Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 16 juli 2019

A-lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius PyttenNTNUI23.34
2Brage TakleKristiansand OK24.53+1.19
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb26.43+3.09
4Jostein MoeTorridal IL26.52+3.18
5Arild NomelandByåsen IL27.08+3.34
6David RundeKristiansand OK27.27+3.53
7Espen DanevadFredrikstad SK27.30+3.56
8Marius AurebekkKristiansand OK29.03+5.29
9Håvard TelstøIL Vindbjart32.11+8.37
10Tobias SchulthessOLC Kapreolo32.18+8.44
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK32.27+8.53
12Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK32.38+9.04
13Karen Hoel JomaasFossum IF33.04+9.30
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33.07+9.33
15Jack BjørnsenKristiansand OK33.40+10.06
16Christian JomaasFossum IF35.19+11.45
17Espen BirkenesBirkenes IL36.23+12.49
18Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK36.44+13.10
19Per Olav HaarrGanddal IL36.50+13.16
20Ernst PyttenTorridal IL37.12+13.38
21Maja BergerByåsen IL37.19+13.45
22Thorbjørn VærpKristiansand OK37.20+13.46
23Oluf BøckmanKristiansand OK37.41+14.07
24Per W. TorgersenOddersjaa SSK40.22+16.48
25Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK40.29+16.55
26Svein GranerudAsker Skiklubb41.23+17.49
27Dag MoeKristiansand OK42.27+18.53
28Roar TønnessenKongsberg OL49.47+26.13
29Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58.35+35.01
30Trine KirkhusNydalens SK1.00.05+36.31
31Marit EgnerAsker Skiklubb1.09.05+45.31
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

A-kort

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvin SimonsenIL Imås32.40
2Jenny DanevadFredrikstad SK33.13+0.33
3Målfrid KonstKristiansand OK34.05+1.25
4Arild BjørkenesMarnardal IL34.25+1.45
5Åshild BergstølKongsberg OL36.49+4.09
6Dagfinn HaarrOddersjaa SSK37.17+4.37
7Siri BjorvandBirkenes IL38.08+5.28
8Nina Glendrage WoldStavanger Orienteringsklubb38.13+5.33
9Linn Carina DalandKristiansand OK38.29+5.49
10Gro BørteKristiansand OK39.11+6.31
11Nils Egil JohannessenIL Høvdingen39.14+6.34
12Erling StrandBergens TF40.43+8.03
13Fredrik PyttenTorridal IL40.58+8.18
14Jan VærpSøgne og Songdalen OK41.55+9.15
15Siri ØkstadOddersjaa SSK43.44+11.04
16Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK44.10+11.30
17Liv Gjertrud TelstøIL Vindbjart48.05+15.25
18Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.36+15.56
19Tony HalsallOtra IL49.01+16.21
20Jan Tore JørgensenOK Sør49.38+16.58
21Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50.49+18.09
22Magne MoyOK Sør54.12+21.32
23Einar JørundlandOK Sør55.46+23.06
24Bjørn EgnerHeming Orientering56.38+23.58
25Gudveig JørundlandOK Sør1.08.34+35.54
Magne Reier JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
Svein MykladTorridal ILdiskvalifisert

C-løype

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Else MoeTorridal IL23.09
2Lars BirkenesBirkenes IL23.32+0.23
3Geir HaugomRøyken OL23.50+0.41
4Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK24.29+1.20
5Harald EikKristiansand OK24.58+1.49
6Frank SolåsSøgne og Songdalen OK26.39+3.30
7Vilma DanevadFredrikstad SK29.41+6.32
8Arild TelstøIL Vindbjart30.40+7.31
9Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL36.30+13.21
10Audun KjøstvedtIL Høvdingen39.01+15.52
11Emmeline Eik EriksenKristiansand OK39.53+16.44
12Adriana EikKristiansand OK39.57+16.48
13Mette Javenes FlaaBirkenes IL47.02+23.53
14Boyan YuanKristiansand OK54.41+31.32
15Hjørdis EgnerHeming Orientering58.40+35.31
Helene JomåsFossum IFfullført
August OffergaardKlubbløsdiskvalifisert

Nybegynner

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anton NomelandByåsen IL21.26+6.56
Tobias TøråKristiansand OK27.40
Thea TøråKristiansand OK27.29+12.59
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL25.33+11.03
Una NomelandByåsen IL17.26+2.56
Martin BalchenOddersjaa SSK14.30
Kristina Lygrø BjørkhaugNydalens OKfullført
Lavrans KirkhusNydalens OKfullført
Solvor KirkhusNydalens OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor