Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-Cup 6 (Finale)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-Cup 6 (Finale)
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 7 september 2019

C - Åpen

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK21.429.02
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering25.01+3.1910.25
3Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering26.24+4.4211.00
4Sander FjellsolRingsaker OK26.33+4.5111.03
5Odin ØstbyHamar OK29.16+7.3412.11
6Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL36.22+14.4015.09
7Erik BeitdokkenLillehammer OK36.54+15.1215.22
8Carina FjellsolRingsaker OK1.00.54+39.1225.22
9Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1.19.59+58.1733.19
Isabel Einrem HagevikRingsaker OKikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

N - åpen

1 900 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise AntonsenRingsaker OK22.3711.54
0Maren Bleken RudVang OL18.099.33
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering51.4227.12
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL37.2219.40
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering41.4721.59
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL34.0917.58
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL36.5119.23
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL37.1819.37
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL36.0418.58
0Hanna LutnæsHamar OK51.3727.10
0Finn Arve  LynnebakkenHadeland OL28.3315.01
0Storm Erik LynnebakkenHadeland OL28.3115.00
0Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL27.5614.42
0Signe NygårdGjø-Vard OL30.2015.57
0Aurora Mangerud OpsahlLøten o-lag31.2916.34
0Frida RasmussenElverum OK19.2610.13
0Isak RimeGjø-Vard OL30.5116.14
0Daniel SkistadGjø-Vard OL45.5924.12
0Esther StenbergVang OL41.5822.05
0Mari StenbergVang OL33.5917.53
0Mari Børke SætabergetVang OL22.5112.01
0Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK18.369.47
0Andrine VardebakkenVang OL36.4119.18
0Hedda WienGjø-Vard OL32.0316.52
0Endrine ØstbyHamar OK51.3727.10
Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OKikke startet
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet
Martin Lien StøenLillehammer OKikke startet

B - Åpen

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK33.5810.17
2Sunniva Alm-KristiansenVang OL48.22+14.2414.39
3Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering1.07.43+33.4520.31

D 11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BeitdokkenLillehammer OK20.488.40
2Marie BergerLillehammer OK21.12+0.248.50
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.18+0.308.52
4Ida Øverli StøenLillehammer OK21.44+0.569.03
5Mina Bleken RudVang OL22.06+1.189.12
6Sofie TaraldsenLillehammer OK24.16+3.2810.06
7Johanne BergLøten o-lag27.26+6.3811.25
8Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL28.01+7.1311.40
9Eline KravdalGjø-Vard OL28.42+7.5411.57
10Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK44.50+24.0218.40
11Mina ReidLillehammer OK45.24+24.3618.55
12Therese HolmenSnertingdal IF Orientering48.19+27.3120.07

D 13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL29.008.17
2Maren HenriksenVang OL50.58+21.5814.33
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orienteringikke startet

D 15-16

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK43.208.40
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.03.25+20.0512.41
3Henriette BergLøten o-lag1.04.12+20.5212.50
4Astrid RognstadHadeland OL1.07.19+23.5913.27
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.12.22+29.0214.28

D 17-20

5 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL48.448.32
2Ingeborg RognstadHadeland OL1.14.32+25.4813.04
3Berthe TesloHadeland OL1.29.05+40.2115.37
Agnethe HasliBækkelagets SKikke startet

H 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK17.307.17
2Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.58+1.287.54
3Nikolai TesloHadeland OL20.42+3.128.37
4Sondre BorgedalRingsaker OK20.47+3.178.39
5Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22.40+5.109.26
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll24.00+6.3010.00
7Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag30.03+12.3312.31
8Johannes HøieGjø-Vard OL33.16+15.4613.51
9Aksel KrogstieRingsaker OK34.10+16.4014.14
10Eivind LutnæsHamar OK34.13+16.4314.15
11Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK35.12+17.4214.40
12Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK46.22+28.5219.19
13Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL1.17.00+59.3032.05

H 13-14

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Børke SætabergetVang OL40.0611.27
2Mats LigaardenGjø-Vard OL40.30+0.2411.34
3Ola DåsnesVang OL41.04+0.5811.44
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering42.24+2.1812.06

H 15-16

5 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK34.106.50
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK38.37+4.277.43
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL41.31+7.218.18
4Jørgen GlorvigenElverum OK44.20+10.108.52
5Mats LindaasElverum OK47.54+13.449.34
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-20

6 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL50.597.23
2Even LindaasVang OL52.01+1.027.32
3Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering54.18+3.197.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor