Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 3 mai 2011

Klasser: Visa alla | D13-15 | D16-18 | D19 | D40 | D60 | DN | H13-15 | H16-18 | H19 | H40 | H60 | HN

D13-15

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett27.22
2Vibeke RykkjeFana IL28.25+1.03
3Ingunn RognsvågFana IL29.51+2.29
4Vilde SkageIL Gneist30.03+2.41
5Toril Aasheim NymarkAskøy OL30.47+3.25
6Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist32.03+4.41
7Sigrid SøvikIL Gneist32.58+5.36
8Line LaurantsenIL Gneist33.32+6.10
9Helene Sophie GåskjennBergens TF35.13+7.51
10Katrine MolvikIL Gneist36.01+8.39
11Tonje Aasheim NymarkAskøy OL36.13+8.51
12Julie AskelandFana IL37.22+10.00
13Anne Mathilde W. Lokøen KnudsenIL Gneist1.05.51+38.29

D16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett22.01
2Ingelinn MolvikIL Gneist30.12+8.11
3Margrethe Færevaag VeisdalBergens TF39.52+17.51
Elise RognsvågFana ILdiskvalifisert

D19

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett21.52
2Kari SvingheimVaregg Fleridrett24.21+2.29
3Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett24.40+2.48
4Randi HoleBergens TF26.14+4.22
5Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett26.54+5.02
6Valentina DimitrovaIL Gneist28.41+6.49
7Gunhild ForlandBSI - Orientering29.09+7.17
8Ingjerd Nesheim MonclairIL Gular30.44+8.52
9Lene RykkjeFana IL32.24+10.32
10Silje RognsvågFana IL33.55+12.03
11Hilde Kristine HvidevoldBSI - Orientering34.18+12.26
12Ann-Elin BendiksenFana IL34.20+12.28

D40

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenIL Gneist24.03
2Nina GogaBergens TF25.50+1.47
3Ingrid SandvollIL Gneist26.10+2.07
4Lise RollFana IL28.14+4.11
5Mette RogneVaregg Fleridrett28.15+4.12
6Turid RognsvågFana IL29.06+5.03
7Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett29.31+5.28
8Lise ChristensenTIF Viking31.02+6.59
9Anne Kjersti DaltveitFana IL31.45+7.42
10Marian Kjellevold MaldeIL Gular32.59+8.56
11Liv Sylvi MeyerIL Gneist33.28+9.25
12Linda KlanderudÅrstad IL33.38+9.35
13Hege FjellbirkelandIL Gular34.26+10.23
14May-Lill DammTIF Viking35.58+11.55
15Marianne DymbeIL Gneist38.39+14.36
16Jorunn Sudbø SivertsenIL Gneist39.34+15.31
17Kari FærevaagBergens TF39.54+15.51
18Anne GjestemoenBergens TF40.37+16.34
19Inger BjergaVaregg Fleridrett41.17+17.14
20Stina HansonIL Gneist47.25+23.22
21Anita Lindvik-SævareidFana IL52.59+28.56
22Nina Lokøen KnudsenIL Gneist1.05.48+41.45
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert
Trude KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert

D60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF28.34
2Astrid OrmbergFana IL41.08+12.34
3Astri Ese HoleBergens TF49.54+21.20
4Ingrid RollFana IL54.40+26.06

DN

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetIL Gneist12.38
2Hanne DaltveitFana IL13.02+0.24
3Ingrid Rasmussen MardalVaregg Fleridrett13.51+1.13
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.50+5.12
5Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.06+6.28
6Julie Roll TørnqvistFana IL19.48+7.10
7Dina Wangen-RiiseBergens TF19.53+7.15
7Othilie Rørlien KvammeBergens TF19.53+7.15
9Marie Roll-TørnqvistFana IL20.00+7.22
10Oda Sudbø SivertsenIL Gneist20.22+7.44
11Tora Aasheim NymarkAskøy OL23.19+10.41
12Oda Kjellevold MaldeIL Gular23.47+11.09
13Eirin Sudbø SivertsenIL Gneist24.07+11.29
14Maria HannevikIL Gneist25.18+12.40
15Hedda Erica EikangerIL Gneist28.35+15.57
16Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett32.32+19.54
Huiyan XueBSI - Orienteringdiskvalifisert
Tone RosenlundFana ILdiskvalifisert

H13-15

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav EkrheimFana IL20.32
2Sondre DammTIF Viking23.46+3.14
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett26.21+5.49
4Øyvind JohannessenIL Gneist26.31+5.59
5Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett27.45+7.13
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett28.01+7.29
7Kristian RykkjeFana IL35.20+14.48
8Erik DymbeIL Gneist36.34+16.02
9Peter CharnockIL Gneist36.54+16.22
10Bjørn KvaleIL Gneist37.01+16.29
11Olav Hopsdal BreisteinBergens TF37.14+16.42
12Mathias RosenlundFana IL40.37+20.05
13Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett41.45+21.13
14Sigve Vike WedbergIL Gneist44.04+23.32
15Julian Hoel BrekkeIL Gneist44.12+23.40
Sander ClaussenFana ILdiskvalifisert
Egil Lokøen KnudsenIL Gneistdiskvalifisert
Bjørnar AlmelandFana ILdiskvalifisert
Fredrik Øverland HatlingFana ILdiskvalifisert

H16-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett19.46
2Per Ola OttesenVaregg Fleridrett21.10+1.24
3Mads ClaussenFana IL21.51+2.05
4Sondre KongsgårdIL Gneist22.31+2.45
5André DyrstadIL Gneist24.15+4.29
6Snorre LundeIL Gneist27.30+7.44
7Tore-Eirik Havnen JohansenBergens TF27.43+7.57

H19

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen RognsvågFana IL18.15
2Bjarte EikangerTIF Viking18.23+0.08
3Thierry MattheyIL Gular18.41+0.26
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.47+0.32
5Anders DaltveitFana IL18.50+0.35
6Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett19.02+0.47
7Erlend Moster KnudsenBSI - Orientering19.06+0.51
8Espen Roll KarlsenFana IL19.15+1.00
9Lasse SolheimVaregg Fleridrett19.36+1.21
10Trygve BuanesTIF Viking20.12+1.57
11Ørjan RykkjeFana IL20.23+2.08
12Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20.34+2.19
13Stian SolheimFana IL20.43+2.28
14Martin DammTIF Viking21.04+2.49
15Knut ValenVaregg Fleridrett21.07+2.52
16Espen KristiansenVaregg Fleridrett21.32+3.17
17Tore ReikvamFørde IL21.59+3.44
18Håkon ReikvamIL Gular22.02+3.47
19Sturle NordeideIL Gneist22.41+4.26
20Morten Andreas NomeBSI - Orientering23.35+5.20
21Tormod SkaugeIL Gular23.36+5.21
22Øistein StemmeNOR23.45+5.30
23Espen MonclairIL Gular26.19+8.04
24Håkon SandvenFana IL27.58+9.43
25Lars S. SkeideFana IL28.51+10.36
26Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering29.07+10.52
27Jone Peter ReistadFana IL46.22+28.07
Magne KnudsenIL Gneistdiskvalifisert

H40

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronny RykkjeFana IL19.18
2Ole-Håkon SælenSamnanger IL21.53+2.35
3Kjetil DammTIF Viking22.36+3.18
4Kjell Arne AskelandFana IL22.55+3.37
5Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist23.14+3.56
6Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrett23.22+4.04
7Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett23.27+4.09
8Axel EiknerFana IL23.48+4.30
9John Fredrik HatlingFana IL24.06+4.48
10Sverre OttesenVaregg Fleridrett24.15+4.57
11Arne JohannesenIL Gular24.19+5.01
12Leif Rune LølandNOR25.30+6.12
13Ole TørnqvistFana IL26.00+6.42
14Sverre Johan NærheimIL Gular26.19+7.01
15Lars FjellangerFana IL26.26+7.08
16Tommy SævareidFana IL26.31+7.13
17Håkon MogstadFana IL27.47+8.29
18Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett27.57+8.39
19Knut A MolvikIL Gneist28.20+9.02
20Olav LofthusFana IL30.53+11.35
21Knut GjestemoenBergens TF31.34+12.16
22Erling StrandBergens TF32.54+13.36
23Ove DyrstadIL Gneist35.04+15.46
24Torolf WedbergIL Gneist44.11+24.53
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jan SteinegerIL Gneistdiskvalifisert

H60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne RaadalFana IL29.48
2Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking34.24+4.36
3Per Olaf TangenFana IL41.11+11.23
3Otto Grahl-NielsenBergens TF41.11+11.23
Atle AlvheimFana ILdiskvalifisert

HN

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12.43
2Knut KyrkjebøTIF Viking13.27+0.44
3Håkon GåskjennBergens TF13.32+0.49
4Torje LølandNOR14.24+1.41
5Sigurd Malmin HansenIL Gneist15.31+2.48
6Petter SolheimFana IL17.17+4.34
7Martin SkageIL Gneist17.59+5.16
8Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett19.35+6.52
9Ruben TuftBergens TF20.24+7.41
10Tage RosenlundFana IL20.35+7.52
11Ulrik HellenTIF Viking20.36+7.53
12Tord Ask TverliFana IL20.42+7.59
13Ingvar HateltvedtFana IL20.45+8.02
14Trygve SandvenFana IL21.12+8.29
15Knut Indrehus VikaneIL Gular37.15+24.32
Vegard Matthey BiekerIL Gulardiskvalifisert
Adrian Løvaas HjelleVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Henrik JacopsenFana ILdiskvalifisert
Martin ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor