Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 20 juni 2019

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb31.07
Are FlåganAsker Skiklubb26.30
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb26.22
Alma Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb51.04
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elias AndenæsAsker Skiklubb32.10

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
William Martinsson VenAsker Skiklubb52.07
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Marlene KeilholzRøyken OLdiskvalifisert

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb27.37
2Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb43.59+16.22
3Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb46.36+18.59
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Semine Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb59.10
2Mareike KeilholzRøyken OL1.04.44+5.34
3Josefin Piepior SvenssonRøyken OL1.04.51+5.41
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLdiskvalifisert

H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikkel RastadAsker Skiklubb1.09.05

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.43
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.07.42+15.59
3Sara MartiniAsker Skiklubb1.36.12+44.29

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

D15-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubbikke startet

H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.04.21
2Felix FinsrudAsker Skiklubb1.06.50+2.29
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.19.21
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbikke startet

H21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker SK55.15
2Per WiréhnAsker Skiklubb1.03.36+8.21

H40

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anton PlaianAsker SK1.45.51
Øystein RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Holger KeilholzRøyken OLdiskvalifisert
Anders ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Majken KorsagerAsker Skiklubb58.15

H50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44.09
2Bjørn MartiniAsker Skiklubb44.33+0.24
3Thomas KonowAsker SK50.23+6.14
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50.34+6.25

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb47.26
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.07.48+20.22

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.05.51

H17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.30.41

H15-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jakob RastadAsker Skiklubb1.10.33
2Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.22.54+12.21

D17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OLdiskvalifisert

H17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir HaugomRøyken OL1.01.51 Last ned GPS-spor i gpx-format

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor