Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

S N-åpen

1 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jennie Marie AarnesSandefjord OKfullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKfullført
Karen KlavenesSandefjord OKfullført
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Kristin  ØverbøSandefjord OKfullført

S D10

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.047.00

S D11-12

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK19.4211.39

S D13-14

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EikåsSandefjord OK52.4727.20

S D15-16

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK33.4413.49
2Lise StrømSandefjord OK1.02.59+29.1525.48
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet

S D17

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Live Bredholt JørgensenNTNUI39.1912.05
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI40.33+1.1412.28
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK45.00+5.4113.50
Anne Berit BredholtSandefjord OKdiskvalifisert

S D50

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill-Ann TorpSandefjord OK49.2417.53
2Hilde KløvstadSandefjord OK52.38+3.1419.04
3Stine ArntzenSandefjord OK52.57+3.3319.11
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

S D60

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK50.4520.47

S D70

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK1.03.2926.01

S H10

1 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK40.0125.19
0Eirik  EliassenSandefjord OK17.2611.02
0Håkon MørkSandefjord OK22.3314.16

S H11-12

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK20.4412.16
2Marcus WindvikSandefjord OK41.44+21.0024.41
Johan  HjorthaugSandefjord OKbrutt

S H13-14

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK17.419.09
2Brage EikåsSandefjord OK33.41+16.0017.27

S H15-16

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK36.1413.07
Magnus Asker OlsenSandefjord OKbrutt

S H17

3 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK33.3410.19
2Marius MartinsenSandefjord OK33.40+0.0610.21
3Trond GjelstadSandefjord OK35.08+1.3410.48
4Stein MartinsenSandefjord OK36.09+2.3511.07
5Jonas EikåsSandefjord OK37.48+4.1411.37
6Roar FjeldboSandefjord OK41.13+7.3912.40
7Jo Børre EikåsSandefjord OK44.02+10.2813.32

S H50

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond FossSandefjord OK1.21.4351.43
-NOTEAMikke startet

S H60

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil KløvstadSandefjord OK50.2318.15

S H70

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK40.1616.30
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK56.00+15.4422.57
Roar LøkenSandefjord OKdiskvalifisert

S H80

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

S C-åpen

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Diderik Rønning BøeSandefjord OK24.2114.24
2Olav  HjorthaugSandefjord OK27.00+2.3915.58
3Oliver LagerSandefjord OK35.33+11.1221.02

S B-åpen

1 930 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Knut GjoneSandefjord OKikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

S A-åpen

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKfullført

H N-åpen

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført

H D13-14

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL39.3520.30

H D15-16

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL59.4824.30

H D21

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Nauf BorgersenHedrum OL59.4518.23

H D40

2 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL50.1418.12
2Torill Hynne  FjæreHedrum OL1.04.34+14.2023.23
3Katrine van RaaijHedrum OL1.06.28+16.1424.04
4Elin BordøyHedrum OL1.21.17+31.0329.27

H D50

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Sølie LysnesHedrum OL1.10.0325.22
May NordkveldeHedrum OLdiskvalifisert

H D75

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert

H H17-20

3 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL26.078.02
2Viljan van RaaijHedrum OL30.26+4.199.21
3Henrik R HoltHedrum OL44.10+18.0313.35
4Ludvig JohnsenHedrum OL45.55+19.4814.07
5Kristoffer  FjæreHedrum OL1.02.24+36.1719.12
6Kristian Juel johannessenHedrum OL1.11.57+45.5022.08

H H40

3 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen  FrøydLarvik OK38.5411.58
2Eelco van RaaijHedrum OL54.43+15.4916.50
3Anders Kristian HoltHedrum OL1.11.56+33.0222.08

H H50

2 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom AasrumHedrum OL37.1913.31
2Espen JohnsenHedrum OL38.04+0.4513.47
3Roger LysnesHedrum OL41.19+4.0014.58
4Morten AndresenHedrum OL55.17+17.5820.01
5Per Einar StrømHedrum OL1.02.28+25.0922.37
6Asle JohnsenHedrum OL1.02.36+25.1722.40

H H65

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL52.5119.08
2Per Dag NordkveldeHedrum OL1.19.12+26.2128.41

H H75

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod FjæreHedrum OL54.4422.25
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56.15+1.3123.03
3Magnar ReppesgårdHedrum OL1.00.15+5.3124.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor