Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 6
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 30 juli 2019

A-lang

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein MoeTorridal IL45.50
2Eirik Heddeland MartensKristiansand OK46.52+1.02
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb50.04+4.14
4David RundeKristiansand OK54.56+9.06
5Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering55.47+9.57
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK56.01+10.11
7Eirik FrostAlta OL58.45+12.55
8Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)59.52+14.02
9Thomas FrostAlta OL1.01.30+15.40
10Ola SløgedalMarnardal IL1.04.06+18.16
11Jack BjørnsenKristiansand OK1.04.46+18.56
12Karen JomaasFossum OK1.08.52+23.02
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.10.48+24.58
14Ernst PyttenTorridal IL1.13.36+27.46
15Christian JomaasFossum OK1.14.18+28.28
16Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.23.30+37.40
17Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.26.54+41.04
18Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.28.11+42.21
19Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK1.40.53+55.03
20Marit Runde1.48.34+1.02.44
21Lars Peder VaajeMarnardal IL1.49.39+1.03.49
Kristian ToresenWangfullført
Halvor VassbøIL Vindbjartdiskvalifisert
Marius PyttenNTNUIbrutt

A-kort

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne FærestrandKristiansand OK46.20
2Øivind SæbøKristiansand OK47.40+1.20
3Thorbjørn VærpKristiansand OK49.22+3.02
4Per Olav HaarrGanddal IL49.37+3.17
5John HansenKristiansand OK50.04+3.44
6Olaf RosendahlIL Vindbjart50.28+4.08
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK56.31+10.11
8Roar MyhreKristiansand OK58.39+12.19
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb59.18+12.58
10Espen JohannessenIL Høvdingen59.22+13.02
11Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.00.15+13.55
12Tore SundtjønnÅrvoll IL1.04.19+17.59
13Nils Egil JohannessenIL Høvdingen1.05.42+19.22
14Siri BjorvandBirkenes IL1.07.17+20.57
15Gunhild SundtjønnÅrvoll IL1.07.49+21.29
16Widar Taxth LølandHisøy OK1.09.49+23.29
17Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.10.28+24.08
18Helge KristensenOK Sør1.10.44+24.24
19Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.12.00+25.40
20Harald VingerhagenKristiansand OK1.13.45+27.25
21Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.15.50+29.30
22Bjørn EgnerHeming Orientering1.24.30+38.10
23Magne Reier JørgensenKristiansand OK1.31.56+45.36
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILdiskvalifisert

C-løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL40.20
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK48.53+8.33
3Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering50.05+9.45
4Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering50.10+9.50
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen50.18+9.58
6Arild TelstøIL Vindbjart50.40+10.20
7Gudveig JørundlandOK Sør56.41+16.21
8Einar JørundlandOK Sør57.45+17.25
9Svein MykladTorridal IL1.00.55+20.35
10Else MoeTorridal IL1.01.53+21.33
11Erik HodneOddersjaa SSK1.04.00+23.40
12Peter RosendahlIL Vindbjart1.12.16+31.56

Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15.18
Ingunn BrelandMarnardal ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor