Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprintstafett og publikumstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprintstafett og publikumstafett
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 25 mai 2014

NM DHHD

58 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 158.08
1. Iliana Ilieva16.095+0.2616.095+0.26
2. Bojan Blumenstein14.238+0.3230.322-3+0.15-0.11
3. Emil Wingstedt13.36144.0820+0.01-0.14
4. Mari Fasting14.00158.081-1-0.01
2Frol IL 158.09+0.01
1. Mathilde Rundhaug16.073+0.2416.073+0.24
2. Lars Sandstad Skjeset14.103+0.1930.171-2-0.24
3. Ulf Forseth Indgaard13.504+0.1444.07100.00
4. Gøril Rønning Sund14.022+0.0258.092+1+0.01+0.01
3IL Tyrving 11.00.19+2.11
1. Kristin Helland-Hansen17.1719+1.3417.1719+1.34
2. Torgeir Nørbech13.51131.086-13+0.51-0.43
3. Bjørn Ekeberg13.432+0.0744.513-3+0.44-0.07
4. Ingunn Hultgreen Weltzien15.287+1.281.00.1930+2.11+1.27
4Bækkelagets SK 11.01.14+3.06
1. Nikoline Ekeberg Schjerve16.073+0.2416.073+0.24
2. Joakim Blix Prestmo15.5230+2.0131.5914+11+1.42+1.18
3. Carl Godager Kaas13.483+0.1245.477-7+1.40-0.02
4. Tone Wigemyr15.276+1.271.01.144-3+3.06+1.26
5NTNUI 11.01.28+3.20
1. Emma Johansson16.267+0.4316.267+0.43
2. Martin Hoset14.103+0.1930.364-3+0.19-0.24
3. Eirik Kamstrup Hovind14.5917+1.2345.356+2+1.28+1.09
4. Marta Ulvensøen15.5311+1.531.01.285-1+3.20+1.52
6NTNUI 21.01.31+3.23
1. Audhild Bakken Rognstad16.5110+1.0816.5110+1.08
2. Ståle Gjelsten14.4313+0.5231.3411+1+1.17+0.09
3. Rasmus Rørholt Theisen14.287+0.5246.028-3+1.55+0.38
4. Linn Hokholt15.298+1.291.01.316-2+3.23+1.28
7Halden SK 21.02.20+4.12
1. Kine Hallan Steiwer17.1417+1.3117.1417+1.31
2. Markus Holter15.2025+1.2932.3418+1+2.17+0.46
3. Espen Fiskum14.369+1.0047.1013-5+3.03+0.46
4. Ida Marie Næss Bjørgul15.104+1.101.02.207-6+4.12+1.09
8Byåsen IL 11.02.40+4.32
1. Emma Arnesen16.278+0.4416.278+0.44
2. Terje Maroni15.1924+1.2831.4613+5+1.29+0.45
3. Øyvind Wiggen15.0918+1.3346.5512-1+2.48+1.19
4. Ingeborg Eide15.4510+1.451.02.408-4+4.32+1.44
9Fossum IF 11.02.42+4.34
1. Gunvor Hov Høydal17.0814+1.2517.0814+1.25
2. Emil Ahlbäck14.217+0.3031.297-7+1.12-0.13
3. Elias Mølnvik14.5616+1.2046.2510+3+2.18+1.06
4. Guro Vassend16.1712+2.171.02.429-1+4.34+2.16
10Fredrikstad SK 11.02.46+4.38
1. Sigrid Alexandersen17.1920+1.3617.1920+1.36
2. Per Olaussen15.4529+1.5433.04200+2.47+1.11
3. Andreas Høye14.4412+1.0847.4816-4+3.41+0.54
4. Heidi Østlid Bagstevold14.583+0.581.02.4610-6+4.38+0.57
11Halden SK 31.02.51+4.43
1. Sabine Rothaug16.5513+1.1216.5513+1.12
2. Anders Felde Olaussen14.4916+0.5831.4412-1+1.27+0.15
3. Håkon Raadal Bjørlo14.4614+1.1046.3011-1+2.23+0.56
4. Hanna Haugen Nordbrøden16.2113+2.211.02.51110+4.43+2.20
12Kongsberg OL 11.03.07+4.59
1. Ingjerd Myhre16.062+0.2316.062+0.23
2. Sindre Sandven14.4011+0.4930.465+3+0.29+0.06
3. Mathias Drage15.2222+1.4646.089+4+2.01+1.32
4. Åsne Skram Trømborg16.5915+2.591.03.0712+3+4.59+2.58
12NTNUI 31.03.07+4.59
1. Kristine Fjeldbo16.5412+1.1116.5412+1.11
2. Olav Johannes Deelstra14.3610+0.4531.308-4+1.13+0.02
3. Jon Aukrust Osmoen14.005+0.2445.305-3+1.23+0.10
4. Anna Ulvensøen17.3718+3.371.03.0712+7+4.59+3.36
14Freidig 11.03.09+5.01
1. Frida Sæther17.1215+1.2917.1215+1.29
2. Mattis Holt15.5833+2.0733.1021+6+2.53+1.24
3. Sindre Johannessen14.287+0.5247.3815-6+3.31+0.38
4. Hanne Sandstad15.319+1.311.03.0914-1+5.01+1.30
15Raumar Orientering 11.03.16+5.08
1. Silje Ekroll Jahren15.43115.431
2. Håvard Haga14.5017+0.5930.333+2+0.16+0.16
3. Anders Vister14.4513+1.0945.184+1+1.11+0.55
4. Karoline Sønsterudbråten17.5820+3.581.03.1615+11+5.08+3.57
16Nydalens SK 11.03.45+5.37
1. Ingeborg Ellegaard Melby17.4122+1.5817.4122+1.58
2. Anders Nordberg14.5118+1.0032.3217-5+2.15+0.17
3. Eivind Høydal16.0326+2.2748.3522+5+4.28+2.13
4. Anne Johanne Lind15.104+1.101.03.4516-6+5.37+1.09
17Asker Skiklubb 11.05.01+6.53
1. Kaja Bråten Løvald16.5110+1.0816.5110+1.08
2. Erland Kvisle14.4212+0.5131.33100+1.16+0.08
3. Magnus Mellbye Larsen16.2435+2.4847.5718+8+3.50+2.34
4. Ingrid Gulbrandsen17.0416+3.041.05.0117-1+6.53+3.03
18Nydalens SK 21.05.32+7.24
1. Johanne Lægran16.278+0.4416.278+0.44
2. Sverre Waaler Kaas15.0321+1.1231.3080+1.13+0.29
3. Tord Haflan15.4823+2.1247.1814+6+3.11+1.58
4. Oda Lægran18.1421+4.141.05.3218+4+7.24+4.13
19NTNUI 41.06.19+8.11
1. Aurora Fossøy19.1237+3.2919.1237+3.29
2. Dag Lofthus15.1223+1.2134.2428-9+4.07+0.38
3. Torkil Eide Solstad15.1219+1.3649.3625-3+5.29+1.22
4. Gunhild Rogne Halland16.4314+2.431.06.1919-6+8.11+2.42
20OL Trollelg 11.06.40+8.32
1. Ingrid Marie Dromnes18.2527+2.4218.2527+2.42
2. Andreas Sølberg15.0622+1.1533.3124-3+3.14+0.32
3. Trond Einar Moen Pedersli14.196+0.4347.5017-7+3.43+0.29
4. Sigrid Merete Moen Pedersli18.5027+4.501.06.4020+3+8.32+4.49
21IL Tyrving 21.07.03+8.55
1. Astrid Fiskum18.1723+2.3418.1723+2.34
2. Espen Weltzien13.582+0.0732.1516-7+1.58-0.36
3. Magnus Wølneberg16.0427+2.2848.1920+4+4.12+2.14
4. Siri Grandal18.4426+4.441.07.0321+1+8.55+4.43
22NTNUI 61.08.30+10.22
1. Jorunn Kvakland17.2221+1.3917.2221+1.39
2. Simen Jevne Arnesen14.4614+0.5532.0815-6+1.51+0.12
3. Petter Jakola16.1029+2.3448.1819+4+4.11+2.20
4. Rannveig Jørgensen20.1238+6.121.08.3022+3+10.22+6.11
23NTNUI 101.08.31+10.23
1. Synnøve Lofthus18.1924+2.3618.1924+2.36
2. Klaus Klausen Espedal15.5632+2.0534.1527+3+3.58+1.22
3. Adrian Opheim16.4536+3.0951.0030+3+6.53+2.55
4. Marianne Dæhli17.3117+3.311.08.3123-7+10.23+3.30
24Frol IL 21.08.35+10.27
1. Kari Svingheim20.3545+4.5220.3545+4.52
2. Johan Asphjell Bjørnaas14.4815+0.5735.2335-10+5.06+0.14
3. Carl Petter Lyngen14.4010+1.0450.0326-9+5.56+0.50
4. Sara Profors18.3225+4.321.08.3524-2+10.27+4.31
25Nord-Østerdal OK 11.08.53+10.45
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno17.1518+1.3217.1518+1.32
2. Ivar Aukrust Osmoen15.2226+1.3132.3719+1+2.20+0.48
3. Øyvind Berg16.0728+2.3148.4423+4+4.37+2.17
4. Idun Bækken20.0937+6.091.08.5325+2+10.45+6.08
26Frol IL 31.09.23+11.15
1. Line Sundsvik18.2426+2.4118.2426+2.41
2. Stian Sundsvik15.0120+1.1033.2522-4+3.08+0.27
3. Yngve Skogstad15.1921+1.4348.4423+1+4.37+1.29
4. Elise Taylor Spets20.3942+6.391.09.2326+3+11.15+6.38
27Wing OK 11.09.42+11.34
1. Melanie Simpson19.0635+3.2319.0635+3.23
2. Øystein Kvaal Østerbø14.339+0.4233.3926-9+3.22-0.01
3. Lars Hol Moholdt14.5015+1.1448.2921-5+4.22+1.00
4. Kristine Klock Fleten21.1344+7.131.09.4227+6+11.34+7.12
28Larvik OK 11.09.56+11.48
1. Runa Fremstad16.256+0.4216.256+0.42
2. Jørn Sundby17.0845+3.1733.3325+19+3.16+2.34
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen17.5646+4.2051.2931+6+7.22+4.06
4. Julie Hjortland18.2724+4.271.09.5628-3+11.48+4.26
29Nydalens SK 31.10.10+12.02
1. Karen Bjergaard18.3229+2.4918.3229+2.49
2. Mathilde Korvald Skaare17.3349+3.4236.0543+14+5.48+2.59
3. Ukjent Ukjent16.1029+2.3452.1536-7+8.08+2.20
4. Ukjent Ukjent17.5519+3.551.10.1029-7+12.02+3.54
30Byåsen IL 21.10.12+12.04
1. Marte Hoff Hagen18.2125+2.3818.2125+2.38
2. Brage Jørum16.1838+2.2734.3929+4+4.22+1.44
3. Per Wiréhn16.1029+2.3450.4928-1+6.42+2.20
4. Jenny Persson19.2333+5.231.10.1230+2+12.04+5.22
31Indre Østfold OK 11.10.36+12.28
1. Tonje Hermansen21.1049+5.2721.1049+5.27
2. Martin Vister14.135+0.2235.2335-14+5.06-0.21
3. Henrik Olav Aandstad16.5440+3.1852.1737+2+8.10+3.04
4. Margit Sandem Fjellengen18.1922+4.191.10.3631-6+12.28+4.18
32Lillomarka OL 21.10.46+12.38
1. Siri Kollerud18.3531+2.5218.3531+2.52
2. Sigurd Stenvik16.3243+2.4135.0732+1+4.50+1.58
3. Steinar Kollerud15.5125+2.1550.5829-3+6.51+2.01
4. Kristin Blindheim19.4835+5.481.10.4632+3+12.38+5.47
33NTNUI 51.11.06+12.58
1. Hedvig Østebøl19.4739+4.0419.4739+4.04
2. Bjørn Lundanes15.5230+2.0135.39390+5.22+1.18
3. Harald Kalager16.1533+2.3951.5434-5+7.47+2.25
4. Marte Fallbakken Berge19.1229+5.121.11.0633-1+12.58+5.11
34Fossum IF 21.11.10+13.02
1. Ragnhild Hjermstad19.4940+4.0619.4940+4.06
2. Håvard Irgens15.3228+1.4135.2134-6+5.04+0.58
3. Sigurd Melsom16.1634+2.4051.3732-2+7.30+2.26
4. Camilla Hengebøl19.3334+5.331.11.1034+2+13.02+5.32
35Kongsberg OL 21.11.13+13.05
1. Siri Moholth18.2928+2.4618.2928+2.46
2. Karl Fremstad14.5619+1.0533.2522-6+3.08+0.22
3. Håvard Myhre17.1542+3.3950.4027+5+6.33+3.25
4. Unn Hilde Heggedal20.3341+6.331.11.1335+8+13.05+6.32
36Byåsen IL 31.11.45+13.37
1. Maja Berger18.3430+2.5118.3430+2.51
2. Arild Nomeland16.2039+2.2934.5431+1+4.37+1.46
3. Snorre Hansen17.3843+4.0252.3239+8+8.25+3.48
4. Hanne Vefsnmo19.1330+5.131.11.4536-3+13.37+5.12
37NTNUI 81.12.22+14.14
1. Elin-Kristin Hem19.0333+3.2019.0333+3.20
2. Halvor Eid Nielsen16.1036+2.1935.13330+4.56+1.36
3. Eirik Aal17.4945+4.1353.0240+7+8.55+3.59
4. Ingvild Maalen-Johansen19.2031+5.201.12.2237-3+14.14+5.19
38Steinkjer OK 11.12.28+14.20
1. Norunn Kvistad Dengerud19.5342+4.1019.5342+4.10
2. Marius Landsem Melhus16.0434+2.1335.5741-1+5.40+1.30
3. Svein Anders Melhus16.1332+2.3752.1035-6+8.03+2.23
4. Marie Dale20.1839+6.181.12.2838+3+14.20+6.17
39Haugesund IL Orientering 11.13.26+15.18
1. Lisbeth Voll17.1215+1.2917.1215+1.29
2. Kristoffer Nygård17.3950+3.4834.5130+15+4.34+3.05
3. Lars Hole Mikalsen16.4637+3.1051.3732+2+7.30+2.56
4. Solfrid H. Thuestad21.4949+7.491.13.2639+7+15.18+7.48
40Frol IL 41.13.48+15.40
1. Ane Kjerstine Sandstad20.0543+4.2220.0543+4.22
2. Johan Otto Munkeby17.2748+3.3637.3245+2+7.15+2.53
3. Andreas Magerøy15.4924+2.1353.2141-4+9.14+1.59
4. Kajsa Stina Sandstad20.2740+6.271.13.4840-1+15.40+6.26
41Modum OL 11.13.50+15.42
1. Tine Hansen19.0333+3.2019.0333+3.20
2. Eirik Stærkeby Jelstad16.2742+2.3635.3037+4+5.13+1.53
3. Sigurd Rønning16.4938+3.1352.1938+1+8.12+2.59
4. Heidi Mårtensson21.3146+7.311.13.5041+3+15.42+7.30
42Verdal OK 11.15.32+17.24
1. Sigrid Hallem Solum19.1136+3.2819.1136+3.28
2. Jon Sivertsen16.2641+2.3535.3738+2+5.20+1.52
3. Magnus Sivertsen18.3447+4.5854.1144+6+10.04+4.44
4. Ingrid Okkenhaug21.2145+7.211.15.3242-2+17.24+7.20
43Hamar OK 21.15.55+17.47
1. Nora Hui Andersen19.5041+4.0719.5041+4.07
2. Sverre Bang Støeng17.1047+3.1937.0044+3+6.43+2.36
3. Einar Lofthus17.0141+3.2554.0143-1+9.54+3.11
4. Anne-Guri Jevne21.5450+7.541.15.55430+17.47+7.53
44Wing OK 21.16.53+18.45
1. Kjersti Elisabeth Midtbø20.4346+5.0020.4346+5.00
2. Mads Nonstad Fornes17.0144+3.1037.44460+7.27+2.27
3. Asbjørn Midtbø17.3843+4.0255.2245-1+11.15+3.48
4. Andrea Vindal21.3146+7.311.16.5344-1+18.45+7.30
45Stjørdals-Blink Orientering 11.17.04+18.56
1. Sigrid Wanvik Haugen18.5432+3.1118.5432+3.11
2. Endre Aaen17.0946+3.1836.0342+10+5.46+2.35
3. Henrik Nielsen Solberg19.2248+5.4655.2546+4+11.18+5.32
4. Monica Hægstad21.3948+7.391.17.0445-1+18.56+7.38
46NTNUI 71.17.13+19.05
1. Marthe Ruttenborg25.3451+9.5125.3451+9.51
2. Trygve Olsen16.2340+2.3241.57510+11.40+1.49
3. Erik Gustafsson16.5339+3.1758.5047-4+14.43+3.03
4. Marie Styrvold18.2323+4.231.17.1346-1+19.05+4.22
47Bodø og Omegn IF Orientering 11.18.07+19.59
1. Heidi Jensen19.4138+3.5819.4138+3.58
2. Ask Kleist Godal16.1337+2.2235.5440+2+5.37+1.39
3. Anders Kure23.0653+9.3059.0048+8+14.53+9.16
4. Martha Kalvig Skogan19.0728+5.071.18.0747-1+19.59+5.06
48NTNUI 111.18.28+20.20
1. Christine Turter Sandvold20.5047+5.0720.5047+5.07
2. Hallvard Nordbrøden17.5851+4.0738.4848+1+8.31+3.24
3. Espen Stornes20.1951+6.4359.0749+1+15.00+6.29
4. Ingvild Bjørhei19.2132+5.211.18.2848-1+20.20+5.20
49Frol IL 51.19.25+21.17
1. Kjersti Gederaas Denstad22.4850+7.0522.4850+7.05
2. Magnus Beyer Brattli15.3127+1.4038.1947-3+8.02+0.57
3. Øystein Haug15.1720+1.4153.3642-5+9.29+1.27
4. Randi Johanne Skjerve25.4951+11.491.19.2549+7+21.17+11.48
50Byåsen IL 41.19.53+21.45
1. Ida Berg Hanssen20.1644+4.3320.1644+4.33
2. Johannes Løvås19.4453+5.5340.0049+5+9.43+5.10
3. Åsmund Stenvik19.4550+6.0959.4551+2+15.38+5.55
4. Karoline Wollan20.0836+6.081.19.5350-1+21.45+6.07
51Wing OK 31.20.33+22.25
1. Vibeke Klock Fleten21.0548+5.2221.0548+5.22
2. Per Arne Troset19.0352+5.1240.0850+2+9.51+4.29
3. Johannes Karstein Midtbø19.3649+6.0059.44500+15.37+5.46
4. Sigrid Bratsberg20.4943+6.491.20.3351+1+22.25+6.48
52Frol IL 61.32.01+33.53
1. Runa Matberg26.5952+11.1626.5952+11.16
2. Jørgen Fiskum16.0735+2.1643.06520+12.49+1.33
3. Arild Vassenden21.3852+8.021.04.4453+1+20.37+7.48
4. Marie Wold Stavrum27.1752+13.171.32.0152-1+33.53+13.16
53Varegg Fleridrett 21.34.00+35.52
1. Mette Rogne33.1653+17.3333.1653+17.33
2. Sindre Østgulen Deisz14.176+0.2647.33530+17.16-0.17
3. Vegard Jarvis Westergård14.4010+1.041.02.1352-1+18.06+0.50
4. Anne Westergård31.4753+17.471.34.0053+1+35.52+17.46
Freidig 2diskvalifisert
1. Mari Angell-Petersen18.210+2.38diskvalifisert
2. Rein Helle Mårdalen16.430+2.52diskvalifisert
3. Knut Sveinung Rekaadiskvalifisertdiskvalifisert
4. Torunn Spets Storhov18.060+4.06diskvalifisert
Hamar OK 1diskvalifisert
1. Sigrid Bjørgen18.210+2.38diskvalifisert
2. Vegard Rønning Huber15.130+1.22diskvalifisert
3. Even Lindstad Børresen17.160+3.40diskvalifisert
4. Stine Frogner Tømmervold19.130+5.13diskvalifisert
Lillomarka OL 1diskvalifisert
1. Helen Palmer16.500+1.07diskvalifisert
2. Nicholas Oskarsson14.050+0.14diskvalifisert
3. Gaute Hallan Steiwerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Andrine Benjaminsen16.540+2.54diskvalifisert
NTNUI 9diskvalifisert
1. Martine Åstebøl17.430+2.00diskvalifisert
2. Fredrik Steinsvik16.560+3.05diskvalifisert
3. Jakob Kalvig Skogandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Julie Størmer19.070+5.07diskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
1. Kristine Fjellanger16.080+0.25diskvalifisert
2. Håkon Jarvis Westergård14.110+0.20diskvalifisert
3. Olav Ekrheim14.570+1.21diskvalifisert
4. Kristiane Elise Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert

DHHD 13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Steinkjer OK 11.18.37
1. Marit Ishol Skogan19.452+1.0619.452+1.06
2. Sigurd Landsem Melhus22.195+5.5542.044+2+2.16+1.10
3. Jørgen Rannem Halse17.5911.00.032-2+0.28-1.48
4. Kjersti Kvistad Dengerud18.342+6.151.18.371-1-0.28
2Byåsen IL 11.21.19+2.42
1. Ragnhild Eide18.39118.391
2. Petter Liabakk Eriksen22.174+5.5340.563+2+1.08+1.08
3. Lene Berg Hanssen19.203+1.211.00.1630+0.41-0.27
4. Emilie Liabakk Eriksen21.033+8.441.21.192-1+2.42+2.01
3Verdal OK 11.22.20+3.43
1. Sigrid Vehus Skjerve21.423+3.0321.423+3.03
2. Petter Markhus19.072+2.4340.492-1+1.01-2.02
3. Fredrik Vehus Skjerve18.462+0.4759.351-1-1.01
4. Sofie Hallem22.454+10.261.22.203+2+3.43+3.43
4Freidig 31.31.16+12.39
1. Malin Sandstad23.246+4.4523.246+4.45
2. Kjetil Mølnvik16.24139.481-5-4.45
3. Martin Selmer26.135+8.141.06.014+3+6.26+6.26
4. Sanna Fiskum Ness25.157+12.561.31.1640+12.39+6.13
5Steinkjer OK 21.33.17+14.40
1. Vibeke Kvistad Dengerud23.337+4.5423.337+4.54
2. Simen Eliassen Kvarme22.266+6.0245.596-1+6.11+1.17
3. Birk Barstad Sund22.454+4.461.08.445-1+9.09+2.58
4. Lina Kvitvang Benan24.336+12.141.33.1750+14.40+5.31
6Stjørdals-Blink Orientering 21.40.03+21.26
1. Ane Nielsen Solberg22.374+3.5822.374+3.58
2. Audun Wanvik Haugen22.023+5.3844.395+1+4.51+0.53
3. Henrik Kraft31.256+13.261.16.046+1+16.29+11.38
4. Sigrid Vada Grønlie23.595+11.401.40.0360+21.26+4.57
7Wing OK 21.45.21+26.44
1. Eldrid Bratsberg22.505+4.1122.505+4.11
2. Martin Grøntvedt Pedersen30.027+13.3852.527+2+13.04+8.53
3. Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo40.107+22.111.33.0270+33.27+20.23
4. Martine Klock Fleten12.1911.45.2170+26.44-6.43
Freidig 1diskvalifisert
1. Oda Q Fossum22.040+3.25diskvalifisert
2. Jo Even Kolstad20.070+3.43diskvalifisert
3. Lars Sandstad20.390+2.40diskvalifisert
4. Mona Ulseth Syltediskvalifisertdiskvalifisert
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Maiken Økern Hågård21.160+2.37diskvalifisert
2. Ole Wanvik Haugen18.060+1.42diskvalifisert
3. Marius Møllerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingrid Wanvik Krogstadmodiskvalifisertdiskvalifisert
Wing OK 1diskvalifisert
1. Sarah Brynhildsen23.370+4.58diskvalifisert
2. Birk Gravdahl21.580+5.34diskvalifisert
3. Jonas Vindaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anna Renolen24.320+12.13diskvalifisert

MIX

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 159.32
1. Alan Cherry14.24114.241
2. Per Harald Havnen Johansen14.47129.11100.00
3. Vyacheslav Mukhidinov15.222+0.1644.33100.00
4. Markus Kjærner-Semb14.593+1.2859.32100.00
2OL Trollelg 11.01.02+1.30
1. Hallvard Seim Grøvlen14.252+0.0114.252+0.01
2. Ove Baardsgaard15.172+0.3029.4220+0.31+0.30
3. Roar Skulbørstad17.494+2.4347.3120+2.58+2.27
4. Jan Schmid13.3111.01.0220+1.30-1.28
3Stavanger Orienteringsklubb 11.06.14+6.42
1. Øystein Garsrud Tvedt15.494+1.2515.494+1.25
2. Andreas Eide Skjæveland19.208+4.3335.095+1+5.58+4.33
3. Stig Alvestad15.06150.153-2+5.42-0.16
4. Morten Sundli15.596+2.281.06.1430+6.42+1.00
4Løten/Ringsaker/Hamar OK 11.06.22+6.50
1. Evine Westli Andersen18.149+3.5018.149+3.50
2. Simen Bordal15.393+0.5233.533-6+4.42+0.52
3. Ivar Jevne Arnesen16.373+1.3150.304+1+5.57+1.15
4. Emilie Westli Andersen15.524+2.211.06.2240+6.50+0.53
5Freidig 11.08.29+8.57
1. Mathias Hermstad17.328+3.0817.328+3.08
2. Mats Eidsmo17.445+2.5735.166-2+6.05+2.57
3. Jostein Mårdalen18.256+3.1953.4160+9.08+3.03
4. Håvard Eidsmo14.482+1.171.08.295-1+8.57-0.11
6Freidig 21.08.57+9.25
1. Adrian Opheim17.216+2.5717.216+2.57
1. Oskar Spets Storhov17.045+2.4017.045+2.40
2. Simen Spets Storhov17.254+2.3834.464-2+5.35+2.38
2. Jonas Grønli18.126+3.2535.1660+6.05+3.08
3. Vegard Kittilsen18.045+2.5852.505+1+8.17+2.42
3. Matias Nissen26.1110+11.051.01.279+5+16.54+11.19
4. Are Helle Mårdalen16.077+2.361.08.576+1+9.25+1.08
4. Mathias Vindal15.524+2.211.17.197+2+17.47+9.30
8Verdal OK 11.20.25+20.53
1. Vidar Skjerve17.297+3.0517.297+3.05
2. Stein Markhus22.159+7.2839.449+2+10.33+7.28
3. Inge Hafstad20.337+5.271.00.177-2+15.44+5.11
4. Tor Ove Hallem20.089+6.371.20.258+1+20.53+5.09
9Freidig 31.24.04+24.32
1. Olle Malmring19.0210+4.3819.0210+4.38
2. Arild H Clausen18.587+4.1138.008-2+8.49+4.11
3. Arild Heggeset22.569+7.501.00.5680+16.23+7.34
4. Helge Rustad23.0810+9.371.24.049+1+24.32+8.09
10Flosta IL 11.29.05+29.33
1. Johannes Bakke Aashamar15.473+1.2315.473+1.23
2. Espen Bakke Larsen26.5811+12.1142.4510+7+13.34+12.11
3. Camilla Bakke Larsen27.0011+11.541.09.45100+25.12+11.38
4. Arne Johannes Løkken19.208+5.491.29.05100+29.33+4.21
11OK Nidarøst 11.45.09+45.37
1. Mari Jeanette Pukstad29.5411+15.3029.5411+15.30
2. Marianne Løvås26.2310+11.3656.17110+27.06+11.36
3. Tonje Bostad21.418+6.351.17.58110+33.25+6.19
4. Ingvild Bostad27.1111+13.401.45.09110+45.37+12.12
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Pia Blake23.200+8.56diskvalifisert
2. Rine Hanssendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Andrine Viken27.140+12.08diskvalifisert
4. Nina-Beate Liabakk20.580+7.27diskvalifisert
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Oskar Størmerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigurd Melsom16.040+1.17diskvalifisert
3. Leif Størmer15.320+0.26diskvalifisert
4. Halvard Haugen14.260+0.55diskvalifisert
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Einar Lund15.580+1.34diskvalifisert
2. Sigurd Bonden Kjørsvik16.290+1.42diskvalifisert
3. Trygve Heggedaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jørgen Teigen Søgård16.590+3.28diskvalifisert
Skien OK 1diskvalifisert
1. Herman Kirste16.280+2.04diskvalifisert
2. Vegard Landsverkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Richard Kirste21.500+6.44diskvalifisert
4. Eilef Landsverk28.500+15.19diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor