Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 23 juli 2019

A-lang

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK46.19
2Jostein MoeTorridal IL47.43+1.24
3Ola SløgedalMarnardal IL1.00.24+14.05
4Jøran KristensenHeming Orientering1.01.20+15.01
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.01.26+15.07
6Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.03.06+16.47
7Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.04.48+18.29
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.06.54+20.35
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.07.31+21.12
10Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.12.00+25.41
11Jack BjørnsenKristiansand OK1.12.49+26.30
12Roar MyhreKristiansand OK1.21.51+35.32
13Lars Peder VaajeMarnardal IL1.34.49+48.30
14Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.47.01+1.00.42
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Torun LynnebakkenKristiansand OKbrutt
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKbrutt

A-kort

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK54.09
2Olaf RosendahlIL Vindbjart1.04.44+10.35
3Arild BjørkenesMarnardal IL1.05.39+11.30
4Geir KristiansenKristiansand OK1.09.21+15.12
5Siri BjorvandBirkenes IL1.10.09+16.00
6Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.10.33+16.24
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.11.23+17.14
8Nils Egil JohannessenIL Høvdingen1.12.49+18.40
9Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.14.16+20.07
10Pål RundeKristiansand OK1.15.51+21.42
11Magne Reier JørgensenKristiansand OK1.17.34+23.25
12Ragnhild Blom-HagenFossum IF1.21.08+26.59
13Bjørn EgnerHeming Orientering1.22.21+28.12
14Siri ØkstadOddersjaa SSK1.29.06+34.57
15Magne MoyOK Sør1.54.15+1.00.06
Svein MykladTorridal ILdiskvalifisert
Erling StrandBergens TFbrutt

C-løype

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik PyttenTorridal IL1.00.44
2Tony HalsallOtra IL1.01.52+1.08
3Guttorm RosendahlIL Vindbjart1.25.43+24.59
4Frank SolåsSøgne og Songdalen OK1.27.29+26.45
5David RundeKristiansand OK1.44.00+43.16
6Geir HaugomRøyken OL1.55.19+54.35
Einar JørundlandOK Sørbrutt
Gudveig JørundlandOK Sørbrutt
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Peter RosendahlIL Vindbjartbrutt
Arild TelstøIL Vindbjartbrutt

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK46.50
Hjørdis EgnerHeming Orientering1.17.07+30.17
Ingunn BrelandMarnardal ILdiskvalifisert
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor