Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for IOF Family / Media Race 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IOF Family / Media Race 2019
Arrangørorganisasjoner: Nydalens SK / Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Matej Burda3.5km wet (53)28.38

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Daniel Wolf3.5km wet (53)28.42+0.04

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Flemming Jørgensen3.5km wet (53)30.04+1.26

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Rasmus Møller3.5km wet (53)35.49+7.11

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Christian Grotnes3.5km wet (53)36.03+7.25

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Jørgen Hector 3.5km wet (53)38.20+9.42

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Rolf Gemperle3.5km wet (53)39.55+11.17

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jan Picek3.5km wet (53)39.57+11.19

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Jens Erik Mjølerød3.5km wet (53)40.10+11.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Ida Øbro3.5km wet (53)42.09+13.31

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Berndt Kohlschmidt3.5km wet (53)42.10+13.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Claes-Tommy Herland3.5km wet (53)42.12+13.34

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Annika Simonsen3.5km wet (53)42.12+13.34

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Tom Hollowell3.5km wet (53)42.21+13.43

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Jon Mccomb3.5km wet (53)43.10+14.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Adrian Wickert3.5km wet (53)44.10+15.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Christian Ebersolt3.5km wet (53)44.38+16.00

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Jan Exner3.5km wet (53)44.55+16.17

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Péter Molnár3.5km wet (53)45.03+16.25

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Susanne Söderholm3.5km wet (53)45.37+16.59

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Claus Gron Lyngby3.5km wet (53)47.19+18.41

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Szava Zsigmond3.5km wet (53)47.45+19.07

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Tom Vegard Feltstykket3.5km wet (53)47.45+19.07

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Daniel Haertelt3.5km wet (53)48.34+19.56

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Radan Kamenicky3.5km wet (53)50.17+21.39

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Maria Krafft Helgesson3.5km wet (53)51.46+23.08

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Fred Haertelt3.5km wet (53)54.13+25.35

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Felice Buchi3.5km wet (53)57.47+29.09

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
31Tatiana Kalenderogu3.5km wet (53)58.14+29.36

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Kirsty McIntyre3.5km wet (53)1.03.15+34.37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
33Jenny Nilsson3.5km wet (53)1.03.18+34.40

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Tatiana Fomicheva3.5km wet (53)1.05.58+37.20

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
35Remy Steinegger3.5km wet (53)1.06.44+38.06

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
36Sarah Brown3.5km wet (53)1.08.39+40.01

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Jouni Lipponen3.5km wet (53)1.14.19+45.41

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
38Eric Hully3.5km wet (53)1.17.44+49.06

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
39Dong Zhao3.5km wet (53)1.19.58+51.20

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
40Laura Garriodo3.5km wet (53)1.20.28+51.50

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
41Xiaoping Tan3.5km wet (53)1.21.48+53.10

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
42Sara Ricoy3.5km wet (53)1.22.01+53.23

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mika Ilomaki3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Katri Lindeqvist3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Cathy Mccomb3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jett Mccomb3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Zali Mccomb3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ari Tertsunen3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Paul Street3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jorge Valente3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Joao Pedro Valente3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Petter Fure3.5km wet (53)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne R. Kahrs2.5km dry (17)21.33

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sarka Sokolarova2.5km dry (17)28.51+7.18

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Vincent Frey2.5km dry (17)34.38+13.05

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Fedor Poleksbanov2.5km dry (17)36.54+15.21

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Aron Less2.5km dry (17)39.34+18.01

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Michel Ediar2.5km dry (17)42.54+21.21

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Morten Stenberg2.5km dry (17)45.12+23.39

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Andre W. Schoepfer2.5km dry (17)54.11+32.38

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Philip Gristwood2.5km dry (17)54.26+32.53

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Clare Durand2.5km dry (17)56.10+34.37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Garrec Christian2.5km dry (17)59.25+37.52

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Roland Hellberg2.5km dry (17)1.10.37+49.04

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Helene Ediar2.5km dry (17)1.17.14+55.41

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Michael Downing2.5km dry (17)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tone Hollowell2.5km dry (17)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Xihan Zhao2.5km dry (17)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Leho Haldna1.5km N (11)20.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Alexander Bliznevskiy1.5km N (11)27.52+7.20

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Petr Kubasek1.5km N (11)33.06+12.34

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Thor Fagereng1.5km N (11)33.36+13.04

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Laszlo Zentai1.5km N (11)34.02+13.30

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jiri Subrt1.5km N (11)39.20+18.48

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jiri Subrt1.5km N (11)39.20+18.48

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ivan Matesu1.5km N (11)41.30+20.58

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Anna Khudik1.5km N (11)45.36+25.04

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Lufei Tan1.5km N (11)55.18+34.46

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Yingjing Han1.5km N (11)55.54+35.22

KoLl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Christian Fredrik Borg3.5km wet (53)30.10+1.32

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jørgen Frøyd3.5km wet (53)31.20+2.42

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Elissabeth 2.5km dry (17)54.54+33.21

WOC2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigmund Vister3.5km wet (53)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor