Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprintstafett og publikumstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprintstafett og publikumstafett
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 25 mai 2014

NM DHHD, etappe 1

58 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Mari Angell-PetersenFreidig 218.21+2.38
0Sigrid BjørgenHamar OK 118.21+2.38
0Ida Feiring HaltiaIL Tyrving 320.31+4.48
0Helen PalmerLillomarka OL 116.50+1.07
0Martine ÅstebølNTNUI 917.43+2.00
0Marie Hammer HåversenRaumar Orientering 222.34+6.51
0Kristine FjellangerVaregg Fleridrett 116.08+0.25
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering 115.43
2Ingjerd MyhreKongsberg OL 116.06+0.23
3Mathilde RundhaugFrol IL 116.07+0.24
3Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK 116.07+0.24
5Iliana IlievaHalden SK 116.09+0.26
6Runa FremstadLarvik OK 116.25+0.42
7Emma JohanssonNTNUI 116.26+0.43
8Emma ArnesenByåsen IL 116.27+0.44
8Johanne LægranNydalens SK 216.27+0.44
10Audhild Bakken RognstadNTNUI 216.51+1.08
10Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb 116.51+1.08
12Kristine FjeldboNTNUI 316.54+1.11
13Sabine RothaugHalden SK 316.55+1.12
14Gunvor Hov HøydalFossum IF 117.08+1.25
15Frida SætherFreidig 117.12+1.29
15Lisbeth VollHaugesund IL Orientering 117.12+1.29
17Kine Hallan SteiwerHalden SK 217.14+1.31
18Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK 117.15+1.32
19Kristin Helland-HansenIL Tyrving 117.17+1.34
20Sigrid AlexandersenFredrikstad SK 117.19+1.36
21Jorunn KvaklandNTNUI 617.22+1.39
22Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK 117.41+1.58
23Astrid FiskumIL Tyrving 218.17+2.34
24Synnøve LofthusNTNUI 1018.19+2.36
25Marte Hoff HagenByåsen IL 218.21+2.38
26Line SundsvikFrol IL 318.24+2.41
27Ingrid Marie DromnesOL Trollelg 118.25+2.42
28Siri MoholthKongsberg OL 218.29+2.46
29Karen BjergaardNydalens SK 318.32+2.49
30Maja BergerByåsen IL 318.34+2.51
31Siri KollerudLillomarka OL 218.35+2.52
32Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering 118.54+3.11
33Elin-Kristin HemNTNUI 819.03+3.20
33Tine HansenModum OL 119.03+3.20
35Melanie SimpsonWing OK 119.06+3.23
36Sigrid Hallem SolumVerdal OK 119.11+3.28
37Aurora FossøyNTNUI 419.12+3.29
38Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering 119.41+3.58
39Hedvig ØstebølNTNUI 519.47+4.04
40Ragnhild HjermstadFossum IF 219.49+4.06
41Nora Hui AndersenHamar OK 219.50+4.07
42Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK 119.53+4.10
43Ane Kjerstine SandstadFrol IL 420.05+4.22
44Ida Berg HanssenByåsen IL 420.16+4.33
45Kari SvingheimFrol IL 220.35+4.52
46Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK 220.43+5.00
47Christine Turter SandvoldNTNUI 1120.50+5.07
48Vibeke Klock FletenWing OK 321.05+5.22
49Tonje HermansenIndre Østfold OK 121.10+5.27
50Kjersti Gederaas DenstadFrol IL 522.48+7.05
51Marthe RuttenborgNTNUI 725.34+9.51
52Runa MatbergFrol IL 626.59+11.16
53Mette RogneVaregg Fleridrett 233.16+17.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor