Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: søndag 16 juni 2019

N-åpen

1 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Signe mikalsen BergHarstad OLfullført
Fredrik Aksel SIlje og Robin EllingsenHarstad OLfullført
Sara KolstadSørreisa OLfullført
Alvilde RamtvedtNOTEAMfullført
Frøydis RamtvedtHarstad OLfullført
Ranveig RamtvedtNOTEAMfullført
Lene SvendsenSørreisa OLfullført
Erlend Andreassen UttakleivHarstad OLfullført
Anita Brovoll VaengSørreisa OLfullført
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLfullført
Kristoffer WeinesHarstad OLfullført

D 11-12

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø25.1510.15
2Mari Alsos HöglinHarstad OL29.20+4.0511.55

D 13-14

2 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø38.1613.14
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø48.06+9.5016.38

D 15-16

3 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø34.368.44
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø39.09+4.339.53
3Helene Alsos HöglinHarstad OL41.29+6.5310.28
4Hanne MarcussenHarstad OL48.49+14.1312.19
5Thea HolandHarstad OL49.37+15.0112.31
6Marita Helen OlsenBjerkvik IF58.17+23.4114.43

D 17-C

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering30.5310.26
2Abelone Holm IrgensIL BUL-Tromsø55.06+24.1318.36
3Mailiss MyrvangBjerkvik IF1.10.17+39.2423.44
Siw Åshild HanssenHarstad OLikke startet

D 17-20

5 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø58.3210.51
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.07.13+8.4112.28

D 21-

7 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete GaskiBardu IL1.32.5913.09
2Inga Waage MikalsenNordreisa IL1.42.19+9.2014.28

D 50-

3 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL45.3111.29
Liv Karen JohannesenIL BUL-Tromsøikke startet

D 60-

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø49.0917.00

H 11-12

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik HessenStokmarknes OL24.3710.00
2Fredrik WeinesHarstad OL1.14.46+50.0930.23

H 13-14

2 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund OsdalHarstad OL26.479.16
2Niklas KristensenHarstad OL37.31+10.4412.58

H 13-16C

2 090 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus SaksenvikHarstad OLikke startet

H 15-16

5 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning StrandIL BUL-Tromsø45.339.05
2Oscar JohannesenBjerkvik IF57.01+11.2811.22
3Vebjørn JohnsenHarstad OL1.17.09+31.3615.23 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-C

2 960 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frank Hugo SaksenvikHarstad OLikke startet

H 17-20

7 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL58.568.20
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.07.13+8.179.30
3Ragnar KranbergHarstad OL1.10.58+12.0210.02

H 21-

10 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.14.087.24
2Halvor SaunesNydalens SK1.23.31+9.238.21
3Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL1.42.22+28.1410.14
4Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø2.39.08+1.25.0015.54
5Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI2.50.00+1.35.5217.00

H 40-

7 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronny JakobsenKvæfjord IL1.07.589.36
2Bård SkjønhaugHarstad OL1.12.54+4.5610.18

H 50-

5 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø47.368.49
2Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø49.52+2.169.15
3Axel Juell TheisenMellembygd OL51.21+3.459.31
4Hans-Martin VaengSørreisa OL53.37+6.019.56
5Fred Arne JacobsenBardu IL56.38+9.0210.30
6Harald StrandIL BUL-Tromsø1.17.23+29.4714.21
7Jens Olav HessenStokmarknes OL1.22.44+35.0815.20

H 60-

3 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HelgesenSørreisa OL44.0511.07
2Leif GulbrandsenSørreisa OL48.06+4.0112.08
3Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF57.05+13.0014.24
4Bård JørgensenIL BUL-Tromsø1.24.54+40.4921.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor