Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 11 januar 2020

N-åpen

2 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Isak AndersenNydalens SKfullført
Erik BeitdokkenLillehammer OKfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orienteringfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Edel Vollen SataøenRond OLfullført
Nora Vollen SataøenRond OLfullført
Sine WallbergHeming Orienteringfullført

B-åpen

3 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn24.387.09
2Morten Herman VogtKonnerud IL24.59+0.217.15
2Lars FremstadLarvik OK24.59+0.217.15
4Bernt BjørnsgårdLillehammer OK25.02+0.247.16
5Elena GrandLillomarka OL26.10+1.327.36
6Hege MelbyLardal OL33.41+9.039.47
7Line SletnerLillomarka OL37.07+12.2910.47
8Cato Rotevatn NybergFossum IF37.20+12.4210.51
9Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse37.21+12.4310.51
10Line Bar-NathanLillomarka OL38.09+13.3111.05
11Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll38.14+13.3611.06
12Merete RørvikLillomarka OL38.16+13.3811.07
13Vibeke HøstLillomarka OL38.18+13.4011.08
14Assaf Bar-NathanLillomarka OL39.12+14.3411.23
15Lene ColquhounLillomarka OL41.05+16.2711.56
16Ann-Karin LestebergKongsberg OL43.20+18.4212.35
17Maiken SandbergNydalens SK43.54+19.1612.45
18Elin BrekkeLillomarka OL44.57+20.1913.04
19Knut GjoneSandefjord OK50.18+25.4014.37
20Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL50.48+26.1014.46
21Jorunn BlindheimLillomarka OL51.59+27.2115.06
22Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL54.48+30.1015.55
23Marie Pierre59.58+35.2017.25
24Terje MalmHamar OK1.05.41+41.0319.05
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Kristin Vollen SataøenRond OLdiskvalifisert
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKikke startet
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLikke startet

A-åpen

6 380 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas JohanssonHeming Orientering39.296.11
2Ingrid StengårdFältjägarnas IF39.51+0.226.14
3Zsuzsa FeyTyrving IL45.20+5.517.06
4Pål Christian IngierdBækkelagets SK48.14+8.457.33
5Ola LestebergKongsberg OL51.05+11.368.00
6Ida HjorthGjø-Vard OL54.52+15.238.35
7Robert Molnar55.02+15.338.37
8Steinar EastwoodLillomarka OL57.56+18.279.04
9Kyrre SataøenRond OL1.09.17+29.4810.51
10Imre Koprivanacz1.09.21+29.5210.52
11Anders GauslaaRond OL1.09.57+30.2810.57
12Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL1.13.35+34.0611.32
13Jan Øyvind WoldeneFossum IF1.14.41+35.1211.42
14Bodil NordenströmFossum IF1.15.41+36.1211.51
15Gunnhild VikhamarLillomarka OL1.20.30+41.0112.37
16Ingrid SkaarerNydalens SK2.05.11+1.25.4219.37
Marita HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 11-12

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.025.46
2Henni Hattestad KristensenHeming Orientering16.31+2.296.47
3Eline KravdalGjø-Vard OL18.03+4.017.25
Helene ScheeleNydalens SKdiskvalifisert

D 13-14

3 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb22.45+8.437.23
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering23.30+9.287.37
4Ida Øverli StøenLillehammer OK25.47+11.458.22
5Johanne StorhaugKonnerud IL31.16+17.1410.09
6Ingrid LestebergKongsberg OL32.06+18.0410.25
7Marie Rotevatn NybergFossum IF32.13+18.1110.27
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK33.13+19.1110.47
9Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL35.20+21.1811.28
10Marte EgerKongsberg OL36.07+22.0511.43
11Kristine WoldeneFossum IF37.09+23.0712.03
12Daniella GjoneSandefjord OK38.47+24.4512.35
Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.035.51
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Minna Sofie WingstedtHalden SKikke startet
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringikke startet

D 15-16

3 440 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL22.316.32
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22.316.32
3Maja Mo HjelsethNydalens SK22.34+0.036.33
4Inga Skaarer WiklundNydalens SK22.44+0.136.36
5Ingvild GustafssonKongsberg OL25.30+2.597.24
6Marie ScheeleNydalens SK25.57+3.267.32
7Live Raknes SogstadGjø-Vard OL27.15+4.447.55
8Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF27.18+4.477.56
9Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL27.47+5.168.04
10Sara MartiniAsker Skiklubb27.57+5.268.07
11Mari AarsethNydalens SK29.35+7.048.35
12Emma Visted-HansenGjø-Vard OL31.28+8.579.08
13Signe HoloFossum IF33.58+11.279.52
14Maria GrovanOL Tønsberg og omegn34.13+11.429.56
15Ingunn Høst FossgardLillomarka OL34.56+12.2510.09
16Maren HenriksenVang OL35.22+12.5110.16
17June Rogstad BekkevoldLøten o-lag39.03+16.3211.21
18Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering45.56+23.2513.21
19Emilie Pedersen VoldLillomarka OL47.33+25.0213.49
20Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb51.52+29.2115.04
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet

D 17 K

4 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn52.1612.24
Tiril KihleKonnerud ILikke startet

D 17-20

6 380 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL35.505.36
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK38.46+2.566.04
3Åsne HaavengenKongsberg OL40.00+4.106.16
4Kristin Melby JacobsenLardal OL40.01+4.116.16
5Kristine KravdalGjø-Vard OL40.08+4.186.17
6Oda ScheeleNydalens SK41.42+5.526.32
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering41.59+6.096.34
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb43.47+7.576.51
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL44.36+8.466.59
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL46.05+10.157.13
11Ane Malene KolstadFreidig48.47+12.577.38
12Martine SkjelsvikLillehammer OK49.34+13.447.46
13Ingrid BlindheimLillomarka OL52.04+16.148.09
14Une HoltermannPorsgrunn OL56.17+20.278.49
15Idunn StrandIL BUL-Tromsø59.07+23.179.15
16Emma EngehultNotodden OL1.01.40+25.509.39
17Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.02.25+26.359.46
18Hedda SpangbergKonnerud IL1.05.26+29.3610.15
19Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.28.32+52.4213.52
20Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.42.08+1.06.1816.00
Ida Sofie HjortlandLarvik OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Netta Bar-NathanLillomarka OLbrutt
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 21-

6 380 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNydalens SK33.305.15
2Evine Westli AndersenLøten o-lag33.41+0.115.16
3Synne StrandLierbygda OL34.35+1.055.25
4Tilla Farnes HennumLierbygda OL37.03+3.335.48
5Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI38.56+5.266.06
6Marit Melby JacobsenLardal OL40.19+6.496.19
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag41.55+8.256.34
8Margrethe WisløffNTNUI44.20+10.506.56
9Aurora FossøyNTNUI53.56+20.268.27
10Idunn HaavengenNTNUI59.33+26.039.20
11Marianne DæhliNydalens SK1.01.01+27.319.33

D 40-

5 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK36.087.04
2Heidi TronbølFet OL44.16+8.088.39
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL46.34+10.269.06
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK48.47+12.399.32
5Eli Ringstad LienGjø-Vard OL54.47+18.3910.43
6Ingrid Lundin BerganKongsberg OL57.16+21.0811.12
7Kristin EgerKongsberg OL1.00.57+24.4911.55
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 50-

4 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL29.297.00
2Anne MadslienNydalens SK31.17+1.487.25
3Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb32.21+2.527.41
4Arnhild KroghOppsal Orientering33.17+3.487.54
5Hege SolerødGjø-Vard OL33.52+4.238.02
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering37.42+8.138.57
7Tiri RebårdSandefjord OK40.36+11.079.38
8Eldri HoloFossum IF41.03+11.349.45
9Vanja StaffOL Toten-Troll41.12+11.439.47
10Mette SpangbergKonnerud IL53.36+24.0712.43
11Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.02.40+33.1114.53
12Hege HeibergHadeland OL1.04.16+34.4715.15
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsøikke startet

H 11-12

2 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Boye WangensteenLillomarka OL12.515.17
2Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.10+1.195.49
3Ville Emil WingstedtHalden SK15.16+2.256.16
4Frode WallbergHeming Orientering16.59+4.086.59
5Sindre FurlandSandefjord OK17.16+4.257.06
6Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering18.24+5.337.34
7Nikolai TesloHadeland OL19.18+6.277.56
8Lars FlaskerudOL Toten-Troll26.03+13.1210.43
9Alfred Holtan SanderudLillomarka OL26.09+13.1810.45
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 13-14

3 080 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL18.446.04
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK19.15+0.316.15
3Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL19.49+1.056.26
4Nov Bar-NathanLillomarka OL22.29+3.457.17
5Sigmund ØlstadFet OL23.50+5.067.44
6Amund FlaskerudOL Toten-Troll24.37+5.537.59
7Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll25.13+6.298.11
8Jan Olav BerganKongsberg OL26.36+7.528.38
9Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26.55+8.118.44
10Aksel EideBækkelagets SK28.29+9.459.14
11Ask Felland SætnanFossum IF28.31+9.479.15
12Tollef TjentlandLardal OL28.47+10.039.20
13Magnus SigurdssonStokke IL29.35+10.519.36
14Gaute SkjønhaugFet OL32.55+14.1110.41
15Mikkel RastadAsker Skiklubb34.44+16.0011.16
16Henrik Elias SebjørnsenFossum IF48.59+30.1515.54
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert
Josef ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Jørgen LerFet OLdiskvalifisert
Sivert Høilund DragsethFet OLdiskvalifisert

H 15-16

5 110 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL29.365.47
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK30.08+0.325.53
3Axel AaldeNydalens SK30.41+1.056.00
4Philip Lehmann RomørenFossum IF34.22+4.466.43
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL34.47+5.116.48
6Sindre Vie StrislandFossum IF35.00+5.246.50
7Arne BerganKongsberg OL35.15+5.396.53
8Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL36.25+6.497.07
9Eirik Vie StrislandFossum IF37.02+7.267.14
10Hallvard TjentlandLardal OL37.04+7.287.15
11Halvor LøkenKongsberg OL38.27+8.517.31
12Nils Anders NiklassonNydalens SK40.42+11.067.57
13Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL41.14+11.388.04
14Eskil BrændenLillomarka OL41.42+12.068.09
15Jonathan WoodhouseLillomarka OL42.38+13.028.20
16Christian Fredrik BorgIL Koll42.58+13.228.24
17Jakob RastadAsker Skiklubb43.03+13.278.25
18Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF45.24+15.488.53
19Børge Nilsen BergFossum IF45.38+16.028.55
20Gabriel GjoneSandefjord OK46.01+16.259.00
21Benjamin GjoneSandefjord OK46.20+16.449.04
22Henrik Kaupang LyeLarvik OK49.05+19.299.36
23Håkon BogasonLillomarka OL52.41+23.0510.18
24Rasmus D. EastwoodLillomarka OL55.32+25.5610.52
25Tobias Tronbøl LiumIL Koll59.48+30.1211.42
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringbrutt

H 17 K

4 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL25.236.01
2Even ErlienGjø-Vard OL35.54+10.318.31
3Einar TesloHadeland OL35.56+10.338.32
4Jonas AarsethNydalens SK40.48+15.259.41
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll41.05+15.429.45
6Gaute LindaasElverum OK44.22+18.5910.32
7Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering55.45+30.2213.14

H 17-20

8 370 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.474.52
2Aslak HeimdalKonnerud IL40.49+0.024.52
3Trygve MyhrAsker Skiklubb42.44+1.575.06
4Even LindaasVang OL44.12+3.255.16
5Eskil FrøislandVang OL44.55+4.085.21
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb46.53+6.065.36
7Marius AurebekkTorridal IL48.18+7.315.46
8Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK48.25+7.385.47
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL49.27+8.405.54
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.46+9.596.03
11Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering52.08+11.216.13
12Eirik Høst FossgardLillomarka OL53.28+12.416.23
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL54.09+13.226.28
14Mats LindaasElverum OK54.10+13.236.28
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering56.40+15.536.46
16Atle Nikolai WølloKongsberg OL58.10+17.236.56
17Felix FinsrudAsker Skiklubb59.20+18.337.05
18Kristian ØstermannHeming Orientering1.00.02+19.157.10
19Birk Felland SætnanFossum IF1.00.14+19.277.11
20Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.04.23+23.367.41
21Gaute BerganNydalens SK1.06.18+25.317.55
22Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.06.39+25.527.57
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.08.48+28.018.13
24Johan EgerKongsberg OL1.10.27+29.408.25
25Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.11.17+30.308.30
26Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.18.26+37.399.22
27Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.21.18+40.319.42
28Hallgeir BrevikStokke IL1.38.40+57.5311.47
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jens Johan BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
Isak JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 21-

8 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK36.354.22
2Jørgen BaklidKonnerud IL36.36+0.014.22
3Bjørnar KvåleHadeland OL36.37+0.024.22
4Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL38.25+1.504.35
5Øyvind WiggenNTNUI38.40+2.054.37
6Audun HeimdalKonnerud IL38.46+2.114.37
7Vegard GulbrandsenNTNUI40.29+3.544.50
8Øyvind WatterdalHadeland OL42.45+6.105.06
9Bojan BlumensteinNydalens SK44.36+8.015.19
10Lars WidmerSki-O Swiss48.39+12.045.48
11Anders Felde OlaussenNTNUI53.45+17.106.25
12Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK54.11+17.366.28
13Henrik EijsinkNydalens SK58.27+21.526.58
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

6 380 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind TonnaAsker Skiklubb33.035.10
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF38.41+5.386.03
3Espen RøsteKongsberg OL41.17+8.146.28
4Knut Jostein SætnanFossum IF41.40+8.376.31
5Emil WingstedtHalden SK42.37+9.346.40
6Øyvind LienGjø-Vard OL43.09+10.066.45
7Knut AaldeNydalens SK44.43+11.407.00
8Bjørn WangensteenLillomarka OL44.56+11.537.02
9Helge FossøyØyestad IF allianse44.58+11.557.02
10Jostein AndersenNydalens SK45.08+12.057.04
11Martin ØhmanGjø-Vard OL45.26+12.237.07
12Jøran KristensenHeming Orientering46.50+13.477.20
13Bjørn BergeHadeland OL48.54+15.517.39
14Asgeir LiumFet OL49.10+16.077.42
15Jens TjentlandLardal OL54.20+21.178.30
16Trond FlaskerudOL Toten-Troll59.57+26.549.23
17Tormod KleppaLillehammer OK1.08.59+35.5610.48
Øystein RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kenneth BilstadVang OLikke startet

H 50-

5 110 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll30.275.57
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø31.27+1.006.09
3Gjermund GravirAsker Skiklubb32.47+2.206.24
4Odd Arve LienFossum IF35.37+5.106.58
5Trond GjelstadSandefjord OK36.06+5.397.03
6Lars-Ivar AarsethNydalens SK36.55+6.287.13
7Harald Eide-FredriksenHeming Orientering39.19+8.527.41
8Jappe HjelsethNydalens SK39.38+9.117.45
9Stein Arne NegårdVang OL41.17+10.508.04
10Rune EngehultNotodden OL41.28+11.018.06
11Nils Harald StaffOL Toten-Troll41.43+11.168.09
12Nils BerganNydalens SK43.43+13.168.33
13Vidar GjelstadOppsal Orientering44.56+14.298.47
14Harald BergeLøten o-lag45.46+15.198.57
15Per Øivind EgerKongsberg OL47.50+17.239.21
16Svein Terje KolstadFreidig48.17+17.509.26
17Per GustafssonKongsberg OL48.48+18.219.32
18Øystein WiggenByåsen IL50.04+19.379.47
19Bjørn LiePorsgrunn OL56.21+25.5411.01
20Lars Audun VoldLillomarka OL1.01.03+30.3611.56
21Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.11.37+41.1014.00
Per Olav AndersenVang OLdiskvalifisert
Øystein HoloFossum IFdiskvalifisert
Ole Petter HaugenNydalens SKdiskvalifisert
Håkon WoldSturla, IFdiskvalifisert

H 60-

4 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag26.206.15
2Sören JonssonNydalens SK27.57+1.376.38
3Per SandbergNydalens SK32.20+6.007.40
4Frode HjorthHamar OK32.37+6.177.44
5Erik HaugenRingsaker OK45.32+19.1210.48
6Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn48.31+22.1111.31
7Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm49.46+23.2611.49

H 70-

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering41.3312.04
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor