Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 7
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 6 august 2019

A-lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK35.49
2Jostein MoeTorridal IL37.03+1.14
3Ståle GjelstenKristiansand OK40.12+4.23
4Håvard Krey HansenOK Silsand40.48+4.59
5Ola SløgedalMarnardal IL46.00+10.11
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK48.04+12.15
7Stein Erik ScheieOK Sør52.51+17.02
8Erlend Odd BergeKristiansand OK57.39+21.50
9Jack BjørnsenKristiansand OK59.01+23.12
10Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.02.04+26.15
11Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.26.48+50.59
Halvor VassbøIL Vindbjartdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pascal VieserOLC Kapreolo38.49
2Dag MoeKristiansand OK42.00+3.11
3Barbara SchulthessOLC Kapreolo42.43+3.54
4Thorbjørn VærpKristiansand OK43.38+4.49
5Bjarne FærestrandKristiansand OK43.40+4.51
6John HansenKristiansand OK45.30+6.41
7Nils Arne JohannessenKristiansand OK48.57+10.08
8Svein Roar JonsmyrBirkenes IL51.06+12.17
9Pål RundeKristiansand OK51.25+12.36
10Trygve LølandBirkenes IL52.17+13.28
11Øyvin SimonsenIL Imås52.26+13.37
12Eli Marie WiigPorsgrunn OL56.05+17.16
13Harald VingerhagenKristiansand OK56.21+17.32
14Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK56.51+18.02
15Linn Carina DalandKristiansand OK59.54+21.05
16Benedicte BeckmannKristiansand OK1.02.06+23.17
17Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.03.30+24.41
18Steinar SundeSøgne og Songdalen OK1.04.47+25.58
19Gro BørteKristiansand OK1.13.14+34.25
20Bjørn EgnerHeming Orientering1.15.24+36.35
21Geir KristiansenKristiansand OK1.15.35+36.46
22Jon A BjørgumIL Vindbjart1.19.52+41.03
23Siri BjorvandBirkenes IL1.23.49+45.00
24Nils Egil JohannessenIL Høvdingen1.26.23+47.34
Torun LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert

C-løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm RosendahlIL Vindbjart33.11
2Maren SchulthessOLC Kapreolo37.42+4.31
3Oddbjørg MoeKristiansand OK46.05+12.54
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen48.05+14.54
5Arild TelstøIL Vindbjart50.51+17.40
6Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK52.32+19.21
7Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK53.08+19.57
8Svein MykladTorridal IL53.51+20.40
Peter RosendahlIL Vindbjartdiskvalifisert
Fabian JohannesenKristiansand OKdiskvalifisert

Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK23.04
Kristine LundemoenKristiansand OK38.26+15.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor