Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 12 januar 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | B-åpen | A-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK17.156.54
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn21.12+3.578.28
3Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL22.07+4.528.50
4Magnus LestebergKongsberg OL28.48+11.3311.31
5Eirik LestebergKongsberg OL29.46+12.3111.54
6Erik BerganKongsberg OL29.56+12.4111.58
7Sine WallbergHeming Orientering30.05+12.5012.02
8Erik BeitdokkenLillehammer OK30.11+12.5612.04

B-åpen

4 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyTyrving IL37.227.37
2Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn37.36+0.147.40
3Lars FremstadLarvik OK42.52+5.308.44
4Morten Herman VogtKonnerud IL44.55+7.339.10
5Harald BerganKongsberg OL47.58+10.369.47
6Line SletnerLillomarka OL53.00+15.3810.48
7Audun SanderudLillomarka OL54.15+16.5311.04
8Håvard BjønnessØstmarka OK54.35+17.1311.08
9Anders GauslaaRond OL56.49+19.2711.35
10Gunnhild VikhamarLillomarka OL58.09+20.4711.52
11Erik HaugenRingsaker OK1.00.29+23.0712.20
12Kyrre SataøenRond OL1.00.45+23.2312.23
13Vibeke HøstLillomarka OL1.02.00+24.3812.39
14Lene ColquhounLillomarka OL1.02.03+24.4112.39
15Merete RørvikLillomarka OL1.02.07+24.4512.40
16Line Bar-NathanLillomarka OL1.02.18+24.5612.42
17Hege MelbyLardal OL1.03.44+26.2213.00
18Jorunn BlindheimLillomarka OL1.03.51+26.2913.01
19Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.05.53+28.3113.26
20Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.07.07+29.4513.41
21Elin BrekkeLillomarka OL1.08.04+30.4213.53
22Anne Gro StyrvoldLarvik OK1.12.58+35.3614.53
23Knut GjoneSandefjord OK1.16.31+39.0915.36
24Hanne M. ØstvoldHeming Orientering1.18.21+40.5915.59
25Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.19.04+41.4216.08
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet

A-åpen

10 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas JohanssonHeming Orientering1.02.366.04
2Knut JetlundVang OL1.06.04+3.286.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Bjørn WangensteenLillomarka OL1.07.14+4.386.31
4Jan Ola PedersenVang OL1.11.21+8.456.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ola LestebergKongsberg OL1.13.32+10.567.08
6Marita HernandezOL Toten-Troll1.35.39+33.039.17
7Jan Øyvind WoldeneFossum IF1.39.43+37.079.40
8Cato Rotevatn NybergFossum IF1.42.08+39.329.54
9Geir Myhr ØienRingsaker OK1.42.50+40.149.59
Lars Audun VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Emil WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Knut AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Steinar EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

D 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK11.594.47
2Eline KravdalGjø-Vard OL17.04+5.056.49
3Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL17.45+5.467.06
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D 13-14

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb27.128.00
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL40.19+13.0711.51
3Marte EgerKongsberg OL42.38+15.2612.32
4Johanne StorhaugKonnerud IL55.30+28.1816.19
5Marie Rotevatn NybergFossum IF56.10+28.5816.31
6Ingrid LestebergKongsberg OL1.01.42+34.3018.08
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.03.02+35.5018.32
8Daniella GjoneSandefjord OK1.05.48+38.3619.21
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristine WoldeneFossum IFdiskvalifisert
Eira Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringikke startet

D 15-16

4 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL35.357.15
2Maja Mo HjelsethNydalens SK36.29+0.547.26
3Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF37.06+1.317.34
4Inga Skaarer WiklundNydalens SK37.09+1.347.34
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering37.50+2.157.43
6Marie ScheeleNydalens SK39.34+3.598.04
7Live Raknes SogstadGjø-Vard OL40.38+5.038.17
8Ingvild GustafssonKongsberg OL41.45+6.108.31
9Sara MartiniAsker Skiklubb45.01+9.269.11
10Signe HoloFossum IF45.53+10.189.21
11Mari AarsethNydalens SK48.59+13.249.59
12Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL50.40+15.0510.20
13Maren HenriksenVang OL50.49+15.1410.22
14Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL51.06+15.3110.25
15Maria GrovanOL Tønsberg og omegn57.14+21.3911.40
16Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.01.36+26.0112.34
17Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.18.07+42.3215.56
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagikke startet

D 17 K

6 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL54.518.50
2Idunn HaavengenNTNUI56.35+1.449.07
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK58.54+4.039.30
4Kristin EgerKongsberg OL1.23.45+28.5413.30
Tiril KihleKonnerud ILikke startet

D 17-20

8 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL48.215.49
2Kristin Melby JacobsenLardal OL49.39+1.185.58
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering50.09+1.486.02
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK51.53+3.326.15
5Oda ScheeleNydalens SK52.35+4.146.20
6Kristine KravdalGjø-Vard OL53.25+5.046.26
7Åsne HaavengenKongsberg OL53.53+5.326.29
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb54.06+5.456.31
9Idunn StrandIL BUL-Tromsø57.43+9.226.57
10Ane Malene KolstadFreidig1.02.02+13.417.28
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.03.56+15.357.42
12Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.07.08+18.478.05
13Netta Bar-NathanLillomarka OL1.08.57+20.368.18
14Ingrid BlindheimLillomarka OL1.08.58+20.378.18
15Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1.11.30+23.098.36
16Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.11.53+23.328.39
17Martine SkjelsvikLillehammer OK1.12.59+24.388.47
18Une HoltermannPorsgrunn OL1.16.58+28.379.16
19Live ØstvoldHeming Orientering1.22.28+34.079.56
20Hedda SpangbergKonnerud IL1.23.46+35.2510.05
21Emma EngehultNotodden OL1.25.12+36.5110.15
22Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.26.58+38.3710.28
23Ingrid MobråthenBotne SK1.30.58+42.3710.57
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 21-

10 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evine Westli AndersenLøten o-lag52.135.04
2Anna UlvensøenNydalens SK53.50+1.375.13
3Synne StrandLierbygda OL55.44+3.315.24
4Stine Olsen KirkevikHamar OK56.54+4.415.31
5Tilla Farnes HennumLierbygda OL57.38+5.255.35
6Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI58.30+6.175.40
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.06.43+14.306.28
8Margrethe WisløffNTNUI1.07.45+15.326.34
Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert

D 40-

8 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK54.086.31
2Heidi TronbølFet OL1.13.29+19.218.51
3Bodil NordenströmFossum IF1.25.09+31.0110.15
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 50-

6 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL44.387.11
2Arnhild KroghOppsal Orientering48.41+4.037.51
3Hege SolerødGjø-Vard OL51.09+6.318.15
4Tone StoklandSandefjord OK53.13+8.358.35
5Ane BjørnsgaardLillehammer OK53.39+9.018.39
6Isa HeggedalKonnerud IL55.21+10.438.55
7Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.02.19+17.4110.03
8Vanja StaffOL Toten-Troll1.03.19+18.4110.12
9Tiri RebårdSandefjord OK1.04.39+20.0110.25
10Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.06.20+21.4210.41
11Eldri HoloFossum IF1.06.22+21.4410.42
12Hege HeibergHadeland OL1.54.21+1.09.4318.26
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL12.124.52
2Boye WangensteenLillomarka OL12.29+0.174.59
3Ville Emil WingstedtHalden SK15.45+3.336.18
4Sindre FurlandSandefjord OK15.46+3.346.18
5Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering16.34+4.226.37
6Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK17.11+4.596.52
7Nikolai TesloHadeland OL19.26+7.147.46
8Alfred Holtan SanderudLillomarka OL19.32+7.207.48
9Frode WallbergHeming Orientering23.30+11.189.24

H 13-14

3 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nov Bar-NathanLillomarka OL30.419.01
2Ask Felland SætnanFossum IF31.47+1.069.20
3Even LienGjø-Vard OL31.52+1.119.22
4Eirik Olsen KirkevikHamar OK33.29+2.489.50
5Magnus SigurdssonStokke IL34.03+3.2210.00
6Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK35.43+5.0210.30
7Aksel EideBækkelagets SK37.07+6.2610.55
8Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange37.41+7.0011.05
9Jørgen LerFet OL38.31+7.5011.19
10Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.18+8.3711.33
11Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll41.00+10.1912.03
12Sivert Høilund DragsethFet OL46.41+16.0013.43
13Gaute SkjønhaugFet OL47.51+17.1014.04
14Tollef TjentlandLardal OL50.09+19.2814.45
15Henrik Elias SebjørnsenFossum IF57.58+27.1717.02
16Jan Olav BerganKongsberg OL1.31.17+1.00.3626.50
Josef ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16

8 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL48.275.50
2Axel AaldeNydalens SK48.55+0.285.53
3Philip Lehmann RomørenFossum IF52.03+3.366.16
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK52.57+4.306.22
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL53.46+5.196.28
6Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL56.30+8.036.48
7Eskil BrændenLillomarka OL57.32+9.056.55
8Jakob RastadAsker Skiklubb57.42+9.156.57
9Christian Fredrik BorgIL Koll57.51+9.246.58
10Nils Anders NiklassonNydalens SK1.00.53+12.267.20
11Hallvard TjentlandLardal OL1.01.33+13.067.24
12Halvor LøkenKongsberg OL1.04.42+16.157.47
13Sindre Vie StrislandFossum IF1.05.56+17.297.56
14Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF1.06.46+18.198.02
15Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL1.08.41+20.148.16
16Arne BerganKongsberg OL1.11.52+23.258.39
17Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.14.19+25.528.57
18Benjamin GjoneSandefjord OK1.14.39+26.128.59
19Børge Nilsen BergFossum IF1.16.59+28.329.16
20Gabriel GjoneSandefjord OK1.18.01+29.349.23
21Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.24.08+35.4110.08
22Håkon BogasonLillomarka OL1.26.33+38.0610.25
23Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.27.33+39.0610.32
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

H 17 K

6 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune EngehultNotodden OL49.548.02
2Einar TesloHadeland OL51.02+1.088.13
3Even ErlienGjø-Vard OL56.00+6.069.01
4Jonas AarsethNydalens SK1.00.10+10.169.42
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.05.58+16.0410.38
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-20

10 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL45.024.22
1Eskil FrøislandVang OL45.024.22
3Isak JonssonNydalens SK45.20+0.184.24
4Even LindaasVang OL47.27+2.254.36
5Trygve MyhrAsker Skiklubb49.37+4.354.49
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb49.52+4.504.50
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb50.32+5.304.54
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL51.01+5.594.57
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK52.11+7.095.03
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK53.58+8.565.14
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL57.53+12.515.37
12Marius AurebekkTorridal IL58.21+13.195.39
13Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering59.06+14.045.44
14Mats LindaasElverum OK59.11+14.095.44
15Felix FinsrudAsker Skiklubb1.00.46+15.445.53
16Birk Felland SætnanFossum IF1.01.17+16.155.56
17Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.01.29+16.275.58
18Kristian ØstermannHeming Orientering1.01.58+16.566.00
19Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.03.55+18.536.12
20Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.06.46+21.446.28
21Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.08.10+23.086.37
22Gaute BerganNydalens SK1.08.45+23.436.40
23Halvard KornmoPorsgrunn OL1.10.21+25.196.49
24Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.15.51+30.497.21
25Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.16.58+31.567.28
26Johan EgerKongsberg OL1.21.39+36.377.55
27Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.21.50+36.487.56
28Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.37.01+51.599.25
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 21-

11 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL48.084.11
2Lars Hol MoholdtWing OK48.21+0.134.12
3Bjørnar KvåleHadeland OL50.22+2.144.22
4Jørgen BaklidKonnerud IL50.36+2.284.24
5Øyvind WiggenNTNUI52.40+4.324.34
6Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL54.56+6.484.46
7Vegard GulbrandsenNTNUI58.00+9.525.02
8Øyvind WatterdalHadeland OL1.03.05+14.575.29
9Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.08.38+20.305.58
10Lars WidmerSki-O Swiss1.11.00+22.526.10

H 40-

10 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind TonnaAsker Skiklubb50.434.55
2Øystein RastadAsker Skiklubb58.19+7.365.39
3Knut Jostein SætnanFossum IF1.02.07+11.246.01
4Øyvind LienGjø-Vard OL1.02.41+11.586.05
5Martin ØhmanGjø-Vard OL1.03.43+13.006.11
6Bjørn BergeHadeland OL1.04.41+13.586.16
7Jakob Juel AndersenLillehammer OK1.06.57+16.146.29
8Jens TjentlandLardal OL1.09.02+18.196.42
9Asgeir LiumFet OL1.17.06+26.237.29
Torbjørn Blom-hagenFossum IFdiskvalifisert
Knut LandstadNydalens SKdiskvalifisert
Jostein AndersenNydalens SKdiskvalifisert
Pål Christian IngierdBækkelagets SKdiskvalifisert
Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert

H 50-

8 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll47.205.42
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø50.00+2.406.01
3Morten HeirFossum IF57.22+10.026.54
4Håkon WoldSturla, IF58.14+10.547.00
5Gjermund GravirAsker Skiklubb58.30+11.107.02
6Trond GjelstadSandefjord OK1.03.32+16.127.39
7Stein Arne NegårdVang OL1.05.27+18.077.53
8Øystein HoloFossum IF1.06.24+19.048.00
9Sören JonssonNydalens SK1.09.03+21.438.19
10Per Øivind EgerKongsberg OL1.09.25+22.058.21
11Erik NæssØstmarka OK1.11.36+24.168.37
12Per SandbergNydalens SK1.12.31+25.118.44
13Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.15.08+27.489.03
14Vidar GjelstadOppsal Orientering1.15.43+28.239.07
15Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.16.00+28.409.09
16Nils BerganNydalens SK1.18.11+30.519.25
17Per GustafssonKongsberg OL1.25.32+38.1210.18
18Øystein WiggenByåsen IL1.30.47+43.2710.56
19Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.52.04+1.04.4413.30

H 60-

6 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag40.496.35
2Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.13.31+32.4211.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor