Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet, langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet, langdistanse
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 7 september 2013

D 35-

6 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyIL Tyrving57.249.16
2Gyri MyhreSkien OK1.09.13+11.4911.10
3Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.11.50+14.2611.36

D 40-

6 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line NybakkenÅs-UMB Orientering1.03.0610.11
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.03.16+0.1010.13
3Eva Lill KvisleAsker Skiklubb1.03.56+0.5010.19
Kirsti Næss OlsenOL Trollelgbrutt
Torunn Økern JensenRingerike OLbrutt

D 45-

5 420 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb53.339.52
2Inger Tone NygårdEgersund OK59.44+6.1111.01
3Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb1.02.58+9.2511.37
4Tone BakkenLillomarka OL1.04.16+10.4311.51
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.05.13+11.4012.01
6Lise ChristensenTIF Viking1.08.55+15.2212.42
7Vanja StaffOL Toten-Troll1.09.24+15.5112.48
8Lill-Ann TorpSandefjord OK1.13.07+19.3413.29
9Anita StensethSynnfjell OK1.18.11+24.3814.25
10Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1.18.54+25.2114.33
11Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.21.09+27.3614.58

D 50-

5 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK51.059.25
2Ragnhild HaldKristiansand OK1.04.07+13.0211.49
3Ann Karin TjørhomGanddal IL1.05.42+14.3712.07
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.07.05+16.0012.22
5Berit BergeIL Tyrving1.09.07+18.0212.45
6Bente LineSkaukameratene OL1.12.24+21.1913.21
7Ida EngenRaumar Orientering1.13.59+22.5413.39
8Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.14.48+23.4313.48
9Mette RogneVaregg Fleridrett1.21.40+30.3515.04
10Ingrid SandvollIL Gneist1.22.03+30.5815.08
11Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.23.40+32.3515.26
12Turid VongravenSkien OK1.39.52+48.4718.25
13Enikø BertalanAsker Skiklubb1.44.55+53.5019.21
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 55-

4 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK45.3010.42
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL46.17+0.4710.53
3Gro SolnørdalRudsbygd IL47.36+2.0611.12
4Wenche BjørnstadRingsaker OK47.59+2.2911.17
5Sirpa LiljaModum OL50.09+4.3911.48
6Bjørg SvanbergRøyken OL51.42+6.1212.09
7Margrete JørandliGjø-Vard OL52.49+7.1912.25
8Lis DæhliLøten o-lag54.24+8.5412.48
9Elle M. MelbyeHeming Orientering57.21+11.5113.29
10Guri LarssenLillehammer OK58.22+12.5213.44
11Birgit JensenSkien OK1.05.13+19.4315.20
12Marianne SpanliLierbygda OL1.08.53+23.2316.12
13Tove DamgaardOL Trollo1.26.31+41.0120.21
Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert
Lise HørtvedtKongsberg OLdiskvalifisert

D 60-

4 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK43.0910.09
2Ingrid StrandeSkien OK49.30+6.2111.38
3Berit HegdalBergens TF54.47+11.3812.53
4Live Joronn YtrehusRingerike OL57.31+14.2213.32
5Aud KjemperudEiker OL1.01.44+18.3514.31
6Randi HansenArnadal IL1.10.21+27.1216.33
7Astrid OrmbergFana IL1.11.53+28.4416.54
8Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.17.32+34.2318.14
9Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.20.54+37.4519.02
10Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst1.21.12+38.0319.06
11Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.29.08+45.5920.58

D 65-

4 000 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora UrsinFossum IF50.5212.43
2Katharina Mo BergeFreidig51.18+0.2612.49
3Edel SlettemarkStord Orientering51.31+0.3912.52
4Liv FeiringHamar OK52.19+1.2713.04
5Bjørg KocbachBergens TF53.47+2.5513.26
6Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK54.41+3.4913.40
7Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL56.06+5.1414.01
8Sissel RavnsborgHamar OK58.24+7.3214.36
9Ingjerd SognnæsBergens TF59.17+8.2514.49
10Ragna GrandeSkien OK1.00.36+9.4415.09
11Kjersti ThoStabæk IF1.02.51+11.5915.42
12Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.02.52+12.0015.43
13Gerd LangsethLarvik OK1.03.43+12.5115.55
14Inger LindløvOK Moss1.03.58+13.0615.59
15Tea ForbergRond OL1.08.59+18.0717.14
16Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.09.16+18.2417.19
17May Helene HansenSandefjord OK1.09.57+19.0517.29
18Kjellaug HodnekvamBergens TF1.10.11+19.1917.32
19Brynhild FanuelsenFossum IF1.11.05+20.1317.46
19Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.11.05+20.1317.46
21Turid TangenFana IL1.12.33+21.4118.08
22Berit SaxhaugRaumar Orientering1.14.31+23.3918.37
23Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.15.31+24.3918.52
24Gry Bruland VråleIF Sturla1.17.13+26.2119.18
25Randi Aas FjæstadHamar OK1.18.20+27.2819.35
26Astrid LundeDrangedal OL1.18.35+27.4319.38
27Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1.19.17+28.2519.49
28Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.21.52+31.0020.28
29Brit Solberg StraumeDrangedal OL1.32.09+41.1723.02
30Audny TotlandFana IL1.37.32+46.4024.23
31Anne Marie CeebergHedrum OL1.55.25+1.04.3328.51
Else Lerche RaadalFana ILbrutt

D 70-

3 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL54.3513.51
2Bjørg Hagen PrestrudRudsbygd IL57.18+2.4314.32
3Odbjørg NordengRudsbygd IL58.26+3.5114.49
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58.35+4.0014.52
5Torid KvaalFreidig58.51+4.1614.56
6Birgitte BekkelundRøyken OL1.00.51+6.1615.26
7Elin DahlenGjø-Vard OL1.07.22+12.4717.05
8Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.08.05+13.3017.16
9Synnøve FuglestadÅlgård Orientering1.08.26+13.5117.22
10Onelma BlomhoffHeming Orientering1.16.37+22.0219.26
11Ingvill VoldFana IL1.16.43+22.0819.28
12Inger Johanne RuudHamar OK1.18.56+24.2120.02
13Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.19.18+24.4320.07
14Torunn Hege FrøvollIF Sturla1.24.44+30.0921.30
15Hjørdis EgnerHeming Orientering1.31.42+37.0723.16
16Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.32.38+38.0323.30
17Aase Tove GoldenMåren OK1.43.04+48.2926.09
18Åste EggenMåren OK1.44.16+49.4126.27

D 75-

3 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni BøhlerengenMåren OK1.06.2816.52
2Marit Økern JensenBærums Skiklub1.07.49+1.2117.12
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.12.37+6.0918.25
4Ingrid RollFana IL1.13.44+7.1618.42
Inger E. VamnesHamar OKbrutt
Ingrid EngellModum OLbrutt

H 35-

8 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TelstøEtnedal IL1.08.307.56
2Erik PaulsrudIL Koll1.12.33+4.038.24
3Kristian StensrudOL Trollelg1.12.57+4.278.27
4Henning SpjelkavikIL Tyrving1.38.50+30.2011.27

H 40-

8 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål SkogedalAsker Skiklubb59.166.52
2Jørgen FrøydLarvik OK1.09.43+10.278.04
3Pål WinsentsMåren OK1.28.09+28.5310.12
4Audun BjerknesMåren OK1.33.11+33.5510.47
5Robert FredriksenNotodden OL1.34.25+35.0910.56

H 45-

6 920 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK53.467.46
2Per Henning BjervaÅs-UMB Orientering55.22+1.368.00
3Håkon DanevadÅs-UMB Orientering55.50+2.048.04
4Odd FuglestadÅlgård Orientering55.56+2.108.04
5Eskil DahlenØystre Slidre IL58.56+5.108.30
6Egil FuruaBerger og Svelvik OL59.52+6.068.39
7Gjermund RørenEiker OL1.05.23+11.379.26
8Roar ByeModum OL1.06.17+12.319.34
9Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK1.08.20+14.349.52
10Markus TheissenGundelfinger TS1.08.38+14.529.55
11Michael SætvedtGjø-Vard OL1.12.41+18.5510.30
12Tore JuvikIL Gular1.15.40+21.5410.56
13Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.18.36+24.5011.21
14Magne BrekkeNydalens SK1.21.00+27.1411.42
14Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.21.00+27.1411.42
16Espen MarcussenNydalens SK1.29.47+36.0112.58
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.41.10+47.2414.37
18Jon StrømHauketo IF2.07.20+1.13.3418.24
19Oskar KaaløySandefjord OK3.11.30+2.17.4427.40

H 50-

6 920 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bo EngdahlIL Koll43.286.16
2Jørgen MårtenssonModum OL49.21+5.537.07
3Audun StrandlieGjø-Vard OL51.06+7.387.23
4Nils Petter FremmingHeming Orientering51.29+8.017.26
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll54.59+11.317.56
6Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn57.19+13.518.16
7Lars FremstadLarvik OK58.31+15.038.27
8Eivind HoffIL Tyrving58.54+15.268.30
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL58.59+15.318.31
10Leif ErikssonModum OL59.47+16.198.38
11Onno VerberneOL Toten-Troll1.02.11+18.438.59
12Bjørn HøllelandFana IL1.03.34+20.069.11
13Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.04.32+21.049.19
14Martin GranlyLillomarka OL1.04.47+21.199.21
15Inge GlittumOK Skeidi1.05.12+21.449.25
16Jan Petter HansenIL Gular1.05.44+22.169.29
17Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.06.25+22.579.35
18Morten JohnsenArnadal IL1.07.29+24.019.45
19Knut EngenRaumar Orientering1.08.13+24.459.51
20Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.08.33+25.059.54
21Stein Arne NegårdVang OL1.09.02+25.349.58
22Gunnar TengeÅs-UMB Orientering1.16.55+33.2711.06
23Torgeir StrandFana IL1.22.03+38.3511.51
24Leif Kåre BessebergEiker OL1.25.16+41.4812.19
25Olav BakkenLillomarka OL1.33.55+50.2713.34
26Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering2.04.54+1.21.2618.02

H 55-

6 190 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK49.217.58
2Rune BergeIL Tyrving52.43+3.228.30
3Torgeir StrandhagenRøyken OL54.05+4.448.44
4Jan SteinegerIL Gneist54.10+4.498.45
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK55.30+6.098.57
6Gunnar GytriFørde IL55.47+6.269.00
6Leif ThingsrudØstmarka OK55.47+6.269.00
8Arild BjarkøNord-Østerdal OK55.54+6.339.01
9Trond RønnebergAsker Skiklubb57.38+8.179.18
10Harald HoviSkien OK59.28+10.079.36
11Torgeir VoldenLøten o-lag1.00.21+11.009.44
12Svein LingaIL Gular1.00.38+11.179.47
13Per OsenVestre Akers SK1.03.43+14.2210.17
14Tore RambølIndre Østfold OK1.05.23+16.0210.33
15Tor StrandRaumar Orientering1.05.48+16.2710.37
16Øystein KildahlØstmarka OK1.06.12+16.5110.41
17Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.09.09+19.4811.10
18Anton PlaianAsker Skiklubb1.10.34+21.1311.24
19Thorstein FretheimRond OL1.11.42+22.2111.34
20Axel DamgaardOL Trollo1.13.01+23.4011.47
21Ove MartinsenHauketo IF1.13.05+23.4411.48
22Geir Sverre SvingheimHadeland OL1.13.52+24.3111.55
23Erik GrøndalenHamar OK1.15.22+26.0112.10
24John HofossHadeland OL1.23.13+33.5213.26
25Stein MyhreNydalens SK1.23.48+34.2713.32
26Peter PrydzNeverfjord IL1.25.12+35.5113.45
27Jan SveenRaumar Orientering1.26.20+36.5913.56
28Harald VoldenHamar OK1.28.59+39.3814.22
29Terje SjøvaagSkien OK1.33.07+43.4615.02
30Jan Terje MikkelsenTIF Viking2.01.46+1.12.2519.40

H 60-

5 420 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag41.467.42
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK45.09+3.238.19
3Svein S JacobsenIL Tyrving46.00+4.148.29
4Bjørn GrindeOslostudentenes IK50.12+8.269.15
5Harry BreilandÅlgård Orientering50.15+8.299.16
6Are EriksenOslostudentenes IK51.37+9.519.31
7Tor TrøanHadeland OL52.49+11.039.44
8Petter NæssOppsal Orientering54.23+12.3710.02
9Ola BroxOL Toten-Troll54.27+12.4110.02
10Tom EidsetherRaumar Orientering59.11+17.2510.55
11Odd Arne BlystadLøten o-lag59.22+17.3610.57
12Per StensethFredrikstad SK1.00.07+18.2111.05
13Atle BergsethKvernbit IL1.01.23+19.3711.19
14Tore RingerikeOppsal Orientering1.03.24+21.3811.41
15Rolf LundeEiker OL1.03.54+22.0811.47
16Øivind FadumSande Sportsklubb1.04.02+22.1611.48
17Tor SørevikTIF Viking1.04.10+22.2411.50
18Kjell SvanbergRøyken OL1.06.09+24.2312.12
19Elling AakreAndebu IL1.06.33+24.4712.16
20Arve SmestadLøten o-lag1.08.06+26.2012.33
21Torbjørn NørbechRingerike OL1.08.23+26.3712.37
22Einar LundHamar OK1.09.26+27.4012.48
23Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.09.34+27.4812.50
24Runar KirkerudEiker OL1.10.25+28.3912.59
25Atle RemmePorsgrunn OL1.10.42+28.5613.02
26Paul SkjakerHadeland OL1.12.07+30.2113.18
27Karl Petter OpsahlLøten o-lag1.13.05+31.1913.29
28Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.25.05+43.1915.41
29Jan Olav OrmbergFana IL1.30.32+48.4616.42
30Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.35.54+54.0817.41
31Martin NaufHedrum OL2.05.07+1.23.2123.05
Roar SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert

H 65-

5 160 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve LølandBirkenes IL47.349.13
2Geir HøstelandBotne SK48.14+0.409.20
3Egil EriksenGrong IL49.57+2.239.40
4Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL51.21+3.479.57
5Leif BokerødIdd Sportsklubb51.37+4.0310.00
6Knut SkjesetVang OL52.12+4.3810.06
7Tormod PrestrudRudsbygd IL52.19+4.4510.08
8Steinar SkoglundFossum IF54.05+6.3110.28
9Helge RevhaugRingerike OL55.31+7.5710.45
10Paul Martin BergRudsbygd IL55.39+8.0510.47
11Åmund TonnaEiker OL55.46+8.1210.48
12Torodd OsFørde IL56.02+8.2810.51
13Dag Rønning JensenOL Trollo56.13+8.3910.53
14Øyvind SteneAsker Skiklubb56.48+9.1411.00
15John Birger SkansenRudsbygd IL57.28+9.5411.08
16John Thomas PetersenNittedal OL57.43+10.0911.11
17Trond FeiringHamar OK58.27+10.5311.19
18Jørn TorgersenTIF Viking59.05+11.3111.27
19Jonny HalvorsrudEidskog OL1.00.32+12.5811.43
20Terje MalmHamar OK1.01.02+13.2811.49
21Floke BredlandSøgne og Songdalen OK1.01.12+13.3811.51
22Hans R. BakkenEiker OL1.01.13+13.3911.51
23Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.02.18+14.4412.04
24Torgeir SundbyOK Skeidi1.02.40+15.0612.08
25Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb1.02.46+15.1212.09
26Asbjørn PedersenIL Siso1.03.52+16.1812.22
27Lars SaxhaugRaumar Orientering1.04.11+16.3712.26
28Anders Johan KrosbyFredrikstad SK1.04.13+16.3912.26
29Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.04.17+16.4312.27
30Runar KittilsenStokke IL1.04.37+17.0312.31
31Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.05.16+17.4212.38
32Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.05.24+17.5012.40
33John Ivar KjellevoldModum OL1.06.09+18.3512.49
34Øivind Magne RogndalenHamar OK1.06.20+18.4612.51
35Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.07.49+20.1513.08
36Nils Olav VennevikFreidig1.08.33+20.5913.17
37Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.08.40+21.0613.18
38Ragnar HillestadLardal OL1.09.16+21.4213.25
39Atle AlvheimFana IL1.09.26+21.5213.27
40Rolf GjølbergLarvik OK1.10.07+22.3313.35
41Knut FjæstadHamar OK1.11.15+23.4113.48
42Thor PalmgrenHalden SK1.11.28+23.5413.51
43Tor ØstvangNord-Østerdal OK1.12.28+24.5414.02
44Per KrukeEiker OL1.13.23+25.4914.13
45Einar StraumeDrangedal OL1.13.35+26.0114.15
46Svein EriksenSandefjord OK1.13.47+26.1314.17
47Harald SteinslandVikebygd IL1.13.56+26.2214.19
48Bjørn H. CeebergHedrum OL1.14.09+26.3514.22
49Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.14.47+27.1314.29
50Roar BjordalOppsal Orientering1.15.37+28.0314.39
51Arne KristensenArnadal IL1.18.16+30.4215.10
52Sigurd VikebøTIF Viking1.19.51+32.1715.28
53Tore VaajeAsker Skiklubb1.20.54+33.2015.40
54Knut LindløvOK Moss1.21.06+33.3215.43
55Sven Otto TobroRaumar Orientering1.22.08+34.3415.55
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Jimmy NordliTrøsken ILbrutt

H 70-

4 460 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK44.049.52
2Leidulv VinjeOK Nidarøst44.11+0.079.54
3Gunnar ØsterbøFreidig45.50+1.4610.16
4Erling PedersenIL Siso46.44+2.4010.28
5Henrik HvoslefIK Stern47.24+3.2010.37
6Ingar HåkonsenNotodden OL48.55+4.5110.58
7Torleif StephansenOK Nidarøst49.40+5.3611.08
8Anders LaugloOL Trollelg51.14+7.1011.29
9Jan HaugenOppsal Orientering51.17+7.1311.29
10Lars ButtingsrudVingelen IL52.29+8.2511.46
11Helge BjaalandHeming Orientering53.43+9.3912.02
12Sigvald RobberstadHalsnøy OL53.59+9.5512.06
13Stig BergeFreidig55.42+11.3812.29
14Per HauglandÅrstad IL56.28+12.2412.39
15Klaus EngenEidskog OL58.09+14.0513.02
16Bjørn MyhrmoenRond OL58.27+14.2313.06
17Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.00.29+16.2513.33
18Magnus LandstadFreidig1.01.30+17.2613.47
19Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.02.32+18.2814.01
20Ingolf DybvikIL Solid1.02.39+18.3514.02
21Per BjørkhaugTIF Viking1.02.57+18.5314.06
22Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.03.04+19.0014.08
23Elling FrøvollIF Sturla1.03.08+19.0414.09
24Magnar ØvreåsBotne SK1.03.47+19.4314.18
25Bjørn SyvertsenIL Vindbjart1.05.05+21.0114.35
26Per VikaneFana IL1.05.18+21.1414.38
27Egil RonæssPorsgrunn OL1.05.26+21.2214.40
28Henry SundsetvikOL Trollelg1.05.40+21.3614.43
29Magne RaadalFana IL1.06.43+22.3914.57
30Kåre KnudsenIL GeoForm1.07.11+23.0715.03
31Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK1.08.07+24.0315.16
32Thor EdvardsenLarvik OK1.08.17+24.1315.18
33Jan JansenOK Moss1.09.16+25.1215.31
34Anton LommeHedrum OL1.09.30+25.2615.34
35Willy JohansenRingsaker OK1.10.27+26.2315.47
36Lasse VråleIF Sturla1.11.32+27.2816.02
37Trygve FosseGimle IF1.12.15+28.1116.11
38Ronald BjervaDrangedal OL1.14.49+30.4516.46
39Bertram BrochmannTIF Viking1.15.24+31.2016.54
40Odd AureDrangedal OL1.15.31+31.2716.55
41Thorkild ThorkildsenModum OL1.15.46+31.4216.59
42Per VoldFana IL1.16.06+32.0217.03
43Steinar RuudKonnerud IL1.18.14+34.1017.32
44Arild TelstøIL Vindbjart1.19.42+35.3817.52
45Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.20.00+35.5617.56
46Per Olaf TangenFana IL1.22.16+38.1218.26
47Knut HangeraasIL GeoForm1.23.02+38.5818.37
48Lars HestnessTIF Viking1.27.35+43.3119.38
Bjørn W. LudvigsenIF Sturladiskvalifisert
Asbjørn BræckKongsberg OLdiskvalifisert
Jakob NygaardTIF Vikingdiskvalifisert

H 75-

4 250 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL46.4410.59
2Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL48.07+1.2311.19
3Arne SæterhaugByåsen IL50.50+4.0611.57
4Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL51.44+5.0012.10
5Arnulf FuglestadÅlgård Orientering53.17+6.3312.32
6Bjørn EgnerHeming Orientering54.08+7.2412.44
7Finn Åge ØsternKongsberg OL55.06+8.2212.57
8Olav TotlandFana IL56.08+9.2413.12
9Axel IngvaldsenTIF Viking56.41+9.5713.20
10Tore S. RasmussenTIF Viking1.00.00+13.1614.07
11Ole Einar DalenRingerike OL1.01.00+14.1614.21
12Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.01.33+14.4914.28
13Sturle HånesIL GeoForm1.02.39+15.5514.44
14Jappe BlomhoffHeming Orientering1.03.19+16.3514.53
15Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.03.51+17.0715.01
16Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OL1.04.07+17.2315.05
17Iver RognstadHadeland OL1.05.08+18.2415.19
18Magnar ReppesgårdHedrum OL1.05.10+18.2615.20
19Einar HoffIL Tyrving1.08.01+21.1716.00
20Hans RuudHamar OK1.13.13+26.2917.13
21Bjørn StrømmeTIF Viking1.23.40+36.5619.41
22Oddvar GjelstadSandefjord OK1.25.00+38.1620.00
23Egil RyghOL Tønsberg og omegn1.25.18+38.3420.04
24Gunnar HaugGjø-Vard OL1.38.49+52.0523.15
25Odd GunbjørnsenKonnerud IL1.45.17+58.3324.46
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt

H 80-

3 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul ForsethOL Trollelg49.1612.30
2Gunnar SmistadOL Trollelg59.52+10.3615.11
3Olaf HelgesenKongsberg OL1.01.21+12.0515.34
4Helge TvedtenLarvik OK1.03.51+14.3516.12
5Ole SannesLillomarka OL1.05.24+16.0816.35
6Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.08.12+18.5617.18
7Per GjermoAsker Skiklubb1.09.12+19.5617.33
8Tor E. HenriksenLillomarka OL1.11.27+22.1118.08
9Johan TheisenKolbotn og Skimt OL1.13.03+23.4718.32
10Einar LarsenIF Sturla1.13.46+24.3018.43
11Olaf SmåstuenGjø-Vard OL1.13.50+24.3418.44
12Mads BergNord-Østerdal OK1.30.17+41.0122.54
13Thor EngellModum OL1.34.19+45.0323.56
14Leiv HopeKongsberg OL1.35.25+46.0924.13
15Ivar ChristiansenSandefjord OK1.40.01+50.4525.23
16Hermann KobbeltvedtTIF Viking1.45.45+56.2926.50
17Kåre RitlandFana IL2.00.22+1.11.0630.32

H 85-

3 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjulf ForsethOL Trollelg1.13.3418.40
2Sverre SvingheimRingerike OL1.54.06+40.3228.57

DIR N

2 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.475.48
2Inger BjergaVaregg Fleridrett12.53+1.066.20
3Herman Øen PaulsrudIL Koll14.10+2.236.58
4Emilie MyhreSkien OK14.51+3.047.18
5Filippia MarcussenNydalens SK15.00+3.137.23
6Marthe BrekkeNydalens SK17.15+5.288.29
7Yi-Chun ChenIL Gular19.56+8.099.49
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb21.54+10.0710.47
9Anna Austad SveenRaumar Orientering22.02+10.1510.51
10Daniel EngenRaumar Orientering22.07+10.2010.53
11William MarcussenNydalens SK25.16+13.2912.26
12Tina BjørnstadRaumar Orientering26.02+14.1512.49
13Lill BirkelundPorsgrunn OL26.06+14.1912.51
14Marie BrekkeNydalens SK27.07+15.2013.21
15Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.52+16.0513.43
16Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28.25+16.3813.59
17Even BjerkeBotne SK1.04.30+52.4331.46
18Aurora BrobakkenSynnfjell OK1.16.54+1.05.0737.52

DIR AL

8 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.41.4411.47

DIR B

3 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn  bue OlsenAsker Skiklubb50.0212.41
2Ingunn ScheiÅs-UMB Orientering1.07.20+17.1817.05
3Eli Tufte HanssenEiker OL1.28.08+38.0622.22
4Eilef LandsverkSkien OK1.31.30+41.2823.13
5Karen OmlandIL Koll1.43.28+53.2626.15
6Ellen RuudEiker OL2.07.28+1.17.2632.21
Kate EidsetherRaumar Orienteringdiskvalifisert
Iren KarlstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

DIR AK

5 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett45.118.20
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett57.49+12.3810.40
3Aslak FuglestadMellombygd OL58.49+13.3810.51
4Paul HinschKustein1.06.41+21.3012.18
5Lars RingerikeNOTEAM1.10.07+24.5612.56
6Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.51.44+1.06.3320.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor