Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafetten 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafetten 2019
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 7 august 2019

Sprintstafett DHHD, etappe 3

71 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenHedmark 111.54
2Tobias MathisenTelemark 112.17+0.23
3Martin Vehus SkjerveNord-Trøndelag 112.18+0.24
4Iver Dalsaune ThunSør-Trøndelag 112.19+0.25
5Kasper Bakken UlsethAkershus og Oslo 112.48+0.54
6Sivert PoppeØstfold 112.58+1.04
7Aleksander JørgensenRogaland 113.13+1.19
8Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo 413.23+1.29
9Ludvik SætherØstfold 213.30+1.36
10Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo 213.33+1.39
10Andreas Vistnes MyklebostRogaland 213.33+1.39
12Sondre LadimØstfold 313.42+1.48
13Ask OlaussenAkershus og Oslo 713.48+1.54
14Johan EgerBuskerud 314.00+2.06
15Gabriel GjoneVestfold 114.04+2.10
16Mikkel BerglundBuskerud 114.07+2.13
17Axel AaldeAkershus og Oslo 314.10+2.16
18Petter Andreas LonaSør-Trøndelag 214.14+2.20
19Henning StrandTroms 114.16+2.22
20Trygve Børte NomelandVest-Agder 114.18+2.24
21Jonas MyhrAkershus og Oslo 514.29+2.35
22Herman Lien BackstrømØstfold 614.36+2.42
23Steinar EastwoodAkershus og Oslo 1514.47+2.53
24Rasmus BerglundBuskerud 214.53+2.59
25Rolf Andreas BergAkershus og Oslo 615.11+3.17
26Sindre UlsakerBuskerud 715.23+3.29
27Sebastian Rød FeragenSør-Trøndelag 715.35+3.41
28Eskil BrændenAkershus og Oslo 1215.42+3.48
29Brage Bell LysakerHordaland 115.57+4.03
30Sindre Vie StrislandAkershus og Oslo 916.17+4.23
31Rasmus D. EastwoodAkershus og Oslo 1116.24+4.30
32Hallgeir BrevikVestfold 216.35+4.41
33Annar Erlien SolerødFinnmark / Oppland 216.36+4.42
34Kristoffer LerliSør-Trøndelag 416.38+4.44
34Elias StubberudAkershus og Oslo 2216.38+4.44
36Halvor LøkenBuskerud 416.44+4.50
37Gjermund OsdalNordland / Troms 217.04+5.10
38Magne GuttvikSør-Trøndelag 817.14+5.20
39Gustav Andresen SkotteAkershus og Oslo 817.15+5.21
40Torbjørn LundebyAkershus og Oslo 1417.18+5.24
41Hans RogstadkjernetHordaland 217.37+5.43
42Vegard Ulseth SylteSør-Trøndelag 618.14+6.20
43Martin AusenTelemark 218.27+6.33
44Håkon BogasonAkershus og Oslo 1018.38+6.44
45Sverre HellevikSør-Trøndelag 518.39+6.45
46Håvard EikAkershus og Oslo 1618.41+6.47
47Johannes Salvesen-LundeAkershus og Oslo 1318.48+6.54
48Magnus Skytterholm StandalMøre og Romsdal 119.34+7.40
49Børge Nilsen BergAkershus og Oslo 1819.51+7.57
50Vegard JermstadNord-Trøndelag 220.01+8.07
51Andreas SandernesAkershus og Oslo 1921.50+9.56
52Niklas KristensenHedmark / Troms 422.14+10.20
53Einar ØstvoldAkershus og Oslo 2022.39+10.45
54Kristoffer B. SætabergetHedmark 223.05+11.11
55Kidus Abiy GirmaAkershus og Oslo 2128.43+16.49
56Elias Vågsnes SælsbråtenAust-Agder 128.50+16.56
Sindre Grøv SvensenOppland 1diskvalifisert
Emil Reinertsen LeroyerSør-Trøndelag 3diskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAkershus og Oslo 23diskvalifisert
Erlend AuneSør-Trøndelag 9diskvalifisert
Arne BerganBuskerud 5diskvalifisert
Olav MelheimAkershus og Oslo / Buskerud 24diskvalifisert
Kalle JongenburgerRogaland 3diskvalifisert
Peder BryggenØstfold 5diskvalifisert
Øyvind LamarkRogaland 4diskvalifisert
Jonathan WoodhouseAkershus og Oslo 17diskvalifisert
Sondre BataldenHordaland / Rogaland / Sogn og Fdiskvalifisert
Elise ThorsengAkershus og Oslo 25diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldTelemark / Vestfold 3brutt
Anne FrøislandHedmark 3brutt
Christoffer GzylVestfold / Østfold 4brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor