmerSki-O Swiss19.24+5.20
Christian HohlWing OKikke startet

H 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF18.59
2Øystein RastadAsker Skiklubb19.01+0.02
3Øyvind LienGjø-Vard OL19.39+0.40
4Erling SommerfeldtAsker Skiklubb23.31+4.32
5Ola LestebergKongsberg OL25.01+6.02
6Bjørn BergeHadeland OL25.45+6.46
7Even ErlienGjø-Vard OL30.19+11.20
8Øystein RognebakkeSturla, IF33.51+14.52
Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll12.36
2Håkon WoldSturla, IF14.29+1.53
3Kim Farnes HansenLierbygda OL14.38+2.02
4Ole Petter HaugenNydalens SK15.23+2.47
5Lasse ArnesenHeming Orientering15.27+2.51
6Einar TesloHadeland OL17.45+5.09
7Harald Eide-FredriksenHeming Orientering17.46+5.10
8Rune EngehultNotodden OL17.56+5.20
9Terje HenriksenAsker Skiklubb18.16+5.40
10Harald BergeLøten o-lag18.17+5.41
11Stein Arne NegårdVang OL18.52+6.16
12Nils Inge BrurbergSturla, IF19.09+6.33
13Nils BerganNydalens SK19.48+7.12
14Asbjørn KvåleHadeland OL20.19+7.43
15Per GustafssonKongsberg OL20.25+7.49
16Geir Holm GundersenKonnerud IL21.11+8.35
17Øystein WiggenByåsen IL21.50+9.14
18Jon Erik KvarmeSturla, IF22.06+9.30
19Ole Edvard HjortlandLarvik OK22.51+10.15
20Roar PedersenOppsal Orientering23.22+10.46
21Arnstein DaleOL Vallset/Stange25.08+12.32
Gjermund GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per Olav AndersenVang OLikke startet

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn24.25
Sigurd DæhliLøten o-lagikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor