Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjøenløpet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjøenløpet - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 15 desember 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17K | D 17-20 | D 40- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17K | H 17-20 | H 40- | H 50- | H 60- | H70- | D 21 | H 21

N-åpen

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BeitdokkenLillehammer OKfullført
Josefine M Kjær JørgensenMåren OKfullført

D 11-12

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK22.4510.20
2Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.10+1.2510.59
3Eline KravdalGjø-Vard OL26.46+4.0112.09
4Selma PerssonFK Herkules28.56+6.1113.09
5Ane BeitdokkenLillehammer OK30.24+7.3913.49
6Astrid ReuschHeming Orientering32.14+9.2914.39
7Helene ScheeleNydalens SK34.56+12.1115.52
8Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll40.06+17.2118.13

D 13-14

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.059.20
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb28.36+1.319.51
3Una NastadAsker Skiklubb42.49+15.4414.45
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL45.29+18.2415.41
5Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK47.01+19.5616.12
6Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL47.44+20.3916.27
7Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK55.52+28.4719.15
Maja MasesDomnarvets GoIFikke startet
Signe Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIFikke startet
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet

D 15-16

3 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK30.479.19
2Marie ScheeleNydalens SK31.39+0.529.35
3Irma BergDomnarvets GoIF32.59+2.129.59
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL33.21+2.3410.06
5Marie KravdalGjø-Vard OL34.07+3.2010.20
6Live Raknes SogstadGjø-Vard OL34.21+3.3410.24
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK34.22+3.3510.24
8Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering35.08+4.2110.38
9Lovisa MasesDomnarvets GoIF35.28+4.4110.44
10Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.43+4.5610.49
11Mathea Spets StorhovFreidig36.10+5.2310.57
12Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF38.15+7.2811.35
13Mari AarsethNydalens SK38.54+8.0711.47
14Synne SandvenNotodden OL40.23+9.3612.14
15Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF43.53+13.0613.17
16Ragnhild Blom-HagenFossum IF44.30+13.4313.29
17Maren HenriksenVang OL45.43+14.5613.51
18Anja BergerDomnarvets GoIF45.47+15.0013.52
19Tora KittilsenFreidig46.03+15.1613.57
20Sara MartiniAsker Skiklubb46.53+16.0614.12
21Martha WisløffAsker Skiklubb49.06+18.1914.52
22Julie Sophie WoldOK Moss50.11+19.2415.12
23June Rogstad BekkevoldLøten o-lag55.03+24.1616.40
24Julia NordvallDomnarvets GoIF1.13.54+43.0722.23
25Emma Helene OlsenHalden SK1.19.23+48.3624.03
Anne ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Matilda PetterssonDomnarvets GoIFikke startet
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orienteringikke startet

D 17- Kort

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Tørudbakken JendalFossum IF49.2014.56
Tiril KihleKonnerud ILikke startet

D 17-20

4 300 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin SchagerströmGarphyttans IF33.077.42
2Jenny BaklidKonnerud IL34.13+1.067.57
3Judita TraubaitéLithuania35.31+2.248.15
4Ellen BlennowFalköpings AIK OK36.29+3.228.29
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.44+4.378.46
6Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK38.13+5.068.53
7Åsne HaavengenKongsberg OL38.19+5.128.54
8Oda ScheeleNydalens SK38.38+5.318.59
9Idunn StrandIL BUL-Tromsø40.14+7.079.21
10Kristine KravdalGjø-Vard OL40.32+7.259.25
11Ina MartiniAsker Skiklubb40.48+7.419.29
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.39+8.329.41
13Emelie BrudinIFK Mora OK42.16+9.099.49
14Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL42.53+9.469.58
15Elsa HermanssonIFK Mora OK44.07+11.0010.15
16Lilian PalmHJS Vansbro OK45.41+12.3410.37
17Ane Malene KolstadFreidig46.06+12.5910.43
18Tilde EngbergHärnösands OK46.55+13.4810.54
19Emilija TamosevicuteLTU Ski-O Team47.34+14.2711.03
20Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK48.42+15.3511.19
21Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK50.16+17.0911.41
22Ida Sofie HjortlandLarvik OK51.13+18.0611.54
23Live ØstvoldHeming Orientering51.20+18.1311.56
24Emma EngehultNotodden OL51.21+18.1411.56
25Ragnhild Mathea HelmersenFet OL51.45+18.3812.02
26Johanne Rognerud BøeFossum IF52.11+19.0412.08
27Miglé SusinskaiteFortuna - LTU52.17+19.1012.09
28Hedda SpangbergKonnerud IL52.51+19.4412.17
29Elin EdströmHärnösands OK54.14+21.0712.36
30Tina Krøger TræthaugLillehammer OK54.18+21.1112.37
31Martine SkjelsvikLillehammer OK55.32+22.2512.54
32Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55.38+22.3112.56
33Julia BosellOk Kåre58.19+25.1213.33
34Silje Marie VågeAsker Skiklubb1.05.35+32.2815.15
35Tiril HolenKonnerud IL1.06.37+33.3015.29
36Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.10.29+37.2216.23
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Kristin Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonNydalens SKdiskvalifisert
Ingrid BlindheimLillomarka OLikke startet
Lovisa MoqvistLerums SOKikke startet
Ingrid MobråthenBotne SKikke startet
Julia WannerIFK Mora OKikke startet
Klara AnderssonDomnarvets GoIFikke startet

D 40-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK28.168.33
2Zsuzsa FeyTyrving IL30.22+2.069.12
3Asta JanuskevicieneFortuna - LTU35.36+7.2010.47
4Maiken Skirstad MoNydalens SK39.42+11.2612.01
5Eli Ringstad LienGjø-Vard OL42.38+14.2212.55
6Maren SogstadGjø-Vard OL1.14.06+45.5022.27
Jessica ErikssonDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carina SandbergSäterbygdens OK31.339.33
2Isa HeggedalKonnerud IL32.20+0.479.47
3Jorun RuudAsker Skiklubb33.37+2.0410.11
4Gunhild HennumLierbygda OL33.41+2.0810.12
5Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK35.22+3.4910.43
6Lena MasesDomnarvets GoIF38.20+6.4711.36
7Christina HalvarssonGöteborg Majorna OK38.49+7.1611.45
8Hege SolerødGjø-Vard OL39.37+8.0412.00
9Tove HeimdalKonnerud IL40.39+9.0612.19
10Hilda ØfsthusAsker Skiklubb40.42+9.0912.20
11Åsa JellvertGöteborg Majorna OK41.40+10.0712.37
12Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering43.44+12.1113.15
13Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb49.19+17.4614.56
14Gunnel JernstigTrollhättans SOK53.32+21.5916.13
15Hege HeibergHadeland OL1.01.12+29.3918.32
Annica BergerDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Florence BergDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Mette SpangbergKonnerud ILikke startet

H 11-12

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering24.0810.58
2Martin Amlie BrennaHeming Orientering25.57+1.4911.47
3Ville Emil WingstedtHalden SK26.06+1.5811.51
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL26.29+2.2112.02
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK27.59+3.5112.43
6Lars FlaskerudOL Toten-Troll34.43+10.3515.46
7Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll42.32+18.2419.20
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL25.318.47
2Mathias BirkelundAsker Skiklubb34.08+8.3711.46
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll34.21+8.5011.50
4Jørgen LerFet OL34.22+8.5111.51
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll35.10+9.3912.07
6Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange37.53+12.2213.03
7Gaute SkjønhaugFet OL42.01+16.3014.29
Jacob Finstad LandTyrving ILdiskvalifisert
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert

H 15-16

3 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL28.337.19
2Christian Fredrik BorgIL Koll31.52+3.198.10
3Axel AaldeNydalens SK32.49+4.168.24
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK33.21+4.488.33
5Philip Lehmann RomørenFossum IF35.57+7.249.13
6Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL37.44+9.119.40
7Halvor LøkenKongsberg OL39.19+10.4610.04
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb40.46+12.1310.27
9Eskil BrændenLillomarka OL41.11+12.3810.33
10Benjamin GjoneSandefjord OK41.15+12.4210.34
11Arne BerganKongsberg OL41.49+13.1610.43
12Jonathan WoodhouseLillomarka OL42.13+13.4010.49
13Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL42.52+14.1910.59
14Kristoffer Strømdal WikFreidig43.06+14.3311.03
15Marius E. AamodtOppsal Orientering43.34+15.0111.10
16Emil Reinertsen LeroyerFreidig43.38+15.0511.11
17Sindre Vie StrislandFossum IF43.44+15.1111.12
18Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL44.19+15.4611.21
19Hannes PerssonFK Herkules45.18+16.4511.36
20Eirik Vie StrislandFossum IF47.02+18.2912.03
21Børge Nilsen BergFossum IF48.07+19.3412.20
22Martin Nøkleby MellingRingerike OL50.11+21.3812.52
23Tobias Tronbøl LiumIL Koll51.48+23.1513.16
24Håkon BogasonLillomarka OL54.57+26.2414.05
25Torbjørn LundebyLillomarka OL1.01.16+32.4315.42
26Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.01.35+33.0215.47
27Jo Randar HolmøyHadeland OL1.09.43+41.1017.52
28Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.25.13+56.4021.51
Jonas KroghOppsal Orienteringbrutt
Håvard EikRaumar Orienteringikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Hugo PerssonÅtvidabergs IFikke startet

H 17- Kort

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even ErlienGjø-Vard OL47.2712.10
2Didrik BredesenLillomarka OL1.12.43+25.1618.38
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke startet

H 17-20

5 900 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL38.346.32
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.33+1.596.52
3Isak JonssonNydalens SK40.59+2.256.56
4Aslak HeimdalKonnerud IL41.28+2.547.01
5Erik BrandtDomnarvets GoIF44.12+5.387.29
6Njaal Ellegaard MelbyVang OL45.21+6.477.41
7Anton HänströmTäby OK48.38+10.048.14
8Zeb PalmHJS Vansbro OK48.48+10.148.16
9Trygve MyhrAsker Skiklubb48.57+10.238.17
10Rasmus NordgrenOk Kåre49.09+10.358.19
11Even LindaasVang OL49.54+11.208.27
12Albin NyqvistOK Landehof50.25+11.518.32
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL53.12+14.389.01
14Jonas MyhrAsker Skiklubb54.40+16.069.15
15Klockar Eskil NääsLeksands OK55.12+16.389.21
16Atle Nikolai WølloKongsberg OL56.31+17.579.34
17Eirik Høst FossgardLillomarka OL56.39+18.059.36
18Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering58.21+19.479.53
19Felix FinsrudAsker Skiklubb58.43+20.099.57
20Kristian ØstermannHeming Orientering59.14+20.4010.02
21Kasper Bakken UlsethNydalens SK59.38+21.0410.06
22Mats LindaasElverum OK1.00.52+22.1810.18
23Otto BalckTäby OK1.01.34+23.0010.26
24Gaute BerganNydalens SK1.01.53+23.1910.29
25Birk Felland SætnanFossum IF1.03.49+25.1510.48
26Henning StrandIL BUL-Tromsø1.06.17+27.4311.14
27Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.08.49+30.1511.39
28Adomas TraubasFortuna - LTU1.12.20+33.4612.15
29Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.18.08+39.3413.14
30Rolf Andreas BergNydalens SK1.22.12+43.3813.55
31Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.30.28+51.5415.20
Petter ErlandssonSundsvalls OKdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Marius AurebekkTorridal ILdiskvalifisert
Simen VågeAsker Skiklubbbrutt

H 40-

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugeAsker Skiklubb33.417.50
2Geir ØdegårdPrivat36.08+2.278.24
3Knut Jostein SætnanFossum IF38.02+4.218.50
4Øyvind LienGjø-Vard OL42.31+8.509.53
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF43.59+10.1810.13
6Jøran KristensenHeming Orientering44.42+11.0110.23
7Tony BjörlingDomnarvets GoIF45.02+11.2110.28
8Anders SollienOL Toten-Troll47.29+13.4811.02
9Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering52.23+18.4212.10
10Jostein F. TellnesAsker Skiklubb55.02+21.2112.47
11Trond FlaskerudOL Toten-Troll55.50+22.0912.59
12Lars NordvallDomnarvets GoIF59.11+25.3013.45
Kristian Bernhard NilsenFossum IFdiskvalifisert
Regimantas JanuskeviciusFortuna - LTUdiskvalifisert

H 50-

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny I HansenIL BUL-Tromsø31.087.58
2Børge HarveyIL BUL-Tromsø32.57+1.498.26
3Gjermund GravirAsker Skiklubb34.43+3.358.54
4Thomas PerssonÅtvidabergs IF34.44+3.368.54
5Trond GjelstadSandefjord OK34.52+3.448.56
6Harald Eide-FredriksenHeming Orientering36.46+5.389.25
7Stein Arne NegårdVang OL37.21+6.139.34
8Christian ReuschHeming Orientering37.25+6.179.35
9Arne FossheimAsker Skiklubb37.37+6.299.38
10Christian GrotnesTyrving IL37.58+6.509.44
11Per SandbergSäterbygdens OK38.37+7.299.54
12Rune EngehultNotodden OL39.33+8.2510.08
13Ole Edvard HjortlandLarvik OK44.39+13.3111.26
14Øystein WiggenByåsen IL45.36+14.2811.41
15Odd-Ivan LorentsenOK Silsand47.05+15.5712.04
Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Geir Holm GundersenKonnerud ILdiskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kim Farnes HansenLierbygda OLdiskvalifisert
Terje HenriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Thomas PetterssonDomnarvets GoIFikke startet
Anders MasesDomnarvets GoIFikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ted de St CroixCanada30.5710.40
2Håkan BlomgrenStora Tuna32.46+1.4911.17
3Erik HaugenRingsaker OK37.29+6.3212.55
4Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn39.18+8.2113.33

H 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell ErikssonÖset SkidO25.3711.38
2Terje MalmHamar OK33.27+7.5015.12
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

D 21

4 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag29.316.51
2Daisy KudreVärska OK Peko29.36+0.056.53
3Isabel SalénIFK Mora OK29.45+0.146.55
4Magdalena OlssonIFK Mora OK30.08+0.377.00
5Hanna ErikssonIFK Mora OK30.14+0.437.01
6Frida SandbergSäterbygdens OK30.15+0.447.02
7Synne StrandLierbygda OL31.20+1.497.17
8Doris KudreVärska OK Peko32.25+2.547.32
9Sarah PerssonÅtvidabergs IF33.33+4.027.48
10Marta UlvensøenEmblem IL33.38+4.077.49
11Audhild Bakken RognstadEmblem IL33.48+4.177.51
12Lisa LarsenAlfta-Ösa OK34.10+4.397.56
13Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO34.35+5.048.02
14Hanna RostAlfta-Ösa OK35.16+5.458.12
15Maren Jansson HaverstadLierbygda OL36.26+6.558.28
16Anna UlvensøenNydalens SK36.59+7.288.36
17Tilla Farnes HennumLierbygda OL37.22+7.518.41
18Emilie Westli AndersenLøten o-lag38.10+8.398.52
19Julie HjortlandNTNUI46.27+16.5610.48
Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIdiskvalifisert

H 21

5 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK34.475.53
2Erik RostAlfta-Ösa OK35.06+0.195.56
3Audun HeimdalKonnerud IL35.59+1.126.05
4Bjørnar KvåleHadeland OL36.06+1.196.07
5Øyvind WiggenNTNUI36.20+1.336.09
6Stanimir BelomazhevSki Club Hemus36.54+2.076.15
7Erik BlomgrenUmeå OK36.55+2.086.15
8Linus RappIFK Mora OK37.12+2.256.18
9Markus LundholmOK Renen37.50+3.036.24
10Martin HammarbergSundsvalls OK38.11+3.246.28
11Oskar SandbergSäterbygdens OK38.15+3.286.28
12Rasmus WickbomI 19 IF38.26+3.396.30
13Edvin NordströmTäby OK38.57+4.106.36
14Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL39.11+4.246.38
15Sixten WalheimRobertsfors IK40.45+5.586.54
16Gion SchnyderSki-O Swiss41.16+6.296.59
17Simon ErikssonUmeå OK41.39+6.527.03
18Jonas Madslien BakkenNTNUI44.06+9.197.28
19Lukas DeiningerIFK Mora OK44.39+9.527.34
20Klaus CsucsIFK Mora OK46.47+12.007.55
21Truls LindholmSundsvalls OK52.54+18.078.57
22Zoltan SzepVSK Csikszereda58.26+23.399.54
23Ignas AmbrazasLTU Ski-O Team1.00.59+26.1210.20
24Hunor GegoVSK Csikszereda1.04.41+29.5410.57
Carl MagnussonIFK Mora OKikke startet
Øyvind WatterdalHadeland OLikke startet
Jørgen BaklidKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor