Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for IOF Family / Media Race 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IOF Family / Media Race 2019
Arrangørorganisasjoner: Nydalens SK / Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

3.5km wet

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matej Burda28.38
2Daniel Wolf28.42+0.04
3Flemming Jørgensen30.04+1.26
4Christian Fredrik BorgKoLl30.10+1.32
5Jørgen FrøydLarvik OK31.20+2.42
6Rasmus Møller35.49+7.11
7Christian Grotnes36.03+7.25
8Jørgen Hector 38.20+9.42
9Rolf Gemperle39.55+11.17
10Jan Picek39.57+11.19
11Jens Erik Mjølerød40.10+11.32
12Ida Øbro42.09+13.31
13Berndt Kohlschmidt42.10+13.32
14Claes-Tommy Herland42.12+13.34
14Annika Simonsen42.12+13.34
16Tom Hollowell42.21+13.43
17Jon Mccomb43.10+14.32
18Adrian Wickert44.10+15.32
19Christian Ebersolt44.38+16.00
20Jan Exner44.55+16.17
21Péter Molnár45.03+16.25
22Susanne Söderholm45.37+16.59
23Claus Gron Lyngby47.19+18.41
24Szava Zsigmond47.45+19.07
24Tom Vegard Feltstykket47.45+19.07
26Daniel Haertelt48.34+19.56
27Radan Kamenicky50.17+21.39
28Maria Krafft Helgesson51.46+23.08
29Fred Haertelt54.13+25.35
30Felice Buchi57.47+29.09
31Tatiana Kalenderogu58.14+29.36
32Kirsty McIntyre1.03.15+34.37
33Jenny Nilsson1.03.18+34.40
34Tatiana Fomicheva1.05.58+37.20
35Remy Steinegger1.06.44+38.06
36Sarah Brown1.08.39+40.01
37Jouni Lipponen1.14.19+45.41
38Eric Hully1.17.44+49.06
39Dong Zhao1.19.58+51.20
40Laura Garriodo1.20.28+51.50
41Xiaoping Tan1.21.48+53.10
42Sara Ricoy1.22.01+53.23
Ari Tertsunendiskvalifisert
Joao Pedro Valentediskvalifisert
Jorge Valentediskvalifisert
Paul Streetdiskvalifisert
Jett Mccombdiskvalifisert
Zali Mccombdiskvalifisert
Cathy Mccombdiskvalifisert
Sigmund VisterWOC2019diskvalifisert
Petter Furediskvalifisert
Mika Ilomakidiskvalifisert
Katri Lindeqvistdiskvalifisert

2.5km dry

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne R. Kahrs21.33
2Sarka Sokolarova28.51+7.18
3Vincent Frey34.38+13.05
4Fedor Poleksbanov36.54+15.21
5Aron Less39.34+18.01
6Michel Ediar42.54+21.21
7Morten Stenberg45.12+23.39
8Andre W. Schoepfer54.11+32.38
9Philip Gristwood54.26+32.53
10Elissabeth OK Moss54.54+33.21
11Clare Durand56.10+34.37
12Garrec Christian59.25+37.52
13Roland Hellberg1.10.37+49.04
14Helene Ediar1.17.14+55.41
Xihan Zhaodiskvalifisert
Michael Downingdiskvalifisert
Tone Hollowelldiskvalifisert

1.5km N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leho Haldna20.32
2Alexander Bliznevskiy27.52+7.20
3Petr Kubasek33.06+12.34
4Thor Fagereng33.36+13.04
5Laszlo Zentai34.02+13.30
6Jiri Subrt39.20+18.48
6Jiri Subrt39.20+18.48
8Ivan Matesu41.30+20.58
9Anna Khudik45.36+25.04
10Lufei Tan55.18+34.46
11Yingjing Han55.54+35.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor