Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 6, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 6, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 20 juni 2019

Lang

4 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar EdvardssonJärfälla OK32.416.51
2Björn BeckiusLinköpings OK40.47+8.068.32
3Nils EdvardssonJärfälla OK47.03+14.229.51
4Jonas BacklundVästvärmlands OK51.21+18.4010.45
5Magnus JohnssonVästvärmlands OK51.27+18.4610.47
6Jan FogelbergVästvärmlands OK53.59+21.1811.19
7Niklas StolpeEidskog OL55.34+22.5311.38
8Eivind LandeEidskog OL55.42+23.0111.40
9Jan-Ove BråthenOK Øst57.05+24.2411.58
10Rolf AnderssonVästvärmlands OK59.03+26.2212.22
11Henry Michael ØdegaardOK Øst1.00.14+27.3312.37
12Thomas GabrielssonVästvärmlands OK1.02.37+29.5613.07
13Jon Ivar BergersenEidskog OL1.03.08+30.2713.14
14Sofia EdvardssonJärfälla OK1.10.03+37.2214.41

Mellom

3 760 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan EknbäckVästvärmlands OK41.4211.05
2Tor SolbergseterAustmarka IL42.41+0.5911.21
3Tord JanssonVästvärmlands OK42.57+1.1511.25
4Mirja BacklundVästvärmlands OK44.04+2.2211.43
5Kurt NilssonOK Hierne46.07+4.2512.15
6Lars SilfäldtVästvärmlands OK46.56+5.1412.28
7Kristin JanssonVästvärmlands OK50.41+8.5913.28
8Lars CarlsonVästvärmlands OK52.15+10.3313.53
9Martin Nor LanderVästvärmlands OK54.32+12.5014.30
10Jens-Henrik SimonsenOK Øst55.10+13.2814.40
11Dick SundbäckÅmotfors OK55.47+14.0514.50
12Kristian JohanssonVästvärmlands OK56.53+15.1115.07
13Joel GabrielssonVästvärmlands OK1.04.30+22.4817.09
14Klaus EngenEidskog OL1.19.22+37.4021.06
Christian OlssonVästvärmlands OKikke godkjent
John TangenEidskog OLikke godkjent
Leif BillingsøEidskog OLikke godkjent

Kort

2 520 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny HalvorsrudEidskog OL28.4411.24
2Maria EdvardssonJärfälla OK33.07+4.2313.08
3Christer HoltOK Hierne33.41+4.5713.21
4Ragnar LandeEidskog OL34.16+5.3213.35
5Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK34.41+5.5713.45
6Oddvar GravingenOK Hierne36.16+7.3214.23
7Jan Olov NewborgVästvärmlands OK36.38+7.5414.32
8Torbjörn NilssonVästvärmlands OK37.48+9.0415.00
9Maria SundbäckÅmotfors OK38.17+9.3315.11
10Kristian SelfältVästvärmlands OK39.14+10.3015.34
11Mette SolbergseterAustmarka IL44.23+15.3917.36
12Hallvard NarvestadEidskog OL45.44+17.0018.08
13Asbjørn LandeEidskog OL46.23+17.3918.24
14Kurt PährsonVästvärmlands OK47.55+19.1119.00
15John LarssonVästvärmlands OK52.02+23.1820.38
16Tor SimonsenOK Øst53.18+24.3421.09
17Christoffer JacobssonVästvärmlands OK54.59+26.1521.49
18Morten EngebretsenRaum57.41+28.5722.53
19Stig CarlsonVästvärmlands OK1.03.18+34.3425.07
20Mariann GerbornVästvärmlands OK1.03.28+34.4425.11

Lett

1 970 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL12.146.12
2Erica AnderssonOK Hierne12.56+0.426.33
3Noah HalvorsrudEidskog OL19.32+7.189.54
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL21.14+9.0010.46
5Rune OlssonÅmotfors OK26.04+13.5013.13
6Gustav BeckiusLinköpings OK26.23+14.0913.23
7Ludvig BeckiusLinköpings OK26.28+14.1413.26
8Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst27.58+15.4414.11
9Liv SimonsenOK Øst28.05+15.5114.15
10Synne SørliEidskog OL29.18+17.0414.52
11Sebastian Tangen HoltetEidskog OL29.19+17.0514.52
12Nora HalvorsrudEidskog OL30.17+18.0315.22
13Lukas Tangen HoltetEidskog OL33.03+20.4916.46
14Isak LindkjølenEidskog OL34.11+21.5717.21
15Sindre BergkvistEidskog OL34.21+22.0717.26
16Lucas IversenEidskog OL39.34+27.2020.05
17Bjørn Oddvar BergersenEidskog OL48.10+35.5624.27
18Solveig GustrudmoenEidskog OL48.17+36.0324.30
19Mille Marie LundgrennEidskog OL48.23+36.0924.33
20Natalie MagnusenEidskog OL48.41+36.2724.42
21Michael LundgrennEidskog OL49.43+37.2925.14
22Birgitte BergersenEidskog OL49.46+37.3225.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor