Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 25 januar 2020

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olaf Blom-HagenFossum IF20.01
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll25.46
Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll25.45
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering26.46
Syver NarumOL Toten-Troll15.52
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll20.54
Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll24.49
Julie WoldSturla, IF33.05

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene ScheeleNydalens SK12.47
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL16.05+3.18
3Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll20.54+8.07

D 13

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL36.40

Åpen B

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering25.58
2Marion Halvorsen NustadLillehammer OK27.43+1.45
3Harald BerganKongsberg OL27.53+1.55
4Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering28.10+2.12
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange28.25+2.27
6Kristine AusenPorsgrunn OL28.56+2.58
7Joachim Sandor KnudsenSturla, IF29.29+3.31
8Ann-Karin LestebergKongsberg OL30.55+4.57
9Ole Edvard HjortlandLarvik OK31.47+5.49
10Elise HafskjoldNydalens SK32.18+6.20
11Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK34.58+9.00
12Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK37.01+11.03
13Gunn Elin RudiHadeland OL38.27+12.29
14Sivert Høilund DragsethFet OL40.28+14.30
15Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll40.35+14.37
16Rune SagvoldOL Toten-Troll41.24+15.26
17Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll46.01+20.03
18Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll51.27+25.29
19Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL51.38+25.40
20Randi Fallbakken BergeLøten o-lag52.48+26.50
21Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll59.24+33.26
Johan NarumOL Toten-Trolldiskvalifisert
Marianne ArnesenAsker Skiklubbikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet

D 17-A kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering40.22
2Malene InstanesSturla, IF41.25+1.03
3Ine InstanesSturla, IF46.30+6.08
Gunhild Rogne HallandNydalens SKdiskvalifisert

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine Olsen KirkevikHamar OK37.15
2Ingrid StengårdFältjägarnas IF37.42+0.27
3Valborg MadslienLillehammer OK41.05+3.50
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.00.13+22.58
5Bodil NordenströmFossum IF1.02.41+25.26

D 50-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid KvistadKongsberg OL39.26
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering43.11+3.45
3Gunhild HennumLierbygda OL44.59+5.33
4kari Jussie LønningSturla, IF45.20+5.54
5Hege SolerødGjø-Vard OL47.30+8.04
6Isa HeggedalKonnerud IL48.43+9.17
7Anne MadslienNydalens SK49.17+9.51
8Arnhild KroghOppsal Orientering49.40+10.14
9Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK50.13+10.47
10Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK50.16+10.50
11Tove HeimdalKonnerud IL51.10+11.44
12Hilda ØfsthusAsker Skiklubb51.16+11.50
13Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb51.25+11.59
14Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering54.41+15.15
15Maria JonssonNydalens SK55.23+15.57
16Mette SpangbergKonnerud IL1.09.54+30.28
17Hege HeibergHadeland OL1.42.58+1.03.32

D 60-

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lis DæhliLøten o-lagikke startet

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikolai TesloHadeland OL17.21
2Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.30+0.09
3Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK18.33+1.12
4Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll19.16+1.55
5Alfred Holtan SanderudLillomarka OL21.43+4.22

H 13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll24.48
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26.19+1.31
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF27.16+2.28
4Jørgen LerFet OL27.32+2.44
5Viktor Meland-TangenBækkelagets SK29.40+4.52
6Henrik HarstadNordre Follo Orientering31.39+6.51
7Jacob Finstad LandTyrving IL31.43+6.55
8Gaute SkjønhaugFet OL39.35+14.47

H 17-A kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut AaldeNydalens SK48.19
2Einar TesloHadeland OL56.01+7.42
3Asbjørn KvåleHadeland OL58.13+9.54
4Even ErlienGjø-Vard OL59.08+10.49
5Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.16.28+28.09
6Gaute LindaasElverum OK1.23.55+35.36
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet

H 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF50.33
2Øystein RastadAsker Skiklubb50.40+0.07
3Øyvind LienGjø-Vard OL54.19+3.46
4Bjørn BergeHadeland OL54.27+3.54
5Erling SommerfeldtAsker Skiklubb59.24+8.51
6Håvard HarstadNordre Follo Orientering1.06.22+15.49
7Ola LestebergKongsberg OL1.09.43+19.10
8Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.16.03+25.30
9Stig InstanesSturla, IF1.33.05+42.32
10Øystein RognebakkeSturla, IF1.48.40+58.07
Steinar LyshaugSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Asgeir LiumFet OLdiskvalifisert

H 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll50.27
2Håkon WoldSturla, IF54.27+4.00
3Bjørn MartiniAsker Skiklubb56.51+6.24
4Kim Farnes HansenLierbygda OL57.34+7.07
5Lasse ArnesenHeming Orientering59.56+9.29
6Sören JonssonNydalens SK1.01.58+11.31
7Harald BergeLøten o-lag1.06.57+16.30
8Per GustafssonKongsberg OL1.09.03+18.36
9Ole Petter HaugenNydalens SK1.09.27+19.00
10Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.10.33+20.06
11Terje HenriksenAsker Skiklubb1.10.47+20.20
12Nils BerganNydalens SK1.15.14+24.47
13Rune EngehultNotodden OL1.15.37+25.10
14Geir Holm GundersenKonnerud IL1.19.02+28.35
15Johan LundeIL Koll1.23.43+33.16
16Jon Erik KvarmeSturla, IF1.31.15+40.48
17Øystein WiggenByåsen IL1.31.59+41.32
Stein Arne NegårdVang OLdiskvalifisert
Nils Inge BrurbergSturla, IFdiskvalifisert
Per Olav AndersenVang OLikke startet
Per Ola UlsethNydalens SKikke startet

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bengt NiklassonNydalens SK44.17
2Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.18.17+34.00
Sigurd DæhliLøten o-lagikke startet

H 14 HL

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LienGjø-Vard OL24.12
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK24.22+0.10
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering25.47+1.35
4Nov Bar-NathanLillomarka OL29.43+5.31
5Mikkel RastadAsker Skiklubb30.57+6.45
6Eirik Olsen KirkevikHamar OK32.15+8.03
7Henrik KaiserSturla, IF32.27+8.15
8Mathias BirkelundAsker Skiklubb32.29+8.17
9Amund FlaskerudOL Toten-Troll32.59+8.47
10Eskil HafskjoldNydalens SK33.48+9.36
11Jens WoldSturla, IF34.58+10.46

D 14 HL

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK25.02
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering30.33+5.31
3Astrid YtterbøAsker Skiklubb31.15+6.13
4Ingrid LestebergKongsberg OL41.32+16.30

H 15 HL

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig32.55
2Martin Christoffer BorgIL Koll35.25+2.30
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL35.47+2.52
4Nils Anders NiklassonNydalens SK36.24+3.29
5Rasmus D. EastwoodLillomarka OL42.29+9.34
6Johannes Salvesen-LundeIL Koll47.39+14.44
7Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL47.53+14.58
8Jakob A. GjedeboOppsal Orientering48.43+15.48
9Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL49.48+16.53
10Håkon BogasonLillomarka OL52.00+19.05
11Jonas HickenIL Koll56.28+23.33
12Torbjørn LundebyLillomarka OL1.03.51+30.56
13Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.38.16+1.05.21
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Jonathan WoodhouseLillomarka OLikke startet

D 15 HL

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KravdalGjø-Vard OL28.49
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering30.21+1.32
3Marie ScheeleNydalens SK33.46+4.57
4Sara MartiniAsker Skiklubb41.43+12.54
5Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering1.19.36+50.47
Maren HenriksenVang OLikke startet

H 16 HL

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars LienGjø-Vard OL33.56
2Christian Fredrik BorgIL Koll36.10+2.14
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK36.32+2.36
4Axel AaldeNydalens SK36.36+2.40
5Jakob RastadAsker Skiklubb37.55+3.59
6Sindre Vie StrislandFossum IF42.34+8.38
7Philip Lehmann RomørenFossum IF43.07+9.11
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL43.30+9.34
9Arne BerganKongsberg OL44.38+10.42
10Eirik Vie StrislandFossum IF46.26+12.30
11Jonas KroghOppsal Orientering46.46+12.50
12Mikael BirkelundAsker Skiklubb47.31+13.35
13Martin Nøkleby MellingRingerike OL52.07+18.11
14Børge Nilsen BergFossum IF56.53+22.57
15Jo Randar HolmøyHadeland OL2.07.33+1.33.37
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert

D 16 HL

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK38.04
2Ingvild GustafssonKongsberg OL42.10+4.06
3Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF44.42+6.38
4Marie KvarmeSturla, IF48.02+9.58
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL50.06+12.02
6June Rogstad BekkevoldLøten o-lag54.35+16.31
7Ragnhild Blom-HagenFossum IF56.28+18.24
8Henriette BergLøten o-lag1.09.51+31.47
9Marie SaugestadNydalens SK1.18.31+40.27

H 17-20 NM

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb59.08
2Aslak HeimdalKonnerud IL1.00.03+0.55
3Even LindaasVang OL1.01.40+2.32
4Eskil FrøislandVang OL1.03.16+4.08
5Trygve MyhrAsker Skiklubb1.06.39+7.31
6Jonas MyhrAsker Skiklubb1.08.37+9.29
7Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.10.57+11.49
8Kristian ØstermannHeming Orientering1.12.23+13.15
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.12.56+13.48
10Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.13.32+14.24
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.14.42+15.34
12Mats LindaasElverum OK1.15.34+16.26
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.15.37+16.29
14Birk Felland SætnanFossum IF1.16.53+17.45
15Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.17.57+18.49
16Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.20.18+21.10
17Henning StrandIL BUL-Tromsø1.24.20+25.12
18Kasper Bakken UlsethNydalens SK1.25.29+26.21
19Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.25.56+26.48
20Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.27.51+28.43
21Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.28.54+29.46
22Gaute BerganNydalens SK1.30.59+31.51
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.45.53+46.45
24Rolf Andreas BergNydalens SK2.03.33+1.04.25
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Isak JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbbrutt

D 17-20 NM

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL51.16
2Jenny BaklidKonnerud IL52.00+0.44
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering52.24+1.08
4Kristin Melby JacobsenLardal OL52.45+1.29
5Idunn StrandIL BUL-Tromsø53.23+2.07
6Kristine KravdalGjø-Vard OL55.13+3.57
7Oda ScheeleNydalens SK57.45+6.29
8Ragnhild Mathea HelmersenFet OL59.48+8.32
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1.01.39+10.23
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.04.19+13.03
11Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.06.30+15.14
12Emma EngehultNotodden OL1.08.02+16.46
13Netta Bar-NathanLillomarka OL1.08.29+17.13
14Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.13.30+22.14
15Live ØstvoldHeming Orientering1.15.35+24.19
16Hedda SpangbergKonnerud IL1.23.16+32.00
17Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.28.00+36.44
Alva Marika NiklassonNydalens SKdiskvalifisert
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

H 21 NM

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL1.14.55
2Lars Hol MoholdtWing OK1.15.18+0.23
3Jørgen BaklidKonnerud IL1.17.35+2.40
4Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL1.21.34+6.39
5Hans Jørgen KvåleHadeland OL1.26.32+11.37
6Vegard GulbrandsenNTNUI1.28.50+13.55
7Øyvind WiggenNTNUI1.29.35+14.40
8Øyvind WatterdalHadeland OL1.33.16+18.21
9Tommy OlsenHamar OK2.07.28+52.33
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
Christian HohlWing OKikke startet

D 21 NM

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Evine Westli AndersenLøten o-lag1.05.53
2Anna UlvensøenNydalens SK1.07.55+2.02
3Tilla Farnes HennumLierbygda OL1.11.42+5.49
4Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.11.53+6.00
5Synne StrandLierbygda OL1.12.58+7.05
6Marit Melby JacobsenLardal OL1.15.11+9.18
7Maren Jansson HaverstadLierbygda OL1.15.22+9.29
8Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.16.24+10.31
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.26.25+20.32
10Marte Fallbakken BergeLøten o-lag1.30.51+24.58
11Margrethe WisløffNTNUI1.35.35+29.42
12Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.37.13+31.20
13Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering2.10.12+1.04.19

H 21 Gjester

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gion SchnyderSki-O Swiss1.22.39
2Lars WidmerSki-O Swiss1.47.47+25.08

H 17-20 Gjester

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Corsin BoosSki-O Swiss1.03.24
Andri JordiSki-O Swissdiskvalifisert

D 17-20 Gjester

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alina NiggliOJura51.43
2Delia GiezendannerSki-O Swiss55.37+3.54
3Natalja NiggliOJura58.40+6.57

H 16 Gjester

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Flavio EhrlerSki-O Swiss42.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor