Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 18 juni 2019

N-Løype

2 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte SmedstadLunderseter IL27.3713.28
2Sindre DalGrue IL29.17+1.4014.17
3Tuva BergersenEidskog OL30.05+2.2814.40
4Noah BergersenEidskog OL32.05+4.2815.39
5Mali HåvenLunderseter IL32.37+5.0015.54
6Milian HåvenLunderseter IL32.46+5.0915.59
7Marielll SmestadLunderseter IL34.09+6.3216.39
8Maiken HåvenLunderseter IL34.10+6.3316.40
9Tristan ZainalOdal OL - Orientering39.00+11.2319.01

H-16C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel AasnessOdal OL - Orientering38.2616.12

D-16C

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida M BergersenEidskog OL40.2917.04
2Ruth Malin DalGrue IL43.49+3.2018.29
3Oda Marissa BergersenEidskog OL57.20+16.5124.11

17-C

2 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn BergersenEidskog OL24.2010.16
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering28.51+4.3112.10
3Jonny HalvorsrudEidskog OL30.43+6.2312.57
4John TangenEidskog OL34.03+9.4314.22
5Kai Jostein BergersenEidskog OL35.27+11.0714.57
6Bård BergersenEidskog OL35.48+11.2815.06
7Oddvar GravingenOK Hierne36.37+12.1715.27
8Jonny EriksenGrue IL40.17+15.5716.59
9Inge ØstvoldLunderseter IL40.30+16.1017.05
10Tor SætabergetLunderseter IL42.01+17.4117.43
11Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering42.06+17.4617.45
12Jan Otto SætabergetLunderseter IL42.23+18.0317.52
13Oddbjørn BergersenEidskog OL44.07+19.4718.36
14Berit DalheimLunderseter IL1.11.17+46.5730.04

H-16AB

3 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL51.0113.23

17-AB

3 810 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger26.477.01
2Eivind LandeEidskog OL28.04+1.177.21
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering31.23+4.368.14
4Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger36.22+9.359.32
5Philip FøyenEidskog OL36.33+9.469.35
6Jon Ivar BergersenEidskog OL39.25+12.3810.20
7Cristopher RolsdorfGrue IL40.52+14.0510.43
8Tor SolbergseterAustmarka42.51+16.0411.14
9Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger42.54+16.0711.15
10Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger46.54+20.0712.18
11Trond DigernesBrandval/Kongsvinger47.44+20.5712.31
12Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL51.00+24.1313.23
13Elin FøyenEidskog OL58.49+32.0215.26
14Roar SætabergetLunderseter IL1.00.41+33.5415.55
15Niklas StolpeEidskog OL1.08.44+41.5718.02
16Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger1.11.20+44.3318.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor