Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Wing4er 2-2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Wing4er 2-2019
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: mandag 17 juni 2019

Wing OK

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor GjermstadH 60- (1)32.06
1Åse Rita EllingsenD 40- (1)33.58
1Randi HellandD 60- (1)1.37.00
1Emma ImslandD 7-12 (9)22.35
1Eva TesarovaD 17-39 (3)48.33
1Svein Erik BratsbergH 40- (7)41.44
1Asbjørn Magnus MidtbøH 17-39 (6)41.09
1August Hopstad NykvistH 13-16 (3)44.39
1Jakob Jøsang WithH 13-16B (4)32.13
1Marius WithB-åpen (5)31.27
1Arne Inge KolstadArrangør (2)fullført
2Saga Melbye-BergD 7-12 (9)26.56+4.21
2Fredrik PerssonH 17-39 (6)46.50+5.41
2Petter Andreas LonaH 13-16 (3)55.04+10.25
2Randi Marie MohusD 17-39 (3)55.05+6.32
2Sofus H LindH 13-16B (4)40.10+7.57
2Trine AndersenB-åpen (5)40.17+8.50
2Morten StrandH 40- (7)41.47+0.03
2Per Ivar SkinderhaugArrangør (2)fullført
3Eivind LonaH 40- (7)42.38+0.54
3Johannes MidtbøH 17-39 (6)47.14+6.05
3Lars ImslandB-åpen (5)49.41+18.14
3Anna RenolenD 17-39 (3)1.28.13+39.40
3Magne GuttvikH 13-16 (3)1.12.15+27.36
3Maia Ruano StrandD 7-12 (9)29.12+6.37
3Alfred F. HøysæterH 13-16B (4)52.48+20.35
4Nikolai RenolenH 17-39 (6)1.14.00+32.51
4Snorre GangauneH 40- (7)47.19+5.35
4Tuva Holck SandbergD 7-12 (9)30.50+8.15
4Loke Strøm HaugsnesH 13-16B (4)1.06.27+34.14
5Agnes Wullum-VestadD 7-12 (9)31.43+9.08
5Gabriel CallananH 17-39 (6)1.21.34+40.25
5Jens Kjetil MehammerH 40- (7)52.23+10.39
6Anna Emilie LonaD 7-12 (9)32.29+9.54
6Agnar RenolenH 40- (7)1.02.35+20.51
7Arnstein VestadH 40- (7)1.20.19+38.35
7Guro HaalandD 7-12 (9)34.17+11.42
8Eline Jøsang WithD 7-12 (9)36.13+13.38
9Anna F. HøysæterD 7-12 (9)40.22+17.47
Ruth Astrid Castejon-DiezD 7-12N (8)17.15
Sofie EilertsenD 7-12N (8)20.46
Vilde HaalandD 7-12N (8)22.09
Oline LindD 7-12N (8)31.41
Mirja MohusD 7-12N (8)25.53
Frøya SolbakkenD 7-12N (8)20.53
Inga Saur ThorinD 7-12N (8)16.20
Mari UlebergD 7-12N (8)19.55
Imre Leander GangauneH 7-12N (6)18.55
Sindre MohusH 7-12N (6)22.42
Arn Mathias SkjulsvikH 7-12N (6)19.17
Sigurd UtneH 7-12N (6)28.09
Emil VestuesH 7-12N (6)22.46
Peter Jøsang WithH 7-12N (6)22.10
Per Didrik NonstadH 17-39 (6)diskvalifisert
Tale BaadsvikB-åpen (5)diskvalifisert
Hanne KongsvikB-åpen (5)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor