Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 25 juni 2019

A-lang

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK36.14
2Petter Marki ErichsenKristiansand OK36.50+0.36
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK38.30+2.16
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK46.42+10.28
5David RundeKristiansand OK48.28+12.14
6Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK55.08+18.54
7Vegard MyhreNOTEAM56.23+20.09
8Jack BjørnsenKristiansand OK56.33+20.19
9Ola SløgedalMarnardal IL57.05+20.51
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK57.18+21.04
11Bjarne FærestrandKristiansand OK58.57+22.43
12Oluf BøckmanKristiansand OK1.01.50+25.36
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.02.20+26.06
14Lars Peder VaajeMarnardal IL1.02.24+26.10
15Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.03.11+26.57
16Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.03.54+27.40
17Knut AurebekkTorridal IL1.07.51+31.37
18Rune KittelsenKristiansand OK1.10.23+34.09
19Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.11.11+34.57
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK47.50
2Svein Roar JonsmyrBirkenes IL48.27+0.37
3Siri Thortveit MyhreKristiansand OK49.27+1.37
4Øyvin SimonsenIL Imås52.45+4.55
5Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK54.35+6.45
6Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK55.12+7.22
7Bjørn StormoenBirkenes IL55.54+8.04
8Siri BjorvandBirkenes IL57.10+9.20
9Emil NygårdBirkenes IL59.06+11.16
10Nils Egil JohannessenHøvdingen1.01.09+13.19
11Pål RundeKristiansand OK1.01.15+13.25
12Siri ØkstadOddersjaa SSK1.01.55+14.05
13Per LarsenKristiansand OK1.02.10+14.20
14Liv Bente H FriestadKristiansand OK1.02.23+14.33
15Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.03.04+15.14
16Ingunn GåsværTorridal IL1.12.29+24.39
17Gro BørteKristiansand OK1.12.33+24.43
18Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.28.25+40.35
19Magne MoyOK Sør1.32.11+44.21
20Gudveig JørundlandOK Sør1.42.38+54.48
Bjørn A FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Jon MatreOddersjaa SSKdiskvalifisert
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert
Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKutenfor konkurranse
Målfrid KonstKristiansand OKikke startet

C-løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob JohannessenKristiansand OK30.03
2Paul JohannessenKristiansand OK31.19+1.16
3Jan Tore JørgensenOK Sør37.17+7.14
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK43.42+13.39
5Grete HitreskogKristiansand OK58.29+28.26
Aileen RundeKristiansand OKutenfor konkurranse

Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK23.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor