Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafetten 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafetten 2019
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 7 august 2019

Sprintstafett DHHD, etappe 1

71 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Kaja PeikliRogaland 112.01
2Synne SandvenTelemark 112.02+0.01
3Pia Young VikAkershus og Oslo 112.04+0.03
3Elisa Götsch IversenTroms 112.04+0.03
5Ingeborg Rygg EikelandHordaland 112.09+0.08
6Gjendine Gjelstad RebårdVestfold 212.24+0.23
7Anna TaksdalRogaland 212.26+0.25
8Eline Horten JordetSør-Trøndelag 112.51+0.50
8Mathea Spets StorhovSør-Trøndelag 212.51+0.50
10Kristin Melby JacobsenVestfold 112.58+0.57
11Linnea HolstAkershus og Oslo 213.01+1.00
12Emma DåsnesHedmark 113.08+1.07
13Mina Akiko JohnsenBuskerud 113.11+1.10
14Marie KravdalFinnmark / Oppland 213.13+1.12
15Mille Baastad BergAkershus og Oslo 413.18+1.17
16Vida Helland-HansenAkershus og Oslo 513.20+1.19
16Emma EngehultTelemark 213.20+1.19
18Embla ØvretveitØstfold 313.21+1.20
19Marie ScheeleAkershus og Oslo 1213.25+1.24
20Una KittilsenSør-Trøndelag 713.26+1.25
21Johanne Rognerud BøeAkershus og Oslo 713.41+1.40
22Tina BoothVest-Agder 113.50+1.49
23Ragnhild Mathea HelmersenAkershus og Oslo 613.54+1.53
23Hanna RehnAkershus og Oslo 913.54+1.53
23Vilde Talgø-KristiansenSør-Trøndelag 513.54+1.53
26Ingvild GustafssonBuskerud 413.57+1.56
27Trude MarkhusNord-Trøndelag 114.00+1.59
28Marie KvarmeBuskerud 314.05+2.04
29Amalie LøkkebergØstfold 214.06+2.05
30Ane HustvedtAkershus og Oslo 314.08+2.07
31Solveig Pehrsen-LundeØstfold 114.12+2.11
32Ida Marie FlågenAkershus og Oslo 1014.56+2.55
33Maren Aure SkogedalAkershus og Oslo 1814.58+2.57
34Johanna Lovise HunstadNordland / Troms 215.09+3.08
35Marie Roll-TørnqvistHordaland 215.18+3.17
36Solveig Louise NissenSør-Trøndelag 815.21+3.20
37Synne Sommerstad RøsteBuskerud 215.22+3.21
37Janna Sofie TellesbøAkershus og Oslo 1115.22+3.21
39Anne ØstvoldAkershus og Oslo 1515.24+3.23
40Gunde TumelionisAkershus og Oslo 1615.25+3.24
41Kristin LundanesMøre og Romsdal 115.29+3.28
42Maren HenriksenHedmark 215.32+3.31
43Katrine Bjordal VegganAkershus og Oslo 815.34+3.33
44Elise Wærp HaugeAkershus og Oslo 1415.47+3.46
45Signe Strand GulbrandsenØstfold 615.52+3.51
46Sara MartiniAkershus og Oslo 2115.54+3.53
47Sofie Solheim UndebergetAkershus og Oslo 2015.56+3.55
48Maria Strømdal WikSør-Trøndelag 616.27+4.26
49Nora Christine HansenAkershus og Oslo 1317.00+4.59
50Linnea MunkebyNord-Trøndelag 217.03+5.02
51Helene Alsos HöglinHedmark / Troms 417.07+5.06
52Ella SandstadSør-Trøndelag 417.51+5.50
53Ella BerstadAkershus og Oslo 1918.14+6.13
54Marielle MichelsenAkershus og Oslo 2219.26+7.25
55Amanda AxelsonBuskerud 719.35+7.34
56Lise MikkelsenAust-Agder 116.51+4.50
Eileen BjanesAkershus og Oslo / Buskerud 24diskvalifisert
Frida SolsrudAkershus og Oslo 17diskvalifisert
Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo 23diskvalifisert
Hedvig Nyberg-HansenAkershus og Oslo 25diskvalifisert
Hedda SpangbergBuskerud 5diskvalifisert
Anja HoleHordaland / Rogaland / Sogn og Fdiskvalifisert
Birgit Dorthea Kleppa MadslienOppland 1diskvalifisert
Julie BrenåsØstfold 5diskvalifisert
Selma SteinsvågRogaland 3diskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpRogaland 4diskvalifisert
Andrea sæther VerdeniusSør-Trøndelag 3diskvalifisert
Mari Grøtli SvergjaSør-Trøndelag 9diskvalifisert
Henriette BergHedmark 3brutt
Maria GrovanTelemark / Vestfold 3brutt
Lise StrømVestfold / Østfold 4brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor