Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 4
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: tirsdag 27 august 2019

Alvdal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Johan Ragnar EggenH 3,5B (3)52.44+19.24

Folldal IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oline KjønsbergN-åpen (4)37.43
0Ivar KjønsbergN-åpen (4)37.22
0Lene Marita Randen ValenN-åpen (4)41.49
0Adrian Valen-HalldenN-åpen (4)41.49
2Markus KjønsbergH 13-16C (4)53.44+2.08
3Sondre HusomH 13-16C (4)53.50+2.14
4Hans BøeH 13-16C (4)1.08.50+17.14

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per EngebakkenH 3,5B (3)33.20
Liv MeliD 3,5B (2)ikke startet

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tore StubbeH 2,5A (7)44.19+4.39
3Helen Margrethe SchjelderupD 2,5A (3)1.07.28+19.22

Os IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ottar RyenH 2,5A (7)39.40
1Inger Johanne SimensenD 2C (4)34.17
1Sunniva Johaug RyenD 2,5A (3)48.06
2Sigrid MeliD 2C (4)34.34+0.17
4Anne-Mari HaagensenD 2C (4)48.19+14.02
4Tor ØstvangH 2,5A (7)46.43+7.03
6Steinar SimensenH 2,5A (7)57.36+17.56
Erik HaagensenH 2,5A (7)diskvalifisert

Røros IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Britt Laila NilsgårdD 3,5B (2)43.15+2.21
2Hans Arild SkjevdalH 5,5A (5)49.03+7.57
3Terje SchjølbergH 5,5A (5)1.00.43+19.37
4Helge SundbergH 5,5A (5)1.03.25+22.19
Petter GullikstadH 5,5A (5)diskvalifisert

Samnanger IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ida Johanne AadlandD 2,5A (3)ikke startet

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard SundbergH 5,5A (5)41.06

Tynset IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Britt Vangen SandvoldD 3,5B (2)40.54
1Birk Tønder-NilsskogH 13-16C (4)51.36
1Marius Lærum HagenH 11-12 (1)26.29
2Asmund PedersenH 3,5B (3)35.15+1.55
2Anne Mette NormannD 2,5A (3)59.32+11.26
Per-Sverre HagenTrim Kort (2)diskvalifisert

Vingelen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marit ØstvangTrim Kort (2)28.08
3Solveig VingelenD 2C (4)34.59+0.42
3Lars ButtingsrudH 2,5A (7)45.03+5.23
5Bjørn Ivar RyenH 2,5A (7)52.45+13.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor