Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap sprint Oppsal, klubbmesterskap Sprint 2019 Prolog

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap sprint Oppsal
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Klubbmesterskap Sprint 2019 Prolog

Herrer

1 800 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are WigaardNTNUI9.595.32
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering10.09+0.105.38
3Sigve VågsnesOppsal Orientering10.37+0.385.53
4Ludvig RødnesOppsal Orientering10.44+0.455.57
5Sigurd RødnesOppsal Orientering10.52+0.536.02
6Tor Andreas AndersenOppsal Orientering11.22+1.236.18
6Erik PerssonOppsal Orientering11.22+1.236.18
8Sondre OlaussenOppsal Orientering11.34+1.356.25
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.39+1.406.28
9Bent Erik SkaugOppsal Orientering11.39+1.406.28
11William Resvoll SkaugOppsal Orientering11.40+1.416.28
12Morten MoslandOppsal Orientering11.55+1.566.37
13Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12.24+2.256.53
14Marius E. AamodtOppsal Orientering12.35+2.366.59
15Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12.37+2.387.00
16Espen WigaardOppsal Orientering12.42+2.437.03
17Ask OlaussenOppsal Orientering12.59+3.007.12
18Eilert AamodtOppsal Orientering13.11+3.127.19
19Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering13.49+3.507.40
20Eskil KolshusOppsal Orientering13.56+3.577.44
21Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering14.04+4.057.48
22Vidar GjelstadOppsal Orientering14.24+4.258.00
23Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering14.55+4.568.17
24Erling HobølOppsal Orientering16.08+6.098.57
25Jakob A. GjedeboOppsal Orientering16.18+6.199.03
26Jon Bergland16.23+6.249.06
27Eskil ÅsmulOppsal Orientering16.28+6.299.08
28Ola NilsenOppsal Orientering16.51+6.529.21
29Lars KlyveOppsal Orientering19.20+9.2110.44
30Gabriel SolemOppsal Orientering20.01+10.0211.07

Damer

1 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.276.55
2Tina KallesonOppsal Orientering13.32+1.057.31
3Amélie AamodtOppsal Orientering13.48+1.217.40
4Ane HustvedtOppsal Orientering14.05+1.387.49
5Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering14.12+1.457.53
6Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering14.49+2.228.13
7Elin KallesonOppsal Orientering16.06+3.398.56
8Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering16.20+3.539.04
9Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering16.22+3.559.05
10Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering16.29+4.029.09
11Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering16.47+4.209.19
12Beate UndebergetOppsal Orientering17.23+4.569.39
13Kristine KolshusOppsal Orientering17.36+5.099.46
14Mari KallesonOppsal Orientering17.47+5.209.52
15Heidi BjordalOppsal Orientering18.48+6.2110.26
16Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering22.07+9.4012.17
17Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering23.04+10.3712.48
18Ingrid LuråsOppsal Orientering25.16+12.4914.02
Hege Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Marie Bjordal VegganOppsal Orienteringikke startet

N-barn

1 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sveinung EtestølOppsal Orientering11.016.53
Åsne DiesethOppsal Orientering16.2510.15
Mille Ruud MoenOppsal Orientering16.1310.08
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering13.388.31
Erling og SigurdOppsal Orientering13.338.28
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering22.1013.51
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering13.328.27
Oscar K. EnggravOppsal Orientering15.099.28
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering15.119.29
Oskar ArnesenOppsal Orientering15.169.32
Jenny S. HaslundOppsal Orientering20.1912.41
Simen ÅnensenOppsal Orientering11.467.21
Sander Vuong MedhusOppsal Orientering18.0311.16
Oskar Dante Støen TyribergetOppsal Orientering17.5411.11
Linus Lunde StorløkkenOppsal Orientering15.459.50
Martina VågsnesOppsal Orientering17.0410.40

C-barn

1 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vemund O HatlenOppsal Orientering22.0714.44
Selja HylbakOppsal Orientering34.4423.09
Åse LuråsOppsal Orientering34.3523.03
Eskil OlaussenOppsal Orientering16.4111.07
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering15.2210.14
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering35.3023.40
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering14.409.46
Eivind VågsnesOppsal Orientering13.098.46
Lauritz Ekern KvavikOppsal Orientering38.5525.56
Erika A. GjedeboOppsal Orientering27.3618.24
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.548.36
Tomine RavnOppsal Orientering35.2523.36
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering23.4015.46
Charleen Karlsen MørkOppsal Orientering52.5635.17
Ingeborg RødhjellOppsal Orientering44.3829.45
Alfred NikolaisenOppsal Orientering25.2216.54

C-ungdom

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Kalleson RøedOppsal Orientering14.309.40

C-voksen

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dan Erik KallesonOppsal Orientering20.2813.38
2Kathrine StoksetOppsal Orientering30.13+9.4520.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor